Skocz do zawartości
gonna give'm a cziken?

ggac - Wtórni oszuści

Rekomendowane odpowiedzi

Wprowadzenie:

 

Dwie strony konfliktu wskakują wzajemnie na siebie, nie wyciągając żadnych wniosków.

 

Rozwinięcie:

 

Nic nowego

 

Zakończenie: Brak.

 

 

 

Więc teraz, po przeczytaniu tony tego monotematycznego gówna, zasugeruję.

 

Ggac zostanie przyjęty ponownie w ramach próby (przy czym on spróbuje dostosować się do reszty środowiska), gdyż jak widać ma jakieś poparcie, a i wiedzy mu nie brak, Silverka i happy (lubię was, lecz patrzę obiektywnie - bezstronnie) przestaną być tacy "prawilni", ta sieć przeznaczona jest zabawie, nie tworzymy tutaj wielkiego imperium Lechitów (można podchodzić do tego luźniej, każdy ma inny temperament), nynek kupi większe lustro, a Malu naostrzy noże.

 

 

 

Przypomnę, że to nie ma nic wspólnego z pracą biurową, współpraca nie jest kluczowa, ostatecznie wasze zadanie sprowadza się do sprawdzania i podejmowania werdyktów, możecie podzielić się zadaniami i będzie to jeszcze efektywniejsze niż to, jakbyście zwięźle współpracowali. Przecież w tym nie ma przeciwności, to może być praca indywidualna.

 

Jedyną częścią w UBTeam gdzie konieczna jest współpraca, to gdy spór jest fundamentalny i trzeba wszystko ustalić, a to sytuacja wyjątkowa, więc keep calm.

 

 

 

Zamknijcie już dyskusje, podejmijcie decyzje i to tyle, bo temat zaraz zrobi się przedszkolną przepychanką.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Temat zamykam. Gdy podejmiemy decyzje zostanie ona tutaj napisana. 

 

Jeżeli ktoś miały do dodania w tej sprawie zapraszam na pw, jeżeli naprawdę post wnosiłby coś do tematu oczywiście otworzymy. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dziś zdecydowałem się odnieść do całości. Zdecydowałem się to po prostu powiedzieć. Niestety chore gardło, wieczne ssane pastylki i cipowaty głos mogą utrudnić zrozumienie poniższego filmu:

 

 

 

 

 

 

 

 

Nie mam na celu robienia dodatkowych podziałów. Po prostu bądźcie jedną ekipą. Współpraca wiele ułatwia. Jednak o celach nie powinno się zapominać.

 

Powtórzę to co w filmie (nie każdy go obejrzy - monotonny i nudny), Silverka powinna być nadal opiekunem ubt jeśli ma na uwadze dobro mh.

 

 

 

 

 

Trzymać się (= nie puszczać się).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cziken, oglądałem cały film, ogólnie, nic więcej się nie dowiedziałem, prócz tego co już wiem. Na prawdę dobry z Ciebie chłopaczyna, znasz się na rzeczy, ale mam pewne wątpliwości. Raz mówisz, że przejmujesz się tą decyzją o degradacji, a po chwili, że dobrze, że tak się stało, także nasuwa się wniosek, jak w końcu jest? Dostałeś UbT z uwagi na twoje ogromne doświadczenie i dobre oko w ocenianiu, od początku zauważyłem, że chcesz robić coś ponad "kimś" a nie starać się  dogadać. Do mnie też miałeś pretensje o moją prace, co sobie wyjaśniliśmy. W UbT robiłeś na prawdę dużo, ale chwilami, przynajmniej ja tak zauważyłem, że chciałeś więcej niż możesz. Masz chęci, wszystko jest dobrze, ale pamiętaj, że nikomu z góry nic nie wolno narzucać, jakichś reguł czy zasad, a tym bardziej robić coś bez żadnej konsultacji. :) To Cię troszeczkę zawiodło, szanuję pewne siebie osoby, ale to czasami gubi i to bardzo. Powodzenia :) W życiu też trzeba doceniać innych zdanie, a w tym wypadku chodzi o ocenianie, a właśnie na tym polega zespół, żeby rozwiązywać spory i niejasności. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim Skromnym zdaniem. Jeden dobry UBT, może zastąpić 10 amatorów z UBT, a których obecnie jest i więcej w szeregach tego forum, którym wydaje się, że potrafią oceniać graczy, którzy oszukują.

 

W przeszłości będąc Adminem Serwera i UBT łamałem nie raz regulamin bez konsultacji z wyższymi oczywiście dla dobra sieci i wszystko było cacy. Zgadzaliście się na to. Mowa o Adminach, których udupiłem. Ludzie byli szczęśliwsi bo grało się lepiej, bez oszustów i ludzi, którzy w "naszym" kręgu udawali naszych "przyjaciół". Nie ważne jak się zachowywał Cziken. Ważne, że robił to dla dobra sieci MH. To jest priorytet dla nas wszystkich. Regulamin jest po to, aby wprowadzać poprawki i godzić się na ewentualne zmiany. Jeżeli coś jest źle, nie powinniście pozbywać się osoby, która wie co robi, tylko postarać się dogadać z nią i ustalić zasady, które będą zadowalające dla obu stron. Multi-Head miało kogoś kto się zna i to bardzo dobrze. Teraz została ekipa remontowa, która udaje adminów UBT. Bez urazy ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Po kilku rozmowach na ten temat w różnych gronach, zapadła decyzja o przywróceniu Cię na rangę ubt. Wraz z opiekunami ubt wyjaśniliście sobie co nieco na ts, dlatego zostaję tylko liczyć na owocną współpracę

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

watekzamkniety.png

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

Pozdrawiamy,

Zespół Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...