Skocz do zawartości
Inte Tillgänglig Danke:*

Wywiad z upartą złośnicą!

Rekomendowane odpowiedzi

[align=center]@Magdaaa69 - Dość świeżo upieczona użytkowniczka forum MH. Zazwyczaj dobra, pomocna i miła, ale gdy trzeba potrafi być "Upartą złośnicą" :). Wszystkich czytelników gorąco zapraszam do przeczytania tego, co chciałaby Wam przekazać nasza koleżanka!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Witam Cię Madziu. Dziękuję, że zgodziłaś się na wywiad. Tradycyjnie na początek opisz swoją osobę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cześć, mam na imię Magda, mieszkam w Płocku mam 21 lat, pracuję i uczę się.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Moja imienniczka. Opowiedz coś o swojej pracy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm, więc tak moja praca jest dość ciekawa. Pracuję w ogólnopolskim sklepie aukcyjnym jako fotograf odzieży, wyceniam je oraz wstawiam na aukcje. Praca trochę stresująca, wymagająca własnych pomysłow, lecz nie narzekam :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ciekawa praca. Oprócz pracy wspomniałaś, że się uczysz. Możesz coś więcej na ten temat powiedzieć?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, uczęszczam na zaoczne studium medyczne-kierunek fizjoterapia z masażem. Lubię pomagać osobom chorym, ponieważ mam brata głuchoniemego, więc dlatego taki wybór :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pomocna z Ciebie osoba. Jak sobie na tym studium radzisz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dopiero pierwszy rok, więc początki nauki. Jak na razie nie narzekam, łączę przyjemne z pożytecznym  :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To jeszcze sporo nauki przed Tobą, życzę powodzenia i dalszych sukcesów. Poza pracą i nauką co robisz w życiu codziennym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję bardzo :). W wolnych chwilach spotykam się z przyjaciółmi, biorę psa na długie spacery, czytam książki a gdy są nudne popołudnia i wieczory to gram w Cs`a oraz w Lola :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy nie lubiłam LOL'a i raczej nie przekonam się do tej gry. Powiedz nam czy masz może w życiu jakieś marzenie?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Och może kiedyś razem pogramy to się przekonasz :). Mam marzenia jak każdy. Moim największym marzeniem jest mieć własny przytulny dom i kochającą rodzinę. A takim mniejszym marzeniem jest skończenie studiów medycznych, zatem z całych sił dążę do ich spełnienia.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Na pewno Ci się uda i tego życzę Ci z całego serca. Skoro weszłaś w sprawy rodzinne to powiedz czy masz może jakieś rodzeństwo oprócz brata o którym wspominałaś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cieszę się, że wierzysz we mnie :). Tak mam również o 10 lat starsza siostrę, która na dniach urodzi córeczkę :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zupełnie tak, jak moja mama. Też będzie niedługo rodzić i też córeczkę. Dobrze jest mieć rodzeństwo, bynajmniej takie jest moje zdanie. Ciekawi mnie Madziu czy masz może chłopaka?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To teraz Madziu będziemy się opiekować małymi skarbami :). Również tak sądzę, wtedy człowiek uczy się dzielenia z innymi oraz ma się wsparcie od rodzeństwa. Tak mam, ma na imię Łukasz :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zgadza się. W szczególności będziemy pomagać :).

[/align]

 

[align=center]No proszę, gratuluję chłopaka. Ile jesteście razem?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Przyjaźń przerodziła się w związek i trawa 2 lata i 8 miesięcy. :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ulala, nieźle. Życzę szczęścia i pozdrów swojego chłopaka od redaktorki :). Przejdźmy teraz do tematu o którym kobiety najczęściej lubią rozmawiać. Nosisz może biżuterię? Co o niej powiesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję i na pewno pozdrowię :). Tak noszę zegarek, bransoletkę oraz kolczyk w języku. Kiedyś bardzo lubiłam mieć mnóstwo kolczyków w uszach ,ale znudziło mi się to i wolę skromne małe srebrne kolczyki i naszyjniki, które zakładam na jakieś specjalne okazje : ).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Kolczyk w języku? Nie bolało jak przebijałaś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Samo przebijanie nie boli, okres gojenia zaś tak. Ale wytrzymałam i od 4 lat go mam :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja chciałabym mieć kolczyk w pępku, lecz osobiście jestem bardzo wrażliwa na bóle :(. Jak się na co dzień ubierasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobry pomysł, może w przyszłości się przełamiesz i zrobisz :) Mój ubiór hmm... Lubię się ubierać wygodnie i w ulubione kolory. Na co dzień noszę luźne ubrania, zaś gdy wychodzę do znajomych lub na spotkania rodzinne lubię założyć coś eleganckiego.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ja tam na przykład w ogóle nie założyłabym jeansów i do dziś mogę podziwiać kobiety, które w nich chodzą. Ale każdy jest inny i każdemu podoba się co innego. A malujesz się?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oczywiście, że tak. Każdy w miarę możliwości zakłada to w czym czuje się swobodnie. Tak codziennie robię delikatny makijaż :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Prawidłowo! Najlepszym makijażem dla kobiety to właśnie moim zdaniem delikatny makijaż. Jakich perfum używasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Niedawno kupiłam sobie Light Blue i jestem z nich bardzo zadowolona, nie lubię słodkich perfum. Czasem zamawiam perfumy w Avon. :)[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Avon bardzo dobra firma, także gratuluję gustu i wyboru. Pozwól, że temat o Twojej osobie zakończę ostatnim pytaniem. Gdybyś miała siebie opisać w jednym zdaniu to jak ono by brzmiało?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ohh teraz to mi zadałaś trudne pytaniee :P. Uparta, złośnica, tajemnicza i dobra duszyczka :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trudne pytania też muszą być :P.

[/align]

 

[align=center]Przejdźmy teraz w świat gier. Jak trafiłaś na MH?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Trafiłam przypadkowo na Nynka na serwerze ODD2 #2, więc zaprosił mnie do Was na forum :). Aaa to przy okazji pozdrawiam Cie Nynku :P.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]To rozumiem, że dzięki Nynkowi znalazłaś się tutaj, cieszymy się. Im więcej kobiet tym lepiej. Jakie masz wrażenia jak na tak krótki staż u nas?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Taak Nynkowi to zawdzięczam :). Oczywiście Kobiety górą!! Nie mogę za dużo powiedzieć, ponieważ jeszcze za mało czasu z Wami spędziłam, ale pierwsze wrażenia są dobre i cieszę się, że tu trafiłam :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Życzę Ci miłego pobytu na MH. Myślałaś może o wyższym stanowisku, np złożeniu podania na administratorkę serwera?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję :). Byłam kiedyś adminem na jednej z serwerowni, podobała mi się ta funkcja, ale sądzę, że raczej jest to dla ludzi, którzy mają czasu więcej za dnia. Też chciałabym Was bardziej poznać. Może pomyślę o tym :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozumiem, w sumie trochę racji masz. Mam do Ciebie takie trochę nietypowe pytanie, haha. Pewnie dużo czytelników zaciekawiło skąd wziął się pomysł na Twój nick na forum, a dokładnie chodzi o cyferkę "69"? :D.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hmm zauważyłam :) Nick nie ma żadnego podtekstu, rejestrowałam się na szybko a, że mam zwykle głupie pomysły to stąd się wziął pomysł na taki nick i tak pozostało :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Hehe, zwariowane dziewcze jesteś widzę :D. Co Twoim zdaniem można byłoby zrobić, by rozwinąć poziom MH na jeszcze wyższy niż jest do dnia dzisiejszego?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Zaskakujesz mnie tymi pytaniami coraz bardziej :D. Myślę, że dobrym pomysłem by był jakiś konkurs na rozsyłanie ip serwerów, a w nagrodą Vip itp.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pomysł niczego sobie. Moim zdaniem dobry byłby też pomysł z reklamowaniem naszej sieci, a zwycięzca z największą ilością zrobionych reklam dostałby VIP'a czy też Klasę Premium lub jakiś inny upominek. Napisz Nam czy poznałaś już kogoś na sieci, kogo nazwałabyś dobrym kolegą?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tylko Nynka mogę nazwać dobrym kolegą, ponieważ znamy się już półtora roku :). Ale myślę, że poznam więcej ludzi z którymi będę się dobrze dogadywać :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Widzę, że w głowie Ci tylko Nynek haha. Nie no, śmieje się : ).

[/align]

 

[align=center]Ostatnim tematem w naszym wywiadzie będzie muzyka. W jakiej gustujesz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]No z MH tylko jego znam :). Lubię słuchać muzyki z przekazem, zazwyczaj jest to rap.[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rap najlepszy. Dlaczego akurat zafascynował Cię styl rapu?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Uważam, że jest to jeden z nielicznych rodzajów muzyki, który ma w sobie przekaz do ludzi i ukazuje problemy i sukcesy dnia codziennego :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Mogłabyś nam podrzucić swój ulubiony kawałek?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nutka niczego sobie. Podrzuciłabyś może swoje najlepsze zdjęcie, które posiadasz?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]24yxnb8.jpg[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Cud, miód i malinka!!! Nic dziwnego, że taka kobieta jak Ty ma chłopaka. Nasz wywiad dobiega końca. Chciałabyś może coś dodać od siebie lub pozdrowić kogoś?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję :* Chciałabym bardzo pozdrowić Ciebie za bardzo sympatyczną atmosferę podczas przeprowadzania wywiadu, całą administrację oraz wszystkich forumowiczów :). Życzę Wszystkim miłej gry :).[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dziękuję Ci bardzo za pozdrowienia i ze wzajemnością! :).

[/align]

 

[align=center]Oj, zapomniałabym! Nie może zabraknąć dobrego sucharka!!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Rozmowa w przedszkolu:[/align]

 

[align=center]- Skąd się wziąłeś na świecie?[/align]

 

[align=center]- Mama mówi, ze bocian mnie rzucił w kapustę.[/align]

 

[align=center]- Aaa, to pewnie dlatego jesteś głąbem...[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Dobry sucharek. Tymczasem żegnam się z Tobą i życzę powodzenia w życiu codziennym oraz dziękuje Ci Madziu za wywiad!

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Również powodzenia, trzymaj się.[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Rzadko kiedy czytam wywiady do końca, ale ten mnie zainteresował :) Widzę, że słuchasz rapu, dobry wybór mam takie samo zdanie o tym rodzaju muzyki. 

 

Tylko jeden mały błąd zrobiłaś Danke :D Przyjaźń przerodziła się w związek i trawa 2 lata i 8 miesięcy. 

 

 

 

 

Hahahahaha, a to już taki malutki błędzik :D.

 

Tak to jest jak czytam szybko i takich małych błędów mogę niedouważyć :D.

 

Dobre oko masz, dzięki za poprawę  :good: .

 

 

 

 

 

@Magdaaa69 - Tobie też dziękuję za wywiad :).

 

Widzisz, popełniłaś błąd - chcesz trawić swój związek haha :D.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad bardzo dobry, pierwszy raz czytając twój wywiad widać, że masz doświadczenie. 

 

Błędów interpunkcyjnych się nie dopatrzyłem. 

 

Dobry wywiad, lecz niektóre słowa powinnaś zastąpić innymi, np. "podrzuciłabyś" :) 

 

 

 

9.5/10. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...