Skocz do zawartości
Gość

<span class="ipsBadge ipsBadge_red">ZAMKNIĘTY</span> Q&A

Rekomendowane odpowiedzi

Proponuję dodać Question&Answer, jak to działa? Przez 3 dni użytkownicy forum zadają wybranej osobie pytania na wszelkie tematy, po 3 dniach osoba ta udziela odpowiedzi i nominuje kolejną osobę. Myślę, że jest to dobra opcja, by poznać odpowiedzi na nurtujące nas pytania dotyczące różnych osób. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chyba nie wiesz na czym to polega.. wywiady przeprowadzają redaktorzy, tylko oni mogą zadawać pytania i zazwyczaj są one powtarzalne w 70 %. W Q&A każdy użytkownik ma możliwość zapytać osobę o to, co chce. Teraz widzisz różnicę?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak dla mnie bez sensu :) Każdy jak by chciał o coś zapytać daną osobę to może to zrobić zarówno na steam/gg/pw i inne dostępne komunikatory . Zbędny jest taki temat. .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po namyślę pomysł wydaje się być fajny. Ważne jednak aby pytania były ciekawe i wymagały krótkich odpowiedzi. Na dłuższe wypowiedzi mamy redaktorów ;)

 

Niestety nie mam takiej władzy ( jeszcze :D ), by narzucić ludziom, jakie pytania mają zadawać :P. Tak jak pisałem, praktycznie we wszystkich wywiadach są poruszane te same kwestie, pisząc tą propozycję miałem na celu dać użytkowników forum możliwość dokładniejszego poznania danych osób.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...