Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]DobryGracz

Rekomendowane odpowiedzi

Nick cheat`era: DobryGracz

Godzina, data zdarzenia: 13/14.09.14

Mapa: d2

Link do demka lub link do HLTV (od której minuty wchodzi cheat'er): w Opisie

STEAM_ID/IP cheat`era:  STEAM_0:0:31050512 / 87.119.44.135

 

Uzasadnienie:

 

 

 

Edytuję Norkę o Metori i HL1 bo najwidoczniej nie każdy rozumie pojęcie "podejrzewać" nie, oskarżać lub osądzać w tym przypadku jak jest podane o widzenie przez ściany. Myślenie nie boli ludzie, trzeba czasami zaryzykować. 

 

 

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1409132338-de_dust2.dem.zip

 

13:14 - mega Szybki Reflex

13:17 - jak w/w. Na WH lepiej to widać. 

13:43 - mega reflex, CT Długa. 

14:03 - słychać słyszał, ale na WH widać dokłanie zachowanie zooma jak zaczął już wychodzić. 

możnaby też przyczepić się o reakcję, ponieważ słychać go z oddali jak biegnie, lecz

reakcja pojawia się w momencie, kiedy pojawia się na wh. + jak dla mnie patrzył się 

na tego CT za bramą. 

15:20 - Plus/Minus - Widział go lecz cały czas zoom zza skrzyni leci. 

17:55 - Skan CT z Dolnego (Odnoszę wrażenie, że w 1 miejsce leci duża seria kul. namierzylo?)

18:00 - kontuacja idealnego scana CT na galerii z DGL. 

20:25 - Zabija ".de" - zobacz jak zoom leci na środek klatki. (nic nie sugeruję). 

21:23 - Widział 3. Ale ten 1 head pierwszego daje dużo do myślenia ;-). Gdyby nie miał bana na BLU mógłbym rzec, że to skill.

21:45 - 1 granat leci w lewo, drugi w prawo...... można spekulować.

 

ftp://hltvrec:[email protected]/s2830/nazwa-1409140003-de_dust2.dem.zip

 

Tutaj opiszę moje 100%% akcje..

08:15 - Próba Zabicia CT. Nie było go słychać. 

08:33-  wyczekiwanie AWP ( nie słychać jak idzie na A, słychać tylko Kolegę na Galerii) + Zabicie CT. ( Reakcja poprzedniej akcji do tej co teraz ;-)).

09:42 - gorzej spalić się nie mógł, aż mnie zatkało, że taki błąd popełnił. bo kryje się ładnie :-).....

16:20 - Słychać było CT, ale się cofnął.... chyba zdawało mu się, że wyjdzie....

17:17 - kolejna wtopa. Ale można spekulować. Gdyby akurat tam nie stał CT....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


metori to hack serverside - plugin na serwerze, nie da sie miec metori odpalonego z csem - aima - zgnilem po prostu z twojej glupoty

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


On już kiedyś był rozpatrywany na 7 demkach i został uznany za niewinnego. Ja dalej uważam, że tutaj jest czysto, wie gdzie skanować i widać, że wie co robi ale zapraszam do wypowiedzi innych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roben tak, oglądałem i jeśli chcesz podważać moje zdanie, to śmiało, ale moim zdaniem tam jest czysto ;) Czekamy na zdanie innych. Swoją drogą dlaczego piszesz tutaj posty jeśli nie masz do tego prawa ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Roben tak, oglądałem i jeśli chcesz podważać moje zdanie, to śmiało, ale moim zdaniem tam jest czysto  ;) Czekamy na zdanie innych. Swoją drogą dlaczego piszesz tutaj posty jeśli nie masz do tego prawa ?

 

 

 

 

hehe. Wiesz. Może nie oglądałeś tych, które opisałem. Ogólnie, pierwsze 3/4 akcje załapują się już na bana moim zdaniem. Jeżeli w 13:14 i 13:17 nie widzisz nic nadzwyczajnego, tylko i wyłącznie skilla to jestem podziw na jakim poziomie oceniasz inne dema utalentowanych graczy, którzy wykazują się takim ultra relfexem. :D I może dodam, że najlepiej ogląda się na Wallhacku. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

 

 

 

 

hehe. Wiesz. Może nie oglądałeś tych, które opisałem. Ogólnie, pierwsze 3/4 akcje załapują się już na bana moim zdaniem. Jeżeli w 13:14 i 13:17 nie widzisz nic nadzwyczajnego, tylko i wyłącznie skilla to jestem podziw na jakim poziomie oceniasz inne dema utalentowanych graczy, którzy wykazują się takim ultra relfexem. :D I może dodam, że najlepiej ogląda się na Wallhacku. 

 

 

 

 

 

 

Oglądam na wh ;) Nie jestem osobą, która ocenia od wczoraj i która od wczoraj gra w cs'a. Podzieliłem się swoją opinią i czekam na wypowiedź innych. Dla mnie skanuje w naturalnych miejscach. Nie jestem sam w UBT i zaraz się zapewne inne osoby na ten temat wypowiedzą ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dobra to tak. Co do mojego bana na blu... Gdy wszedł cs:go to wekszosc moich kumpli zaczelo w niego grac a ja postanowilem ze nie bede zaczynal na nowo, wiec postanowilem zakonczyc moja 'kariere'. Zrobilem to w ten sposob ze razem z moim kumplem ktory tez juz nie chcial w to grac odpalilismy sie i w dwa dni wylapalem permy na wiekszosci polskich serwerowni. To bylo dla zabawy nawet sie nie krylem namierzalem i strzelalem jak sie tylko dalo. Ktos takze postanowil nie tylko mnie zbanowac na serwerze ale tazke wrzucic na bla takze stad ten ban. Skonczylem grac usunalem csa z komputera i zaczalem zyc zyciem. Do csa wrocilem z nudow w te wakacje bo zerwalem z dziewczyna i takie tam. Znalazlem serwer na ktorym nie mialem bana (multihead rzecz jasna) i zaczalem sobie tutaj pogrywac. Oczywiscie czysto bo nie chcialem zostac zbanowanym. Znam swoje umiejetnosci i wiem ze bez wh jestem tak samo dobry jak z :) Na ligach typu esl/allplay itp itd zawsze gralem czysto i jesli ogarniacie temat to mozecie sprawdzic moje konto esl. Zobaczycie tam ze gralem z ludzmi z topki(oczywiscie mam tu na mysli topke ze tak ujme naszej ery a nie starych wyjadaczy -stara delta itp itd) 

 

Dobra koniec gwiazdorzenia, zabiore glos w sprawie tych demek. Albo nie, nie zabiore bo nie ma sensu sie tu wypowiadac. Tomek mialem cie za ogarnietego czlowieka...Potem zobaczylem ze odjebales szopke z 'bla', ktory jest ode mnie 2x lepszy. Jak mowisz o jakims metori hl1 czy chuj wie czym to mam wrazenie ze masz 17 lat a nie 27 czy ile tam mowiles kiedys:) Az tak sie osmieszyc? No stary daj spokoj. Mialem tu robione ssy kilka razy i na dd2 i na innych z waszej serwerowni. Były czyste. Dema tez juz mialem nagrywane (zalosne dema bo ten adminek campers to juz w ogole margines). Były czyste. Obejrzalem te demka sobie przed chwila i powiem tak, sa lepsze niz campersa:D ALE moim zdaniem jest tam wiecej akcji ktore powinny przekonac administracje do tego ze nie mam zadnego wh niz mialbym je miec. Nie zaprzecze tez ze byly moze dwie akcje ktore mozna nazwac podejrzanymi. No ale kazdemu sie to moze chyba przytrafic nie? Strzelam tam gdzie potencjalnie moze byc przeciwnik, strzelam od razu jak wychodze przed siebie a to ze akurat tam stal gracz to juz nie moja wina :) Czesc i czolem, pozdrawiam wasz kochany DOBRYGRACZ :*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oglądam na wh ;) Nie jestem osobą, która ocenia od wczoraj i która od wczoraj gra w cs'a. Podzieliłem się swoją opinią i czekam na wypowiedź innych. Dla mnie skanuje w naturalnych miejscach. Nie jestem sam w UBT i zaraz się zapewne inne osoby na ten temat wypowiedzą ;)

 

 

 

 

No właśnie dziwi mnie ta twoja wypowiedź o skanowaniu miejsc najbardziej. Bo tutaj nie rozchodzi się tylko i wyłącznie o skanowanie :-). Na prawdę jestem zdziwiony tym co piszesz. 

 

 

 

Dermo Rozpisane jest o Wallhack nie o Metori i HL1. proszę nie mylić ludzi pojęciami DobryGraczu... zagrywka godna medalu. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A zauważyliście, że przy każdej akcji PRZY KAŻDEJ! gdy wychodzi to na pierw strzela, znowu się chowa i dopiero wychodzi? Nawet na pusto to i tak strzela jak kogoś słyszy w słuchawka. Radzę oglądać całe dema.

 

 

 

A do waszych spin, to powiem tak. Jeśli chcecie się naprawdę kłócić i komentować wszystko to może lepiej to przenieś gdzie indziej.  i spinajcie się kto jest lepszy. Spam jest niepotrzebny, a potrzebne są tutaj tylko wypowiedzi adminów UBT.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 "i podejrzewam Hl1/Metori. Nie wychodzi mu w ogóle na bliskie odległości full auto z AK. Wszystko leci z full auto nad jego głową"  Dobrze Tomek, nie brales na demach pod uwage hl1/metori, ale podejrzewasz mnie o to a to swiadczy o tobie i o braku kompetencji wedlug mnie :) Co ty grasz od wczoraj w csa? Nie wiesz ze kule z ak lataja jak chca? Nawet moge mu po jajach strzelac a dostanie glowie czesc. A co do metori to musialbys mi je wlaczyc na serwerze mistrzu haha.

 

 

 

ps. dacie jakiegos linka czy info na temat bla? dlaczego zostal zbanowany? chcialbym sie temu przyjrzec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gra jest czysta.Dużo na słuch i tyle w temacie.Czasami gracze również  "Farcą".Gość już dość długo gra na serwerze i go przecież dużo osób zna.Admini UBT się wypowiedzieli i uznali, że gra jest czysta, ja również mam takie zdanie.UB

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Gra jest czysta.Dużo na słuch i tyle w temacie.Czasami gracze również  "Farcą".Gość już dość długo gra na serwerze i go przecież dużo osób zna.Admini UBT się wypowiedzieli i uznali, że gra jest czysta, ja również mam takie zdanie.UB

 

 

Brawo wypowiedz z fartem i ze go znaja !! Osmieszyles sie Tiblu! prosil bym tez by dany gracz zostal ponownie zbanowany do wyjasnienia ! 

 

 

 

 

 

No czekam na wypowiedz"ogarnietych" a ban zostaje .

 

 

 

dodatek - 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To w końcu jak? jestem cziterem czy nie? Admini UBT sie wypowiedzieli a roben dalej ciagnie temat. Jesli nikt juz nie ma zamiaru sie wypowiadac to prosze o UB bo z tego co widac wiekszosc adminow ma mnie za czystego gracza.

 

 

 

Co na tym filmie jest dziwnego? Pierwszy sie schowal za winklem, drugiego zaczalem bic ale nie trafilem go w glowe i zeby nie marnowac calego magazynku na jednego najpierw zabilem tego w rogu a potem tego obok i na koncu z dgl probowalem trzeciego. Wszyscy jak widac mieli mleko wiec mialem duzo mozliwosci do rozegrania tej akcji. Zawsze tak robie gdy nie wejdzie pierwsza seria w model to przestaje zazwyczaj do niego strzelac bo tylko trace amunicje i zajmuje sie innym celem chyba ze jest jeden cel to sie chowam zeby rozegrac na spokojnie wszystko od nowa. Wiekszosc lepszych graczy wie ze fullauto z niewazne jakiej broni jest coraz mniej celne z kazdym kolejnym strzalem. 

 

 

 

Nie ma tu zadnej mowy o jakimkolwiek hl1 czy czyms podobnym. Na zwolnionym tempie polecam to wszystko jeszcze raz zobaczyc. Celownik jest na glowie, kule sa na glowie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Positive przeciez ci napisal ze wypowiedzialo sie cale ub. Nie ma sensu zeby kazdy admin UBT nabijal post 'czysty' 'czysty' 'czysty'. Moze to zrobic jedna osoba w imieniu wszystkich.

 

 

 

Wedlug robena kazdy gracz nie moze strzelac na slepo, tylko dopiero jak kogos zobaczy i jak ten ktos otworzy jako pierwszy ogien. A jesli przeciwnik pierwszy otwiera ogien i trafia swoimi strzalami np w glowe to jest juz po sprawie bo w momencie gdy dostajemy glowe np za 86dmg to skacze nam recoil i nie mamy szans na odpowiedz.

 

 

 

Dlatego ja zazwyczaj strzelam w momencie jak sie wychylam zeby temu zapobiec

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wybacz ale z bla tak samo bylo "czysty" a jednak jedna konkretna osoba widziala . 

 

 

Tylko ze na moich demach nie ma zadnej akcji podobnej do bla. Nigdzie sam nie przeskakuje mi celownik w kierunku glowy. Ogladaj dema w zwolnionym tempie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Tylko ze na moich demach nie ma zadnej akcji podobnej do bla. Nigdzie sam nie przeskakuje mi celownik w kierunku glowy. Ogladaj dema w zwolnionym tempie.

 

 

 

 

Ale gdzie jest napisane że tutaj demo rozchodzi się o HL1? Demo rozchodzi się o WH.

 

Nie czytajcie tego mydlenia oczu DobregoGracza bo tutaj chodzi tylko i wyłącznie o WH..... i o to, że nie ma "ścian" w podanych akcjach. I jak reaguje na otoczenie gry. Rozgkądanie się itp. Manipulacja jest taka prosta....

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...