Skocz do zawartości
nynek

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Do zobaczenia...

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się z wami pożegnać...

 

 

Nie miałem ostatnio okazji do dłuższego grania i w najbliższym czasie to się nie zmieni. Praca, święta... Mam pewne plany na nowy rok i wtedy też tego czasu nie będzie. Proszę o odebranie mi funkcji admina jak również proszę o zajęcie się typerkiem. Jeśli kiedyś będę miał więcej czasu i powrócę na stałe do CS'a, to będziecie mogli na mnie liczyć i znowu złożę podanie. Jeśli będę miał trochę czasu to oczywiście odwiedzę moje kochane dd2#2. Na forum też od czasu do czasu zajrzę. Kontakt możecie ze mną utrzymywać na steam i FB. Parę osób ma mój numer telefonu ;) A paru osób ja mam numer i one o tym nie wiedzą :D

 

 

Na PW też możecie coś pisać, ale nie wiem jak często będę zaglądał. Jeśli będę mógł jakoś pomóc, zrobię to z przyjemnością! Śmiało w czymś doradzę, jak również zarzucę jakimś pewnym meczykiem :D

 

 

 

Spędziłem tutaj miłe ponad pół roku. W ciągu tego czasu poznałem wiele sympatycznych osób, które chciałbym pozdrowić.

 

Przede wszystkim @Magdaaa69 oraz @logiś i .

 

 

 

Również @555_dni (pierwsza szklanka MH :D), @Strajk (druga szklanka MH i pierwsza lodówka MH :D), @Malu (pierwszy słabiak MH :D).

 

 

 

Adminów dd2#2 [member=Ania ;)], @Danke:*, @_Masta_Yoda_, @farus, @guciu_, @Spliff, @starydobryFlint, @Teez..

 

 

 

Również pozostałe osoby pozdrawiam, z którymi miło mi się rozmawiało, czyli Angela, Cocainka, Ihanet, Jellyfish, Karolinka, Mikaa, Monika, OlCia, Zielonaa, Czarna, ZoQu, Betonowy, Freezu, Geralt z Rivi, Greg, HardeQ, Janosik, Kenpachi Zaraki, Kirg, MemesiO, Mundial, Olczak, Patryczek, Pawollo, Proxx, Radek, Roben, Scavanger, Szifo, Upaf i Wasik ;)

 

 

 

Przepraszam, jeśli kogoś pominąłem! :(

 

 

Do usłyszenia...

 

 

 

 

 

 

 

Nie płakać i uszy do góry!   :E

 

 

 

Kiedyś przecież wrócę... :spiteful:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to teraz możesz się spodziewać gorącej linii telefonicznej :D, tak łatwo nie odejdziesz Panie Prezesie :D.

 

Dzięki za wszystko nynkas <3, wracaj szybko na naszego dd2 :P.

 

Czekam ;).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oh Nynuś, będę tęsknił :x Super osoba z Ciebie! ;D Zawsze się droczyliśmy i na "pożegnanie" łap pamiątkę :D  

 

1fds48vjslum.png 

 

 

 

Oraz rakieta ^^ c8stig9j2nro.png

 

 

 

Wracaj prędko Nynuś! ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No jak mamy za tobą nie płakać? :cray: :cray: :cray:

 

No i z kim teraz będę układać poczwórne punche :'(?

 

 

 

PS. Mam teorię -> Odchodzisz bo tak cię na wolnym pojechałem, że Ci wstyd aż do teraz, że tak cię niespełna 16 latek przyciął 8)

 

Bywaj, wracaj :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i Cię nie znałem, ale to i tak przykre, widać jak Cię wszyscy szanowali i lubili. :/ Wracaj szybko, żeby7m mógł Cię poznać. :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...