Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Dupadupa i jego rozgotowane pierogi!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]Dzisiejszy wieczór zaowocuje małą niespodzianką. Moim gościem w wywiadzie jest jeden z najporządniejszych adminów DD2+DM - @dupadupadupadupa. Tak, to właśnie on zgodził się odpowiedzieć mi dzisiaj na mnóstwo pytań. Serdecznie zapraszam do przeczytania długiej, ale zarazem wspaniałej lektury, w której zdradzi dużo ciekawych informacji!

[/align]

 

[align=center]Tak więc przed Wami

PATRYK

, sieciowy przystojniak:

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]34owqs1.jpg[/align]

 

[align=center]Znowu zdjęcie ze studniówki. Wybaczcie, ale innego twarzowego nie mam na chwilę obecną :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię serdecznie. Z tej strony redaktorka sieci serwerów Multi-Head.pl. Czy zechcesz udzielić mi wywiadu, który niedługo umieściłabym na forum?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię Madziu w ten chłodny wieczór! Głupie pytanie... Pewnie, że chcę! To będzie dla mnie nowe przeżycie ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jest zima, więc musi być chłodno, a nawet zimno, bo chyba nie gorąco? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Klimat się zmienia, może za kilka lat będziemy mieli upały o tej porze :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Szczerze to chyba jakbyśmy sobie narysowali na kartce to może i te upały by były. W każdym razie chciałabym Ci bardzo podziękować, że zgodziłeś się na udzielenie mi wywiadu.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nawet jeśli na kartce - zawsze to coś! Trzeba myśleć pozytywnie ;P.[/align]

 

[align=center]To ja chciałbym Ci podziękować za to, że zaproponowałaś mi w nim udział. Nawet nie wiesz jak bardzo się z tego cieszę! Jest okazja, aby poznała mnie cała nasza społeczność ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Optymistyczna myśl zawsze dobra. Tak więc lecimy z tematem. Na początek podstawowe pytanie, w którym prosiłabym Cię o przybliżenie swojej osoby.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Łuhhh, coś czego nie lubię - mówienie o sobie. No, ale postaram się Tobie i forumowiczom przedstawić moją osobę. Na imię mam Patryk, lat 18 (już blisko do 19!), około 170 cm wzrostu, 70 kg żywej wagi, bujne ciemnobrązowe włosy, zielone (niektórzy twierdzą, że szare) oczy. Mieszkam w małej wiosce przy granicy z Czechami (Trzebina, województwo Opolskie). Znajomi mówią na mnie Suchy. Wydaje mi się, że mam dosyć znośny charakter. Czasami jestem porywczy, czasami spokojny i stonowany (aż przesadnie). Jak to każdy nastolatek lubię czasami poimprezować, wyszaleć się, spotkać ze znajomymi i siąść przy piwku. No i jak to każdy przedstawiciel płci męskiej zdarzy mi się obejrzeć za przedstawicielką płci pięknej ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Województwo Opolskie... Czy przypadkiem nie miałeś już ferii?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadza się, jestem świeżo po feriach zimowych. Osobiście bym tego feriami nie nazwał - na feriach się przecież odpoczywa. No, ale nie ma lekko, trzeba pracować, żeby mieć pieniążki na przyjemności ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Z tego, co napisałeś wnioskuję, że zamiast w ferie odpoczywać to pracowałeś. Coś więcej na temat tej pracy możesz napisać?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No pewnie, nie mam nic do ukrycia ;p. Pracowałem na Zakładach chemicznych w Policach - Grupa Azoty (taak, wywiało mnie aż za Szczecin). Razem z brygadą kładliśmy rurociąg technologiczny pod parę i wodę p.poż. - 5 nitek po 500 metrów każdy. Dosyć ciężka robota, duuużo, na prawdę dużo chodzenia i najgorsze - niemal codziennie towarzyszyło mi wdychanie oparów palonej siarki, kwasu siarkowego, amoniaku i innej chemii. Nie polecam nikomu ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niebezpieczne dla zdrowia. Dlaczego akurat w dni ferii zimowych wybrałeś sobie taką pracę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niebezpieczne? Może troszkę. Już przywykłem do takich warunków ;p. A odpowiadając na Twoje pytanie. Pracuję tylko w wolne dni - nie chcę, aby przez pracę ucierpiały moje wyniki w szkole. Także ferie (jak i wakacje) to dla mnie najlepszy czas na pracę. Z resztą jak dla większości z nas ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Pochwal się ile w tym czasie zarobiłeś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ile zarobiłem? No powiem Ci, że grube hajsy. Wczoraj podpisałem umowę kupna rezydencji na karaibach i wpłaciłem zaliczkę na jacht z wielkim basenem i lądowiskiem dla helikoptera. Dzisiaj planuję w co zainwestować resztę. A schodząc na ziemię - na tyle, aby kupić sobie wreszcie nowy, porządny telefon, zatankować auto i na jakieś imprezy ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O, masz prawo jazdy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No ba! Zacząłem robić kurs od razu, gdy tylko mogłem. Wszystko pięknie, ładnie, skończyłem wykłady i jazdy - czas na egzaminy. Teoria - pewny siebie (i lekko zestresowany) jadę na egzamin. BANG! Nie zdałem. Wtedy pomyślałem, że może lepiej zacząć się porządnie uczyć, rozwiązywać testy. Może się ździwicie, ale to pomogło - zdałem za drugim razem :D. Z egzaminem praktycznym podobna historia (tylko stres o wieeeele większy). Pierwsza próba - nie zdałem, bo najechałem dwa razy na linię ciągłą (raz najechałem, za drugim razem lekkko zahaczyłem kołem i koniec egzaminu)... No bezsens, totalne zżeranie kasy z ludzi! Na szczęście udało się zdać praktykę za drugim razem.[/align]

 

[align=center]I tak śmigam sobie autkiem od listopada. Na szczęście jeszcze bez mandatu :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mówisz jeszcze? To chciałbyś wyłapać mandat, że o nim napisałeś? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]O nie nie! Nic z tych rzeczy! Mam nadzieję, że uda mi się pojeździć chociaż kilka lat bez mandatu. No, ale jeśli ma mi się to udać to muszę trochę zmienić swój styl jazdy ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Aż tak? Taki z Ciebie wariat? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm... No wariatem to bym siebie na pewno nie nazwał. Nie zmienia to faktu, że lubię czasami (a czasami nawet często ;d) wcisnąć gaz do dechy i troszkę przekroczyć tą dozwoloną prędkość. Jednak z moim samochodem za bardzo nie poszaleję - Peugeot 206, 1999 rok. Nie narzekam na niego (tym bardziej, że to moje pierwsze auto), ale mógłby mieć nieco wyższe osiągi ;p.[/align]

 

[align=center]PAMIĘTAJCIE! Uważajcie na drogach - zarówno kierowcy jak i piesi. Niebezpieczeństwo czyha nawet na prostym odcinku drogi :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadzam się z Tobą w stu procentach. A jeśli już piszemy o niebezpieczeństwach. Powiedz mi czy słyszałeś może o tym wypadku --->

http://warszawa.naszemiasto.pl/tag/pendolino-wypadek-mlawa.html ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Powiem Ci, że nie. O tym akurat nie słyszałem. Strasznie smutna sprawa - zginęła młoda kobieta. Czytając ten artykuł dowiadujemy się, że kobieta chciała przejść przez tory pomimo tego, że szlaban był opuszczony... Mało roztropne zachowanie. Jednak w mojej opinii takie miejsca jak to (tory, po których z prędkością 100 km/h porusza się Pendolino krzyżują się z chodnikiem uczęszczanym przez pieszych) powinny być w większym stopniu zabezpieczone. Istnieje jeszcze możliwość, że nie był to nieszczęśliwy wypadek - kobieta mogła sobie już nie radzić z problemami... A dalej już można się domyśleć co.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie. Wyobraź sobie, że piszesz z pasażerką Pendolino. Tak się składa, że byłam dokładnie w tym pociągu, więc powiedzmy, że jestem świadkiem tego zdarzenia. Odkąd to się stało mogę zacytować Twoje wcześniejsze słowa: "PAMIĘTAJCIE! Uważajcie na drogach - zarówno kierowcy jak i piesi. Niebezpieczeństwo czyha nawet na prostym odcinku drogi :)".

[/align]

 

[align=center]Nasze życie może skończyć się w każdej chwili, więc cieszmy się z teraźniejszości i z tego, co mamy!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dokładnie, życie jest bardzo kruche. Wystarczy chwila nieuwagi, jeden nieostrożny ruch i trach... Życia nie ma. Dobrze to ujęłaś - cieszmy się z teraźniejszości. Porzućmy przykre wspomnienia, żyjmy chwilą... Czerpmy radość z życia, bo jest ono strasznie krótkie![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadza się. Okey, koniec tych smutasów. Przejdźmy do dalszej części wywiadu. Co tak na prawdę robisz w życiu codziennym oprócz uczęszczania do szkoły i pracy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Teraz, gdy jest zimno zazwyczaj siedzę w domu - piszę ze znajomymi, karam boty w CS'ie, słucham tony muzyki, przeglądam forum MH, wykonuję jakieś drobne prace domowe. Co weekend jakiś wypad ze znajomymi, czasem jakaś większa impreza. Spędzając czas w domu uwielbiam uczyć się wspaniałej sztuki - DJ! Już od półtora roku... A może i od dwóch lat szlifuję swoje umiejętności. Jednak ostatnimi czasy jakoś nie miałem na to czasu... Sprzęt leży i się tylko marnuje. Wcześniej uczyłem się również produkcji muzyki, ale że jest to zajęcie, które strasznie pochłania czas, odłożyłem to na późniejszy okres ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmmm... Już nie będę Cię wypytywać o szczegóły, więc jedziemy dalej. Masz może swoją wybrankę serca?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, z tego pytania na pewno ucieszy się @DanceMacabre. Ciągle wypomina mi to, że jej nie mam ;d. No, ale może kiedyś przyjdzie ten dzień, w którym spotkam tą jedyną, dla mnie idealną. Póki co singiel! ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla każdego istnieje druga połówka. Powiem Ci tylko, że znajdziesz ją w niezwykłych okolicznościach, a tym bardziej, że jesteś sieciowym przystojniakiem :=).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla każdego istnieje druga połówka - z tym się z Tobą zgodzę. W niezwykłych okolicznościach... To mi się właśnie marzy. No, ale z tym sieciowym przystojniakiem to mnie na prawdę rozśmieszyłaś ;p. Z racji tego, że śmiech to zdrowie czekam na więcej podobnych tekstów! ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, dla chcącego nic trudnego Panie Patryku!

[/align]

 

[align=center]Jeśli miałbyś szansę zostać obdarzony jakąś nową zdolnością to napisz jaka byłaby to umiejętność?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Huh trochę ciężkie pytanie. Wiele możliwości, a ja mam do wyboru tylko jedną. [/align]

 

[align=center]Po chwili namysłu już wiem! Odbiegnę trochę od rzeczywistości (niektórzy mogą się śmiać) - chciałbym umieć czarować.... Magia! To by była niesamowita umiejętność. Machnięcie np. różdżką i robisz co chcesz! Chcesz latać? Latasz. Pilot za daleko? Ciach i już masz go w łapie! Bałagan w pokoju? Hokus pokus czary mary i pokój posprzątany! Mogę wyjść na jakiegoś dzieciaka pogrążonego w marzeniach, ale właśnie taką umiejętność bym chciał :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahah, w sumie dobra rzecz, sama o tym przez chwilę pomyślałam albo coś takiego jak peleryna niewidka jaką miał Potter xD.

[/align]

 

[align=center]Hmmmm... Tak sobie czytam i czytam i widzę, że na rymy Ci się trochę wzięło, więc mam dla Ciebie niezwykłe zadanie. Użyj swojego talentu i wymyśl naszym szanownym forumowiczom jakiś krótki rym.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Orłem w tym jakoś chyba nie jestem...[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dance Macabre mały łebku[/align]

 

[align=center]Weź daj mi już spokój cepku.[/align]

 

[align=center]Te pierogi były dobre[/align]

 

[align=center]Chociaż w środku ciut za mokre.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dla tych mniej wtajemniczonych - nawiązałem do rozgotowanych pierogów, które Dance ciągle mi wypomina ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, no nie ma to jak kumple, zawsze i wszędzie będą po sobie cisnąć! xD. Piszesz o rozgotowanych pierogach. Można poznać historię? O co chodzi? Dochodzą mnie słuchy, że na serwerze DD2+DM większość osób o nich mówi jak o Tobie myśli/mówi - to prawda?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ehh... Wszędzie prześladują mnie te pierogi ;(... A historia była taka:[/align]

 

[align=center]Dawno dawno temu, za górami, za lasami w małym domku na końcu wioski mieszkał sobie Patryk. Mama ulepiła dla synka pierogi, ale musiała gdzieś piiilnie pojechać. Patryk stanął więc przed niewyobrażalnie ciężkim zadaniem - musiał... ugotować pierogi! Całkiem sam, bez żadnej pomocy! Patryk pewny siebie pomyślał - nic trudnego, a następnie wrzucił pierogi do gorącej niczym lawa wody. Minuty mijały, a Patryk robił się coraz bardziej głodny. W pewnym momencie nie wytrzymał, wyciągnął pierogi i wrzucił je na talerz. Jednak na Patryka czekała całkiem nieprzyjemna niespodzianka. Pierogi zostały zaczarowane przez złego czarnoksiężnika i w mgnieniu oka się rozgotowały! [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jaki z tego morał? [/align]

 

[align=center]Jeśli w pobliżu jest zły czarnoksiężnik to nie gotujcie pierogów![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha, dobre bajki nie są złe, też tak sądzisz? xD.

[/align]

 

[align=center]Tak a propos - masz talent do układania ich xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No oczywiście! Od razu przypomniało mi się oczekiwanie na wieczorynkę i Gumisie, Smerfy, Żwirek i Muchomorek i wiele innych ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, dobrze jest powspominać dzieciństwo! Przejdziemy teraz w świat ukochanej muzyki. Słyszałam, że ją wielbisz. Masz jakiś ulubiony gatunek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ahh muzyka! Coś wspaniałego! Dobrze słyszałaś - ale chyba każdy kocha muzykę! [/align]

 

[align=center]Nie ograniczam się do jednego gatunku. Często słucham tego, co znajomi puszczają, czy też tego, co leci w radiu. Wszystkiego po trochę. No, ale oczywiście jak większość z nas mam kilka gatunków, w których szczególnie gustuję, a mianowicie: electro house, progressive house, deep house, zwykły house, hardstyle (a dokładniej nu-style, czasem raw). Czasami lubię się wyciszyć słuchając kojącego chillstep'u (taki dubstep ale bardzo delikatny).  Niekiedy miewam "odbicia" i włączę sobie coś, czego nie posłucham w radiu, np. heavy metal. Ale to bardzo rzadko.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uwierz, że znam więcej osób, co słuchają rapu niż electro house czy progressive. Podrzuć nam Patryku jakiś swój ulubiony kawałek muzyczny.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulubiony kawałek... Nie mam takiego ;d. Uwielbiam wszystkie piosenki, które mam na mojej liście. Mogę podać 2 dobre kawałki jeśli chcesz ;p.[/align]

 

[align=center]Pierwszy z nich:[/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center]Niesamowicie wpada w ucho. Świetna melodia i dźwięk w dropie... No i ten wokal![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A to druga (niestety piosenki nie ma na YT, znalazłem ją jedynie na Soundcloud):[/align]

 

[align=center]https://soundcloud.com/pierrehubert/boogie-wonderland-pierre-hubert-charly-dkn-remix[/align]

 

[align=center]Spokojny początek i potężne, elektryczne i jakże energiczne uderzenie w dropie. Dla mnie genialne ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No nuteczki wpadają w ucho. Doszły mnie również słuchy, że uwielbiasz oglądać filmy. Ile w tym prawdy?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Lubię... Uwielbiam! W każdą wolną niedzielę siadam przed laptopem, robię popcorn i oglądam filmy. Zależy jak z czasem - czasami tylko jeden, czasami dwa... Ewentualnie pięć filmów ;d. W większości oglądam komedie, fantasy, czasem jakiś film akcji, sci-fi czy komedie romantyczne. Ahh zapomniałbym! Lubię jeszcze oglądać filmy animowane (czyt. bajki - typu Jak wytresować smoka itd.). Jeśli ktoś nie będzie miał co oglądać to zapraszam do mnie na PW, na pewno podam kilka tytułów :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No proszę. Widzę, że mam zaszczyt przeprowadzać wywiad z miłośnikiem muzyki jak i filmów?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha no pewnie ;p. Tylko z filmami już nie mam tak kolorowo. Obejrzałem prawie wszystkie najlepsze filmy z moich ulubionych gatunków. No i gdy teraz chcę obejrzeć jakiś film to często mija dobra godzina zanim jakiś znajdę. Już kilka filmów dwa razy oglądałem nawet ;d. W chwili obecnej oczekuję, aż do sieci trafi kilka filmów w dobrej jakości, np. Exodus: Bogowie i królowie, Siódmy syn.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem. Ja uwielbiam oglądać horrory i uwierz mi, że kilka filmów kiedyś potrafiłam oglądać po 30 razy tak, że nauczyłam się na pamięć słów aktorów xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko nie horrory! To nie filmy dla mnie. Zdecydowanie nie dla mnie! Gdy obejrzę jakiś horror, moja rozszalała wyobraźnia działa przeciwko mnie... Np. gdy obejrzałem końcową scenę z Paranormal Activity (nie pamiętam jaka część) to nie mogłem zasnąć, co chwilę otwierałem oczy i patrzyłem czy ktoś nie stoi przy moim łóżku ;d. Takie minusy bujnej wyobraźni.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, to zdecydowanie jesteś moim przeciwieństwem.

[/align]

 

[align=center]Został nam ostatni temat w tym długim wywiadzie - nasz kochany Multi-head.pl! Powiedz nam co Cię skłoniło do złożenia podania na administratora DD2+DM?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Co mnie skłoniło do złożenia podania na administratora DD2/DM? Prosta sprawa. Od dłuższego czasu grałem na tym serwerze. Jednak nadszedł taki czas, że brakowało adminów i strasznie nieprzyjemnie się grało. Nie zastanawiając się długo, skonsultowałem się z n-tym, złożyłem podanie na administratora, które z powodu braku adminów zostało przyjęte w mgnieniu oka. No i tak sobie adminuję na tym serwerze do dnia dzisiejszego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moim zdaniem była to najlepsza decyzja, że przyjęto Cię na administratora. Nie tak dawno widziałam w logach, że bardzo lubisz rozdawać bany. Jak to z nimi jest?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha z tymi banami to nie jest tak ;d. Nie lubię dawać banów, po prostu jestem do tego zmuszony. No bo gdy na serwerze lata cziter, czy ktoś nie potrafi zachować kultury to oczywiste, że poleci ban ;p. No ale fakt faktem od ostatniego resetu AMXBansa rozdałem ponad 650 banów. Nie wiem, czy to dużo, czy też mało. Na pewno wszystkie były konieczne - można to łatwo ocenić chociażby po tym, że nie było odwołań od moich banów. A nieee, były ze 2 czy 3 odwołania, jednak po przedstawieniu dowodów ban został. Czyli wydaje mi się, że w należyty sposób pełnię funkcję admina na DD2/DM. Przy okazji jak już piszemy o tym zrobię małą reklamę. Zapraszam wszystkich serdecznie na serwer! ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mistrz dużej ilości banów - właśnie tak mogę Cię nazwać!

[/align]

 

[align=center]Na serwerze niedługo na pewno spotkasz moją osobę, zobaczysz jak kobieta potrafi lamić xD. Może akurat jeszcze tak się stanie, że uda mi się Ciebie z kosy pojechać! xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No nareszcie zobaczę Cię na DM! Już myślałem, że się nie doczekam. Hmm... Lami mówisz? Porównując Twoją grę do mojej napisałbym to inaczej: Wreszcie będziesz miała okazję zobaczyć, jak lamię na tym serwerze ;d. Z kosy mówisz? No to już nie będzie takie łatwe. Może jestem botek i lamię, ale nie daję się zabijać z kosy. No zdarzyło się raz czy dwa, że ktoś mnie zabił. Czysty przypadek, laga miałem xD. Tak czy siak nie uda Ci się ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno nie jesteś bot. Hmmm... Powiadasz, że miałeś laga? Haha tylko winny się tłumaczy xD. Dla chcącego nic trudnego, dojadę Cię! Napisz nam skąd się wziął u Ciebie taki nick?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Aaa tam, żadne takie ;p. I tak nie dasz rady ;d.[/align]

 

[align=center]Oooo świetnie, że zadałaś to pytanie. Może po tym wywiadzie nie będę już słyszał więcej tego pytania. Każdemu z osobna muszę tłumaczyć skąd się wziął mój nick - nic ciekawego ;d. No ale przejdźmy do rzeczy. Dosyć nijaka historia. Postanowiłem wprowadzić w swoje życie nieco małe zmiany - pierwszą zmianą miała być zmiana nicku. Był jeden problem. Nie miałem nic konkretnego na myśli. No i tak siedzę, siedzę, nie wiem co napisać i ni stąd ni zowąd wpisałem d***pa. Jednak ten nick wydawał mi się za krótki, więc wpisałem jeszcze 3 razy to słowo. Zacząłem grać pod tym nickiem i tak się jakoś przyjęło ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, to chyba nick tak na prawdę wziął się stąd, że siedziałeś sobie na czterech literach, myślałeś i przez to wyszło jak wyszło? xD.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hahaha można tak powiedzieć! Cały dzień siedziałem na du***pie (z tym myśleniem to już nie przesadzajmy xD) no i tak mnie naszło na taki nick ;d. Coś w tym musi być![/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak też myślałam, nie oszukasz mnie!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ahh nie miałem takiego zamiaru nawet! Ja nie z tych, co oszukują ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak już wspomniałam - tylko winny się tłumaczy :=D.

[/align]

 

[align=center]Słyszałam, ze chodzą pogłoski, że jesteś jednym z kandydatów na opiekuna serwera DD2+DM. Czy jest to prawdą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Aj nie przesadzaj ;p. Co do opiekuna - jako admin DD2/DM jestem jednym z kandydatów na opiekuna tego serwera. Wszystko okaże się po głosowaniu! Chociaż nie ukrywam - mam wielką nadzieję, że zostanie powierzona mi ta funkcja. Po prostu chciałbym być godnym zastępcą adonai'a - opiekować się serwerem, troszczyć się o dobro graczy. No ale jak już wcześniej wspomniałem - kandydatów na to stanowisko jest kilku, każdy chciałby być opiekunem. Pozostaje czekać na zakończenie głosowania! ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trzymam za Ciebie mocno kciuki. Powiedz Nam co byś zrobił dla serwera gdyby dano Ci szansę opiekuna? Myślisz, że dałbyś radę?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]A dziękuję ;p. Hmmmmm, co bym zrobił dla serwera gdyby powierzono mi opiekuna? Rzecz jasna. Pomagałbym graczom w rozwiązywaniu problemów, podpowiadał adminom w razie potrzeby, starannie przeprowadzał rekrutację na adminów serwera, przede wszystkim kontrolowałbym to, co się dzieje na serwerze, w miarę możliwości naprawiałbym problemy z serwerem, jeszcze w większym stopniu interesowałbym się forum, a w szczególności działem serwera. Czy dałbym radę? Wydaje mi się, że tak. Jestem pewien, że tak. Gdybym miał wątpliwości to bym się o niego nie starał ;D. Mam dosyć sporo wolnego czasu, wiem mniej więcej co i jak, wiem też jakie są moje obowiązki.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę Ci z całego serca powodzenia! Myślę, że jesteś godnym kandydatem, by przejąć stery opiekuna DD2+DM. A Ty? Co o tym powiesz? Uważasz się za osobę, która na pewno godnie reprezentowałaby tą funkcję po ?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czy uważam się za godnego zastępcę Mor'e7 (adonai'a)? Nie jestem w stanie tak po prostu odpowiedzieć na pytanie, chociaż jedno jest pewne - gdyby powierzono mi jego obowiązki starałbym się je wykonywać najlepiej jak tylko potrafię. A nawet gdybym miał na początku problemy, myślę, że inni (np. adonai, S@ czy opiekun innego serwera) pomogą mi je rozwiązać i z czasem całkowicie znikną.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja uważam, że bez problemu dałbyś sobie radę. Jeszcze raz życzę powodzenia. Powiedz mi czy na sieci jest taka osoba, z którą możesz się śmiać lub ufasz jej bezgranicznie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci serdecznie![/align]

 

[align=center]No pewnie, że jest!  I to nawet nie jedna osoba. Na pewno jesteś to Ty - Madziu. Dobrze się z Tobą dogaduję, świetnie się z Tobą pisze na steamie! No i często jest się z czego pośmiać podczas tych rozmów :D. Ogółem meeega! :P.[/align]

 

[align=center]Jest jeszcze taki jeden. Zwą go @DanceMacabre! Zajebi**y ziomek ;d. Łatwo się z nim dogaduję, jest się z czego pośmiać. Szkoda tylko, że ciągle wypomina mi te rozgotowane pierogi i to, że nie mam dziewczyny!! No ale da się przeżyć, przyjmuję to ze śmiechem na twarzy ;d.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, dziękuję serdecznie, nie spodziewałam się, oczywiście ze wzajemnością. Duże pozdrowienia również dla Macabre! Nasz wywiad dobiega końca.

[/align]

 

[align=center]Nie możemy pominąć jeszcze czegoś, co jest uwielbiane przez naszych kochanych czytelników! Koniecznie zaprezentuj Nam jakiegoś sucharka!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozmowa o pracę:[/align]

 

[align=center]- Jaka jest Pana największa zaleta?[/align]

 

[align=center]- Jestem cierpliwy.[/align]

 

[align=center]- Dziękuję, odezwiemy się do pana.[/align]

 

[align=center]- Zaczekam tutaj.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Da Bum Tsssssss[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Haha, super! :).

[/align]

 

[align=center]Napisz czy chciałbyś jeszcze na koniec coś powiedzieć? Pozdrowić kogoś lub dodać coś od siebie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozdrowienia dla Ciebie Madziu, dla Dance Macabre... I dla wszystkich forumowiczów! Nie chcę po kolei pisać kogo pozdrawiam, bo na pewno o kimś zapomnę ;p. No i chciałbym Ci podziękować za ten wspaniały wywiad! ;p.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję ślicznie, wzajemnie! Też dziękuję Ci za sympatyczny wywiad, bardzo miło było mi go z Tobą przeprowadzić. Wpadnę na serwer i Cię dojadę z tą kosą jak wcześniej wspomniałam :diablo:

 ! Buziaki :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Czekam z niecierpliwością, ale pamiętaj, że nie poddam się bez walki! :D.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]5uol53.png[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo piękny wywiad aż łezka w oku się kręci :)

 

Dobre łobuzy z was :)

 

Piąteczka jak telefon dupydupydupydupy:p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wywiad jak najbardziej na Plus :) miło się czyta i trzeba docenić pracę oraz zaangażowanie w jego stworzenie :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No co ja pacze, Patryk udzielił wywiaduuuu. Bardzo fajny wywiad oczywiście zostawiam plus za kawał dobrej roboty oby tak dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad wyszedł super, z każdym wywiadem jest coraz lepiej i lepiej. Jestem ciekaw co i kto ukaże się w następnym :*

 

Grafika bomba. Madziu szalejesz <3 :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...