Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Śnieg na forum.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, dziś troszkę myślałem nad tym, jak możnaby urozmaicić wygląd forum na czas świąt i doszedłem do wniosku, że śnieg byłby fajną sprawą, oczywiście jeśli nie spowolni on forum.

 

Oddajcie swoje głosy w ankiecie. Pozdrawiam.

 

// edit. Zawsze można na próbę to zrobić i obserwować, czy znacząco spowalnia forum, czy też nie :P.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem tego samego zdania co Procentowy. Forum jeszcze bardziej zaśmiecimy i będzie jeszcze wolniejsze na nie. Lecz header można zmienić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety nie da rady Panie i Panowie. Nie wiem czy pamiętacie, ale jeszcze niedawno mieliśmy sporo problemów z błędem 502 wyskakującym co jakiś czas na forum. Był on wynikiem niemałych przeciążeń strony głównej. Sporo trzeba było kombinować, aby opanować sytuację. Będziemy musieli zadowolić się graficznymi wstawkami. Tylko pytanie - czy ktoś się podejmie tego wyzwania?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


n-ty wystarczy napisać w dziale grafiki, to może ja nawet coś bym zrobił ale początkujący ze mnie grafik.

 

 

 

Śnieg na forum, zależy jako co, jako hook odpada, strasznie muli stronę.

 

Jako zwykły js czemu nie, 1 plik i 1 grafika, za dużo nie skrzywdzą obciążony serwer.

 

 

 

 

 

Ale osobiście jestem i tak zdania, że to zły pomysł, jak dla mnie tylko wkurza i brzydko wygląda.

 

 

 

Wystarczy walnąć grafikę na h3 i header i myślę że będzie git ;P

 

 

 

@Edit, wgl tamten nick był lepsiejszy :D To tak na marginesie (n-ty) :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...