Skocz do zawartości
August

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ODRZUCONE</span> August

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Artur

2. Kontakt: Administracja posiada do mnie kontakt.

3. Lokalizacja: Olsztyn

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 0h 

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): Jak komputer jest włączony, to i forum odpalone.

6. Posty (min.250 sensownych): wielokrotność jest nawet.

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Poprawić czytelność forum, jak i przypinanych tematów.

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: "opiekuję" się już działem ubt, co nie sprawia wielu problemów, opiekowałem się większymi forami, niż to, więc spokojnie mogę całe ogarnąć.

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Nie wchodzę w zbytnie znajomości, jeżeli z góry uważam je za bezowocne. Będąc w RWSS na studiach trzeba mieć te umiejętności.

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jestem cierpliwy do czasu, jednak zawsze wypełniam powierzone mi obowiązki na 101%. 

11. Coś o sobie: Bardzo lubię wykorzystywać fakt tego, że dużo ludzi nie odróżnia świata wirtualnego od realnego, przez co łatwo ludzi wyprowadzić jest z równowagi, co jest tutaj moim hobby, także nie zdziwię się jak będą wypowiedzi, że jestem chamski, arogancki, etc. :) "czas wolny", a "praca" na sieci, to dwie różne rzeczy. 

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Obsługa skryptu, jak i panelu, kodu, dodatków jest mi bardzo dobrze znana.

13. Obowiązkowe mikro: Oczywiście.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Nie wchodzę w zbytnie znajomości, jeżeli z góry uważam je za bezowocne.

11. Coś o sobie: Bardzo lubię wykorzystywać fakt tego, że dużo ludzi nie odróżnia świata wirtualnego od realnego.

Ah, to już wszystko doskonale rozumiem, dałeś mi sporo do zrozumienia :>

 

 

 

Nawiązując do tematu.

 

Fakt, @August był dla mnie kiedyś chamski, ale zauważyłam u niego dużą poprawę, przez co ma u mnie wielkiego plusa. (obyś był taki cały czas i tego nie zmieniał to będzie  :good:) .

 

Także wymienię swoje plusy dla niego:

 

+ długo na forum

 

+ ranga członka UBT

 

+ dobry admin serwera

 

+ ogarnięty

 

+ staż

 

+ posty

 

+ dość sporo czasu spędza na forum

 

+ zmienił swoje zachowanie (bynajmniej do mnie), co (jak wyżej napisałam) jest wielkim plusem.

 

 

 

Reasumując moją wypowiedź, po prostu dwoma słowami - NA TAK.

 

Powodzenia.

 

 

 

 

 

@@EDIT:

 

@LKD, ale skoro w stosunku do mnie się zmienił to widać, że potrafi i może :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE:

 

 

 

-Mial 3 razy admina i za kazdym razem jakos go traci

 

-Jest typowym czlowiekiem ktory szuka zaczepki (sb) itp.

 

+ staz i posty akurat tutaj plus

 

 

 

Krotko i na temat nie.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

+ zmienił swoje zachowanie, co (jak wyżej napisałam) jest wielkim plusem.

 

 

Tylko i wylacznie do ciebie zmienil podejscie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W pewnym sensie czekałem na to podanie. Artur to osoba, która jest moim faworytem wśród wszystkich kandydatów na to stanowisko. Posiada naprawdę duże doświadczenie w pracy jako moderator i nie tylko. Jest bardzo stanowczy i sumiennie wykonuje powierzone mu obowiązki.

 

+Stanowczy

 

+Odpowiedzialny

 

+Spore doświadczenie

 

+Pomoże gdy ktoś tej pomocy faktycznie potrzebuje,a nie zadaje głupie pytania

 

+Dobrze wypełnia swoją rolę UBT

 

+Da rade bez najmniejszego problemu

 

+Co jest oczywiste spełnia wymagania

 

Podsumowując, jestem na Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak @LKD napisał- praktycznie ZAWSZE rzucisz jakimś chamskim tekstem, by doszło do kłótni. Marny prowokator, nic do dodania. Na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście kiedyś uważałem Cię za równego gościa, niestety tak jak koledzy wyżej napisali, wyszło szydło z worka... Chamski, prowokuje, co tu dużo mówić jestem na bardzo duże Nie! Tak na marginesie kobietą cisnąc.. Pozdro nie mam szacunku do takich ludzi jak Ty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Artur.. Bardzo ciężki i specyficzny charakter i ciężko Cię czasem rozgryźć, ale mimo wszystko jesteś stanowczy, odpowiedzialny i znasz się na rzeczy, dość długo razem współpracowaliśmy i nie mam żadnych zastrzeżeń :D Masz moje tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na sb zawsze się do kogoś przyczepisz, Jelly dobrze mówi ciężki i specyficzny charakter. Zgodzę się też z citkosem i LKD. Podejście zmieniłeś do 1 kobiety a do reszty dalej jesteś jaki jesteś. Widzę znacznie lepszych kandydatów na to stanowisko, na nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na NIE

 

- Zawsze potrafisz doprowadzić do kłótni 

 

- Tak jak koledzy wyżej zmieniłeś zachowanie tylko do Danke 

 

 

 

Ja widzę lepszych również na to stanowisko np. Danke czy R4d3k 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na stanowisko Moderatora wybraliśmy już wystarczającą liczbę kandydatów. Popracuj nad większą aktywnością, a tak samo jak Sniper, myślę, że jest szansa współpracy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to, iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z Super Moderatorem lub Administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...