Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Żegnam, cierpliwość wyczerpana.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się pożegnać z tą siecią, gdyż nie ma tutaj żadnego, ale to żadnego zainteresowania serwerem JB.

 

Admini to jakaś porażka, połowa nie wie co się dzieje, banują na zawsze i na tydzień za to, że ktoś popełnił kilka FK...

 

Tylko tracicie na takim czymś graczy, a moja cierpliwość już się skończyła. I nie jestem jakimś gimbusem płaczącym o coś, tylko piszę jak to naprawdę wygląda, taki już jestem z charakteru. Wiek już swój mam i pewnie rzeczy bardzo denerwują, szczególnie taki chaos na serwerze. Nie mam zamiaru dłużej tego znosić.

 

Mam nadzieję, że ktoś wreszcie ruszy dupsko i zrobi porządek z niekompetentnymi adminami pokroju Friga, i naprawi w końcu usługi.

 

 

 

Druga sprawa właśnie z tymi usługami na JB, no ile można czekać.

 

2 września kupiłem SVIPa, którego miałem 2 dni, teraz czekam już 4 dzień na jego włączenie, a jaki jest efekt, to nie muszę chyba nikomu tłumaczyć.

 

Powiem krótko, reklama serwera to nie wszystko, o serwer trzeba zadbać.

 

Sieć jest przyzwoita, szanowana, ma rzesze stałych graczy, ale jakoś na nowych serwerach, właśnie na JB jest inaczej.

 

 

 

Pozdrawiam, cześć.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Serwer ma krótki staż i powinieneś zrozumieć, że dużo roboty jest przy nim. 

 

Trzymaj się do następnego. 

 

 

 

 

Wiem, że ma krótki staż, ale powinno się trochę przyłożyć do czegoś.

 

Sam efekt widać już po samym GT, gdzie graczy diametralnie ubywa, przez właśnie te zamieszanie z włamem, niekompetencjom niektórych adminów i ogólny chaos na serwerze.

 

http://www.gametracker.com/server_info/80.72.43.106:27033 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

I nie jestem jakimś gimbusem płaczącym o coś, tylko piszę jak to naprawdę wygląda, taki już jestem z charakteru.

 

 

 

Zamiast założyć temat z danymi problemami, napisałeś pożegnanie i chcesz uciekać. Co dziwne nadal się udzielasz, więc nie wiem do końca czy to pożegnanie czy co..

 

 

 

Tak czy siak żeby nie robić OT. To narka ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

q0ej.png

 

 

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

Pozdrawiamy

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...