Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]DobryGracz

Rekomendowane odpowiedzi

bla wh na pewno nie mial zawsze jak gral na serwerze to sie na niego patrzylem. Fakt, czasami glowy mial nieziemskie dlatego gdy roben napisal o tym ze bla nie czysty to zrozumialem ze mowil o hl1 czy czyms tam, dlatego ja w tym samym kierunku poszedlem i wytlumaczylem co mialem do tlumaczenia.

 

 

 

bo na tym filmiku przeciez wyraznie widac ze widzialem trzech typow na gali takze dlaczego sa tutaj jakies podejrzenia o wh

 

 

 

A i nie przekrecaj mojego nicku. To ze ty masz taki pokemonowy raz mala raz wielka litera to nie znaczy ze tez tak musze miec :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

bla wh na pewno nie mial zawsze jak gral na serwerze to sie na niego patrzylem. Fakt, czasami glowy mial nieziemskie dlatego gdy roben napisal o tym ze bla nie czysty to zrozumialem ze mowil o hl1 czy czyms tam, dlatego ja w tym samym kierunku poszedlem i wytlumaczylem co mialem do tlumaczenia.

 

 

 

bo na tym filmiku przeciez wyraznie widac ze widzialem trzech typow na gali takze dlaczego sa tutaj jakies podejrzenia o wh

 

 

 

A i nie przekrecaj mojego nicku. To ze ty masz taki pokemonowy raz mala raz wielka litera to nie znaczy ze tez tak musze miec :)

 

 

 

 

Dla tego na WH widać dokładnie reakcję zooma przez skrzynię i to jak się zachowujesz rzucając dwa granaty później. 

 

 

 

Winny zawsze się tłumaczy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


KURWA TO JUZ JEST CHORE. MASZ TY MOZG? PO CHUJ MIALEM RZUCAC DWA GRANATY W JEDNO MIEJSCE SKORO ON BYL OBITY I WYSTARCZYLBY NA NIEGO TYLKO JEDEN DLATEGO DRUGIEGO RZUCILEM W PRAWO BLIZEJ BSA BO TAM TEZ MOGL KTOS BYC. DRUGA OPCJA JEST TAKA ZE GRACZ MOGL ZACZAC UCIEKAC SKORO ZDRADZIL SWOJA POZYCJE I TAK TEZ KURWA ZROBIL!

 

 

 

a i panie madralo 'dlatego' piszemy razem :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

KURWA TO JUZ JEST CHORE. MASZ TY MOZG? PO CHUJ MIALEM RZUCAC DWA GRANATY W JEDNO MIEJSCE SKORO ON BYL OBITY I WYSTARCZYLBY NA NIEGO TYLKO JEDEN DLATEGO DRUGIEGO RZUCILEM W PRAWO BLIZEJ BSA BO TAM TEZ MOGL KTOS BYC. DRUGA OPCJA JEST TAKA ZE GRACZ MOGL ZACZAC UCIEKAC SKORO ZDRADZIL SWOJA POZYCJE I TAK TEZ KURWA ZROBIL!

 

 

 

a i panie madralo 'dlatego' piszemy razem :)

 

 

 

 

No wiem, że wiedziałeś, że zmieni pozycje bo na WH się wie takie rzeczy.  Dalej się tłumacz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak to napisal jakis ziomek wczesniej "zgnilem po prostu z twojej glupoty"

 

 

 

"Winny zawsze się tłumaczy" - to mam kurwa siedziec i czekac az eskperci ktorzy gowno wiedza(czytaj roben, dobrychlopak) mnie zniszcza? 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jak to napisal jakis ziomek wczesniej "zgnilem po prostu z twojej glupoty"

 

 

 

"Winny zawsze się tłumaczy" - to mam kurwa siedziec i czekac az eskperci ktorzy gowno wiedza(czytaj roben, dobrychlopak) mnie zniszcza? 

 

 

 

 

Od tego Jest dział, który jest przeznaczony do tego. Sam zacząłeś się wypowiadać w sposób mydlenia oczu nie na temat i nie na temat samego dema więc piszę sprostowanie.

 

 

 

Rozumiem, że twoje zaczepki na mój temat świadczą o tym, że nie potrafisz rozmawiać z ludźmi na normalnym poziomie. Cóż. Życie nauczy się w przyszłości wiele dobrego nawet tego w jaki sposób odnosić się do ludzi w kazdej sytuacji.

 

 

 

Dostaniesz UB to dostaniesz i o czym to będzie świadczyć?, że się pomyliłem? aż takie to straszne? hehe. Dla mnie nie :). Nie po to składałem to wszystko, żeby pisać o tym, że jesteś czysty. Każdy broni swojego osobistego zdania. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Roben do cholery czy Ty myślisz, że my de demka oglądamy bez odpalonego wh ? Po co dodajesz te filmiki ? Poczekaj na wypowiedź innych i przestań się już wypowiadać, bo to jest czysty spam... Czekamy i nie odzywamy się aż ktoś wyżej nie zadecyduje...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


jedyna akcja z 2 dema to 09:42

 

2 pierwsze akcja slychac

 

wezcie pod uwage ze nie ktore zachowania sa wycwiczone sam jak gram strzelam po pestce w dane miejsce zeby sprawdzic czy nie pojawi sie skan

 

jak dla mnie czysto

 

 

 

mysle ze wystarczajaco ubt sie wypowiedzialo jezeli ktos bedzie cos chcial dodac niech otworzy temat

 

zamykam w celu unikniecia dalszej wymiany zdan ktora jest kompletnie zbyteczna

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Akurat pisałem post, jak zamknąłeś temat.

 

 

Proponuję te akcje z 1 demka z wychylaniem się obejrzeć na wh, które pokazuje całe modele, a nie kropki(typu esp) i na 1/4.

 

 

1demko:

 

 

13:14 - +

 

13:17 - + 

 

13:43 - - 

 

14:03 - -

 

15:20 - - 

 

17:55 - -

 

18:00 - -

 

20:25 - -

 

21:23 - -

 

21:45 - -

 

Ludzi nie miał szans widzieć/słyszeć, a jednak pestki już zaczynały lecieć zza skrzynek. Nie ma szans na taki refleks.

 

 

2demko:

 

08:15 - To akurat dziwne jest, bo widać go nie było, a śledził model +/-

 

08:33-  -

 

09:42 - Tutaj zależy jaką miał widoczność smoke, jeżeli miał mniejszą, to mogło by go widać +/-

 

16:20 - -

 

17:17 - Tutaj też dziwne, bo nie miał szans go widzieć, a ta pojedyncza pestka oddalona mocno od celownika

 

 

 

Jak dla mnie pierwsze akcje z 1 demka wystarczą na bana, do tego 9:42 z drugiego..

 

 

 

 

ps. Dla ludzi, którzy oglądali 1demko, nawet nie zwrócili uwagi, że jest błąd w rozpisce. Zamiast 21:23 powinno być 21:33

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sprawę uważam za zamkniętą. Na podstawie tych demek gracz dostaje UB. Jeśli ktoś ma jeszcze wątpliwości, to macie możliwość zbierania dalszych materiałów, bo jak święta racja głosi: jeśli ktoś jest odpalony, to i tak zostanie prędzej czy później przyłapany. Tak jak mówiłem - większość adminów UBT na podstawie tych demek stwierdziła, że gracz jest czysty z czym się zgadzam i prosiłbym żeby już nikt nie banował gracza z powodem "sprawa do wyjaśnienia na forum" (chyba, że zostanie otwarty nowy temat w jego sprawie). S@ jar|luki również wyraził swoje zdanie, a jako, że był opiekunem UBT, to możemy uważać jego opinię za decydującą.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

SLODZIAK

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...