Skocz do zawartości
DobryChlopak

[ZAMKNIĘTY]Skarga. bezpodstawne banowanie Adminów.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie. Zauważyć można, że czasami admini UBTEAM robią błędy i wymyślają co w najlepsze, popierają ich Head Admini jak np. Pan Strajk w temacie http://multi-head.pl/topic/39758-tj-problem-nie-skarga/ - gdzie gracz ma ewidentnie spalone SSY  ale i tak wmawia, że Są Czyste. Ok....

 

 

 

Sprawa Skargi - Składam Skargę i Pragnę Poinformować, że w Drużynie UB TEAM jest OSOBA, a dokładnie "Positive_ (?????)". Chłopie. Nie znasz się kompletnie na tej grze i nie rozumiesz pojęcia aimbot i WH. Chodzi mi o ten temat. 

 

 

 

http://multi-head.pl/topic/39839-ban-bez-ssow-only-dd2/

 

 

 

- Ten gracz jest czysty. Nie ma żadnego AIMA, a tym bardziej WH, ani razu nie skanował modeli i nigdzie nie widać trzęsienia zooma, NORECOILA czy innych wymyślonych przez ciebie "cieszynek". 

 

 

 

Twój vs Mój Opis. 

 

 

 

"16:53 przeskok, według mnie aim -B   -     16:53 - Czysty. Nie ma Mowy Tutaj o żadnym Aimie. 

 

18:27 przeskok, to samo co wyżej +/-B -    18:27  - To samo co wyżej. Normalny head.

 

18:34 ewidentnie jeździ po modelu +B       18:34 - Widział go skacząc jak na Respa CT. Head z tyłka skanując. 50/50

 

19:29 wyczekuje na model, następnie wyskakuje   -        19:29 - Nie dość, że Słychać jak biegnie w Anarchii to jeszcze Zabił tero 2 sek wcześniej. 

 

Później od 19:45 skan na długą od środka. ++B   -    - 19:45 - Clear. Kain strzelił z Długiej w ścianę, a on go nawet nie skanował bo WH tam nie dochodzi. Spalona to jest twoja Funkcja i to, że jesteś Adminem. Dziękuję. 

 

 

 

Proszę o ogarnięcie Tego Pana, albo niech sam zrezygnuje Bo jak widać. Nie nadaje się na to, żeby osądzać kogokolwiek. Dajcie mu rangę SPALONY. Na taką zasłużył. 

 

 

 

Edit: i PRoszę Odbanować gracza Acha bo wedle tego Zapisu ten gracz jest czysty. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


To że ranga UBT w zasadzie nic nie znaczy widziałem już wielokrotnie. Zarówno jeżeli chodzi o bezpodstawne bany, a także np. o to że ktoś z UBT nie widzi aima/wh na demku.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Skoro macie z tym problem to czemu nie złożycie podania do ubt. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest tam pracy, a skoro znacie się na tym lepiej to powinni Was bez niczego przyjąć.

 

 

 

 

Odpowiem jak potrafię - tobie. Mam swoją pracę za którą dostaje realne pieniądze. Dobrze ją wykonuję dla tego dalej tam pracuję oraz mój pracodawca jest ze mnie zadowolony. Mam dobrą opinię wśród pracowników i moich pracodawców. Jak cię widzą, tak cię piszą. Akurat tutaj widzę niedopuszczalne błędy, które nie powinny mieć miejsca. Dziękuję. 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Skoro macie z tym problem to czemu nie złożycie podania do ubt. Pewnie nawet nie zdajecie sobie sprawy ile jest tam pracy, a skoro znacie się na tym lepiej to powinni Was bez niczego przyjąć.

To co napisal kolega. Jak tak dobrze rozpoznajecie czity, to czemu nie zlozycie podania na ubt? Albo od razu na ac? Powiedz mi jeszcze, po czym sadzisz , ze ma spalone ssy? Bo zaloze sie, ze tylko to stwierdzasz po czasie ich wykonania, wraz ze swoim kolega, ktorzy chcecie"udupic" ubt.

 

Poza tym, Strajk i Positive to chyba dwaj z niewielu ubt, co najlepiej oceniaja i sa jednymi z najdluzej pelniacych ta funkcje na mh, wiec wiedza co robia. Oczywiscie, ze czasem zdazaja sie bledy, ale im zdaza sie to BAAAARDZO zadko.

 

Sry ze nie ma polskich znakow ale pisze z tableta.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się że mam fana na MH.

 

Jeżeli uważasz, że lepiej byś sprawował funkcje admina w UBT, to zapraszam do napisania podania w odpowiednim dziale.

 

Co do demka, wyraziłem swoje zdanie i zostawiłem innym z UBT do oceny. Pokaż mi zdanie, gdzie pisałem, że ma aima.. Z natury mogę się mylić co do gry albo i uważać inaczej, więc czekałem na innych adminów z UBT. Nie moja winna, że zostało odwołanie zamknięte. Pisz do osoby, która zamykała to odwołanie, z jakiego powodu zamknął.

 

Tamten temat został zamknięty przez Strajka, nie pisałem z nim na tamten temat. To jego decyzja jak on widział tamte screeny i to on zadecydował. Nie popierał mnie w mojej decyzji, sam zadecydował. Nie mam charakteru podlizywanie się komuś(nie cierpię takich ludzi), więc jak masz jakieś dylematy na tamten temat to pisz do Stajka.

 

Pisałem już o tym. Macie zastrzeżenia do mnie, proszę pisać do osób, z wyższą rangą na sieci. Jeżeli oni widzą podstawy do zabranie mi rangi, przeboleje to, uznam to, że robią to dla dobra MH. Dlatego masz jakieś zastrzeżenia, pisz do administracji. Chciałbym widzieć co robię źle aby móc błędy eliminować na następnym raz.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Cieszę się że mam fana na MH.

 

Jeżeli uważasz, że lepiej byś sprawował funkcje admina w UBT, to zapraszam do napisania podania w odpowiednim dziale.

 

Co do demka, wyraziłem swoje zdanie i zostawiłem innym z UBT do oceny. Pokaż mi zdanie, gdzie pisałem, że ma aima.. Z natury mogę się mylić co do gry albo i uważać inaczej, więc czekałem na innych adminów z UBT. Nie moja winna, że zostało odwołanie zamknięte. Pisz do osoby, która zamykała to odwołanie, z jakiego powodu zamknął.

 

Tamten temat został zamknięty przez Strajka, nie pisałem z nim na tamten temat. To jego decyzja jak on widział tamte screeny i to on zadecydował. Nie popierał mnie w mojej decyzji, sam zadecydował. Nie mam charakteru podlizywanie się komuś(nie cierpię takich ludzi), więc jak masz jakieś dylematy na tamten temat to pisz do Stajka.

 

Pisałem już o tym. Macie zastrzeżenia do mnie, proszę pisać do osób, z wyższą rangą na sieci. Jeżeli oni widzą podstawy do zabranie mi rangi, przeboleje to, uznam to, że robią to dla dobra MH. Dlatego masz jakieś zastrzeżenia, pisz do administracji. Chciałbym widzieć co robię źle aby móc błędy eliminować na następnym raz.

 

 

 

Pozdrawiam.

 

 

 

 

Twoje Dziecinne pisanie "Złóż podanie na UBT" jest za słabe na ten temat. Gram jako Admin na D2 wyłapuję oszustów w taki sposób, że wszystkie bany, które poleciały bez ss z powodem WH itp. były słuszne co widać w AMX, a banów jest sporo. Nie potrzebuję twojego stanowiska do tego, żeby osądzać czy ktoś czitował czy też nie. Nie napisałem nigdzie, że lepiej bym sprawował tę funkcję. Jest to twoje zdanie, wymyślone.

 

Jeżeli dodajesz post, równie podobny co do Admina VIPO, który także rozpisał to demo pisząc, że ma aima. Z kolei ty piszesz podobnie i tutaj Cytat: "przeskok, według mnie aim", "przeskok, to samo co wyżej". W ogóle mam wrażenie, że skopiowałeś te zdania, nie oglądając nawet demka i to również może świadczyć o tym, że w ogóle nie wywiązujesz się z podanych tobie czynności. 

 

Jako osoba, która podczas gry na serwerze ( piszę o mnie ) stara się utrzymywać porządek, łapać oszustów i oceniać kto oszukuje lub kto nie, moim obowiązkiem było złożyć na ciebie skargę ponieważ gracze, którzy chcą grać według zasad, nie mogą bo nie raczysz z głową obejrzeć dema tylko kopiujesz błędne zdanie innych (Vipo) i dokładasz swoje lipne zdanie żeby oczernić niewinną osobę. 

 

 

 

Edit: "Chciałbym widzieć co robię źle aby móc błędy eliminować na następnym raz." <--- ten Temat w dużej mierze pokazuje co robisz źle. Chciałbym, żebyś wyciągnął z tego tematu wnioski i postarał się nie robić taki błędów jak zrobiłeś. Najlepszym posunięciem byłoby gdybyś założył temat o odbanowanie kolegi, który dostał niesłusznego bana. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Najlepszym posunięciem byłoby gdybyś założył temat o odbanowanie kolegi, który dostał niesłusznego bana.

 

To czemu kolega nie napisal sam? Mial na to 24 h. Teraz trudno ;)
Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

To co napisal kolega. Jak tak dobrze rozpoznajecie czity, to czemu nie zlozycie podania na ubt? Albo od razu na ac? Powiedz mi jeszcze, po czym sadzisz , ze ma spalone ssy? Bo zaloze sie, ze tylko to stwierdzasz po czasie ich wykonania, wraz ze swoim kolega, ktorzy chcecie"udupic" ubt.

 

Poza tym, Strajk i Positive to chyba dwaj z niewielu ubt, co najlepiej oceniaja i sa jednymi z najdluzej pelniacych ta funkcje na mh, wiec wiedza co robia. Oczywiscie, ze czasem zdazaja sie bledy, ale im zdaza sie to BAAAARDZO zadko.

 

Sry ze nie ma polskich znakow ale pisze z tableta.

 

 

 

 

Kolega pisal sam ale UBT " Oczywiscie, ze czasem zdazaja sie bledy, ale im zdaza sie to BAAAARDZO zadko." chyba nie chcac psuc sobie opinii bardzo dobrych w tym co robia wiec postanowili podtrzymac zdanie admina ktory bezpodstawnie i nieslusznie mnie oskarzyl.

 

Popieram kolege "DobryChlopak" ze najlepszym posunieciem bylo by zalozenie postu o odbanowaniu mnie.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Panowie dość tej dziecinady. Odwołanie od bana już jest. 2-ch adminów ubt podjęło taką decyzję, lecz http://multi-head.pl/topic/40005-ub/#entry216344 tutaj wyjaśni się sprawa. Nie wiem po co ten temat, poczekajcie spokojnie, i nie chcę tutaj spamu, najpierw poczekajmy na rozstrzygnięcie tamtej sytuacji.

 

 

 

 

Temat jest po to panie Evo, żeby ludzie, którzy nie widzą zaczęli widzieć i robić to co do nich należy. ;p

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Przepraszam ze sie wtrącam ale co do sprawy z Respectem prosze zauwazyc to iz te ssy są dziwne  i jak dla mnie widac na nich czity. 

 

1 SS Czysciutki jak lza 

 

2 ss prosze zobaczyc : NA czerwono są zaznaczone slady od strzaló ( dziury po kulach ) , na Bialo iskry od kuli wlatujacej w sciane lub drzwi to sa rzeczy normalne , LECZ NA ZOLTO są to bardzo dziwne kropki ktore wygladaja jakby ss byl przerabiany ponadto te dwie kropeczki zanzaczone na zaolty sa w dodatku za drzwiami jedna jest na ziemi a druga na scianie kolo drzwi  .. http://speedy.sh/FQ4k2/Bez-tytulu.rar

 

dalej...

 

3 ss czerwony dymek kolo celownika i na nim oczywiscie te kropeczki ktore widzileismy na 2 ssie ...

 

4 ss kropeczki 

 

5 ss tutaj dziwny next dymek czerwony i bardzo duzo kropeczek.

 

 

 

I moral mojej wypowiedzi jest prosty . PROSZE O DODANIE BANA PANY RESPECTOWI :) .

 

Prosze o wypowiedz 

 

Pozdrawiam SbC :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słuchaj Panie wielce "dorosły". Nie uważam Cię za osobę na tyle kompetentną żebyś miał prawo odnosić się do UBT z takim brakiem szacunku. Brak Ci argumentów i Twoje prowokacyjne teksty pt. "mam wrażenie, że rozmawiam z 12 latkiem", albo "Twoje dziecinne pisanie..." pokazują jaką masz klasę, a raczej jej zupełny brak. Nie wiem czy masz jakiś kompleks, ale jeżeli każdą osobę, która ma odmienną opinię niż Ty i do tego popartą konkretnymi argumentami uważasz, za małolata, to naprawdę Ci współczuję i radzę coś z tym zrobić. Napisałeś tutaj, że Pos nie nadaje się na na członka UBT i nie zna się na tej grze. A dlaczego ? - bo wyraził swoją opinię na temat demka ? Pozwól, że coś Ci wytłumaczę. UBT jest od tego żeby oceniać nadesłane nam dowody, a jeśli Pos wyraził swoją opinię, to nie oznacza to, że jego zdanie jest ostateczne ! Można powiedzieć, że my tutaj "debatujemy". Nigdy jednak nie było tutaj tak nerwowych sytuacji jaką Ty wprowadzasz teraz... Bo widzisz, dla mnie Pos jest osobą, która jako jedna z nielicznych nadaje się na to stanowisko jak nikt inny... Fakt - nie zgadzam się z jego oceną demka, bo uważam, że ten gracz jest czysty (wyraziłem już swoje zdanie w nowym temacie i jeżeli do jutra nikt nie zaprzeczy, to dam mu UB), ale nie oznacza to, że od razu muszę się zachowywać jak Ty i na niego naskakiwać, bo to nie on zamknął temat... Jeśli jesteś osobą dorosłą (a zauważyłem, że za taką się masz), to zastanów się nad swoim zachowaniem.

 

 

 

Co do ssów, bo widzę, że dalej chcecie drążyć ten temat... Ssy są moim zdaniem czyste i nie tylko moim, bo dwóch innych osób z UBT i s@ też. A twierdzenie, że za pomarańczowe plamki mamy go banować jest dla mnie śmieszne. Jeżeli potraficie mi wytłumaczyć to zjawisko i jednoznacznie udowodnić, że to jest spowodowane jakimś wspomagaczem, to bardzo proszę, ale moje kilkuletnie doświadczenie jako admin i członek UBT zarówno na tej sieci jak i na wcześniejszych mówi mi, że w takich przypadkach o decyzji ma zadecydować DEMO, na którym nic się nie ukryje. Wiem, że osoby, które twierdzą, że ssy są odpalone nawet nie raczyły zobaczyć tego demka, co pokazuje, dlaczego nie wy jesteście w UBT. Tłumaczenie, że demko to jedno, a plamki to drugie też jest dla mnie zupełnie śmieszne. Jest tutaj taka zasada, że jeżeli mamy wątpliwości, to oceniamy na korzyść gracza, a ja nie mam żadnych wątpliwości, bo jako jedna z nielicznych osób (o ile nie jedyna) widziałem 18 minut demka (na odpalonym wh oczywiście), na którym widać, że ten gracz jest czysty jak łza. Nie ma tutaj mowy o żadnych wspomagaczach, a za bramą (w momencie robienia ssów), do której strzela na środku nie ma żadnych modeli - strzela do niczego. Słyszałem tutaj też słowa: "To Twoim zdaniem admin robi mu ssy x13, bo ma taki kaprys ?". Dla tych niedowiarków polecam odpalić demko i zobaczyć powód, dla którego zostały mu zrobione ssy. Zabił on admina, a ten nie schodząc nawet na minutę na specta zrobił mu od razu "sesję". Nie wiem jak pozostałe 12 razy (o ile tyle było), ale akurat do zrobienia tych ssów nie było w ogóle podstaw.

 

Co do Twojej wypowiedzi SoBek... Odpal sobie teraz mapę dd2, idź pod bramę z byle jaką bronią i zacznij strzelać, a zobaczysz jak wyglądają efekty po strzale... To co zaznaczyłeś na ssie w żadnym stopniu nie jest dziwne.

 

 

 

Przedstawiłem sytuację z mojego punktu widzenia i jeśli ktoś ma ochotę coś mi przekazać, ukazać sytuację ze swojego punktu widzenia i przedstawić swoje zdanie na ten temat, to zapraszam do rozmowy na steamie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Przedstawiłem sytuację z mojego punktu widzenia i jeśli ktoś ma ochotę coś mi przekazać, ukazać sytuację ze swojego punktu widzenia i przedstawić swoje zdanie na ten temat, to zapraszam do rozmowy na steamie.

 

 

 

 

Po to jest ten temat, żeby się w nim wypowiedzieć, a nie schodzić na steam. Zawsze byłem zdania, że lepiej wyjaśnić wszystko na ogóle, niż zacząć temat na ogóle i kończyć na PW, żeby nowi/zwykli użytkownicy nie wiedzieli jak to się skończy i mieli domysły, a biorąc pod uwagę kłótnię kilku osób z rangami zmieniali sieci, uważając tą za burdel.

 

Już wcześniej rzucił mi się w oczy członek UBT Positive, który według mnie nie jest za bardzo rozgarnięty i swoje spostrzeżenia przedstawiłem jednemu z S@.

 

Te dwa tematy, to nie jedyne "zdarzające się każdemu" inne zdania. Daleko nie trzeba szukać, żeby znaleźć kolejny temat z "innym zdaniem" Positive - http://multi-head.pl/topic/39673-unban5/

 

Wybaczcie, ale jeżeli to się zdarza ciągle, to jednak coś jest w tym, że została złożona na niego ta skarga. Słodziak rozumiem, że go bronisz, bo "razem w tym siedzicie", ale czasami trzeba spojrzeć z perspektywy trzeciej osoby i jeżeli nie jest się pewnym co do oceny demka/ss, to powinno się temat wrzucić na ukryty, albo nie wypowiadać się w tym temacie(dla nabicia posta?), a nie pokazywać "odmienne" zdania członków ubt, przez które wprowadzacie chaos.

 

 

 

Napisałeś też, że skoro jest taki dobry w ocenie, to czemu nie startuje do AC. No może dlatego, że AC jest przekupione, a jeden z ich głównych adminów sam lata na czitach i wielokrotnie miał już banowanego steam'a? Albo może dlatego, że główni admini mają po dwa konta, z którego na jednym zgłaszają, a z drugiego od razu banują?

 

Wystarczy poświęcić trochę czasu, żeby znaleźć masę takich tematów dotyczących AC  :)

 

Jednak jeżeli chcesz, to mogę wrzucić te ss na ich stronę, jak i również na stronę BL'a i niech "zawodowcy" to ocenią :)

 

A popatrz na te ss z innej perspektywy. Skoro nie ma nikogo za tą bramą(oglądałem demko), ale jednak są na niej te plamy, które normalnie nie powinny być, to jednak coś było majstrowane przy ss/kliencie przez co i tak nie powinno być ub. Wspomagacze nie ograniczają się do samego WH/AIM/SH, a także do pokazywania broni(w większości wh w standardzie), do no-recoil'a, no flash, no smoke i można jeszcze długo wymieniać.

 

Więc skoro tak go bronisz, to udowodnij, że to jest normalne zjawisko, te plamy, a nie jak duża część uważa jakiś typ wspomagacza.

 

 

 

pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Słuchaj Panie wielce "dorosły". Nie uważam Cię za osobę na tyle kompetentną żebyś miał prawo odnosić się do UBT z takim brakiem szacunku. Brak Ci argumentów i Twoje prowokacyjne teksty pt. "mam wrażenie, że rozmawiam z 12 latkiem", albo "Twoje dziecinne pisanie..." pokazują jaką masz klasę, a raczej jej zupełny brak. Nie wiem czy masz jakiś kompleks, ale jeżeli każdą osobę, która ma odmienną opinię niż Ty i do tego popartą konkretnymi argumentami uważasz, za małolata, to naprawdę Ci współczuję i radzę coś z tym zrobić. Napisałeś tutaj, że Pos nie nadaje się na na członka UBT i nie zna się na tej grze. A dlaczego ? - bo wyraził swoją opinię na temat demka ? Pozwól, że coś Ci wytłumaczę. UBT jest od tego żeby oceniać nadesłane nam dowody, a jeśli Pos wyraził swoją opinię, to nie oznacza to, że jego zdanie jest ostateczne ! Można powiedzieć, że my tutaj "debatujemy". Nigdy jednak nie było tutaj tak nerwowych sytuacji jaką Ty wprowadzasz teraz... Bo widzisz, dla mnie Pos jest osobą, która jako jedna z nielicznych nadaje się na to stanowisko jak nikt inny... Fakt - nie zgadzam się z jego oceną demka, bo uważam, że ten gracz jest czysty (wyraziłem już swoje zdanie w nowym temacie i jeżeli do jutra nikt nie zaprzeczy, to dam mu UB), ale nie oznacza to, że od razu muszę się zachowywać jak Ty i na niego naskakiwać, bo to nie on zamknął temat... Jeśli jesteś osobą dorosłą (a zauważyłem, że za taką się masz), to zastanów się nad swoim zachowaniem.

 

 

 

Co do ssów, bo widzę, że dalej chcecie drążyć ten temat... Ssy są moim zdaniem czyste i nie tylko moim, bo dwóch innych osób z UBT i s@ też. A twierdzenie, że za pomarańczowe plamki mamy go banować jest dla mnie śmieszne. Jeżeli potraficie mi wytłumaczyć to zjawisko i jednoznacznie udowodnić, że to jest spowodowane jakimś wspomagaczem, to bardzo proszę, ale moje kilkuletnie doświadczenie jako admin i członek UBT zarówno na tej sieci jak i na wcześniejszych mówi mi, że w takich przypadkach o decyzji ma zadecydować DEMO, na którym nic się nie ukryje. Wiem, że osoby, które twierdzą, że ssy są odpalone nawet nie raczyły zobaczyć tego demka, co pokazuje, dlaczego nie wy jesteście w UBT. Tłumaczenie, że demko to jedno, a plamki to drugie też jest dla mnie zupełnie śmieszne. Jest tutaj taka zasada, że jeżeli mamy wątpliwości, to oceniamy na korzyść gracza, a ja nie mam żadnych wątpliwości, bo jako jedna z nielicznych osób (o ile nie jedyna) widziałem 18 minut demka (na odpalonym wh oczywiście), na którym widać, że ten gracz jest czysty jak łza. Nie ma tutaj mowy o żadnych wspomagaczach, a za bramą (w momencie robienia ssów), do której strzela na środku nie ma żadnych modeli - strzela do niczego. Słyszałem tutaj też słowa: "To Twoim zdaniem admin robi mu ssy x13, bo ma taki kaprys ?". Dla tych niedowiarków polecam odpalić demko i zobaczyć powód, dla którego zostały mu zrobione ssy. Zabił on admina, a ten nie schodząc nawet na minutę na specta zrobił mu od razu "sesję". Nie wiem jak pozostałe 12 razy (o ile tyle było), ale akurat do zrobienia tych ssów nie było w ogóle podstaw.

 

Co do Twojej wypowiedzi SoBek... Odpal sobie teraz mapę dd2, idź pod bramę z byle jaką bronią i zacznij strzelać, a zobaczysz jak wyglądają efekty po strzale... To co zaznaczyłeś na ssie w żadnym stopniu nie jest dziwne.

 

 

 

Przedstawiłem sytuację z mojego punktu widzenia i jeśli ktoś ma ochotę coś mi przekazać, ukazać sytuację ze swojego punktu widzenia i przedstawić swoje zdanie na ten temat, to zapraszam do rozmowy na steamie.

 

 

 

 

 

Twoje Tłumaczenie o tych ssach i zwalanie winy na mnie pisząc o moich kompleksach i tym, że oskarżam niewinną osobę, która jest w swoim fachu najlepsza w tym co robi na tej sieci jest naprawdę powalająca. Widzę, że odwracanie argumentów i staranie się przerzucić złe światło na inną osobę jest tutaj częstym zjawiskiem. Nie potraficie przyjąć prawdy i przyznać się do błędu starając się zmienić fakty. Godne Podziwu.  

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

Napisałeś też, że skoro jest taki dobry w ocenie, to czemu nie startuje do AC. No może dlatego, że AC jest przekupione, a jeden z ich głównych adminów sam lata na czitach i wielokrotnie miał już banowanego steam'a? Albo może dlatego, że główni admini mają po dwa konta, z którego na jednym zgłaszają, a z drugiego od razu banują?

 

Wystarczy poświęcić trochę czasu, żeby znaleźć masę takich tematów dotyczących AC   :)

 

Jednak jeżeli chcesz, to mogę wrzucić te ss na ich stronę, jak i również na stronę BL'a i niech "zawodowcy" to ocenią :)

 

 

 

Ja tak nie napisałem ;) Ale jeśli już poruszyłeś ten temat; nie bez powodu nie współpracujemy z AC/BL - tam w dużej ilości oceniają dzieciaki, które zapłaciły 10 zł za admina... Jeśli chodzi o mnie, to AC/BL są dla mnie śmiesznym tworem i zdawanie się na ich sądy jest głupotą.

 

Tłumaczyłem, że jeżeli sytuacja jest sporna, to decyduje demko. Nie wiem czy oglądałeś całe demko, ale ja oglądałem i jedyne co widziałem, to dobra gra, skany w dobrych miejscach i gra na słuch. Nie zbanuję go za te ssy, bo demko mówi samo za siebie, a tak jak już mówiłem w sytuacjach spornych oceniamy na korzyść gracza. Jeżeli nie gra czysto, to prędzej czy później i tak zostanie przyłapany. Jeżeli oglądałeś demko, to zauważyłeś pewnie, że admin zrobił mu te ssy bezpodstawnie ;) Z mojej strony temat tych ssów uważam za zamknięty i jeżeli chcecie się o nie wykłócać, to napiszcie do opiekuna bądź h@ żeby się wypowiedzieli, ale tłumaczę ze swojego doświadczenia jak powinno się postępować w takich sytuacjach.

 

 

 

 

 

Twoje Tłumaczenie o tych ssach i zwalanie winy na mnie pisząc o moich kompleksach i tym, że oskarżam niewinną osobę, która jest w swoim fachu najlepsza w tym co robi na tej sieci jest naprawdę powalająca. Widzę, że odwracanie argumentów i staranie się przerzucić złe światło na inną osobę jest tutaj częstym zjawiskiem. Nie potraficie przyjąć prawdy i przyznać się do błędu starając się zmienić fakty. Godne Podziwu.

 

 

 

Napisałem "Nie wiem czy masz jakiś kompleks, ale jeżeli każdą osobę, która ma odmienną opinię niż Ty i do tego popartą konkretnymi argumentami uważasz, za małolata, to naprawdę Ci współczuję i radzę coś z tym zrobić.", bo nie wiem czy zauważyłeś, ale tak traktujesz osoby, które się z Tobą nie zgadzają... Ja chciałbym żeby sprawa została wyjaśniona, ale niech ta rozmowa będzie na jakimś poziomie. Napisałem, że Pos jest jedną z osób, która najlepiej nadaje się na to stanowisko, a nie, że oskarżasz "niewinną osobę, która jest w swoim fachu najlepsza w tym co robi". Nie twierdzę, że jesteśmy bezbłędni, ale po to jest nas kilku żeby wspólnie podejmować decyzje. Czasem zdarza nam się popełniać błędy, ale mówiąc, że Pos popełnia je notorycznie przesadzasz i to bardzo. Nie przerzucam złego światła na Ciebie czy inne osoby, bo nie mam w tym żadnego interesu :) Jestem tutaj dla graczy, a nie odwrotnie. Powiedz mi jeszcze o jaką prawdę Ci chodzi ? Bo jeśli chodzi o ssy, to temat już chyba wyczerpałem wyżej, a co do demka już Ci napisałem, że zaraz dam mu UB, bo nie ma na nim podstaw do bana i dowiem się od Strike'a dlaczego zamknął temat ;)

 

 

 

August pisałeś o ukrytym dziale UBT. Ssy były tam rozpatrywane, a osoba, która wrzuciła je do oceny nie wypowiedziała się dlaczego te ssy są spalone. Inny opiekun napisał, że te pomarańczowe plamki, to modele i był święcie przekonany, że tak jest. To też okazało się nie być prawdą. Reszta osób powiedziała, że te ssy są czyste, więc jasną sprawą było, że zostawiamy to tak jak jest czyli z UB (wcześniej pisałem jak to działa). W przypadku jeśli ktoś pisze odwołanie od bana nie możemy przenosić tematu do ukrytego działu nawet jeśli mamy odmienną opinię, bo jak ta osoba ma się wtedy bronić ? Mogę Cię zapewnić, że inne sytuacje sporne są rozpatrywane w zamkniętym dziale UBT. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ja tak nie napisałem ;) Ale jeśli już poruszyłeś ten temat; nie bez powodu nie współpracujemy z AC/BL - tam w dużej ilości oceniają dzieciaki, które zapłaciły 10 zł za admina... Jeśli chodzi o mnie, to AC/BL są dla mnie śmiesznym tworem i zdawanie się na ich sądy jest głupotą.

 

Tłumaczyłem, że jeżeli sytuacja jest sporna, to decyduje demko. Nie wiem czy oglądałeś całe demko, ale ja oglądałem i jedyne co widziałem, to dobra gra, skany w dobrych miejscach i gra na słuch. Nie zbanuję go za te ssy, bo demko mówi samo za siebie, a tak jak już mówiłem w sytuacjach spornych oceniamy na korzyść gracza. Jeżeli nie gra czysto, to prędzej czy później i tak zostanie przyłapany. Jeżeli oglądałeś demko, to zauważyłeś pewnie, że admin zrobił mu te ssy bezpodstawnie ;) Z mojej strony temat tych ssów uważam za zamknięty i jeżeli chcecie się o nie wykłócać, to napiszcie do opiekuna bądź h@ żeby się wypowiedzieli, ale tłumaczę ze swojego doświadczenia jak powinno się postępować w takich sytuacjach.

 

 

 

 

 

August pisałeś o ukrytym dziale UBT. Ssy były tam rozpatrywane, a osoba, która wrzuciła je do oceny nie wypowiedziała się dlaczego te ssy są spalone. Inny opiekun napisał, że te pomarańczowe plamki, to modele i był święcie przekonany, że tak jest. To też okazało się nie być prawdą. Reszta osób powiedziała, że te ssy są czyste, więc jasną sprawą było, że zostawiamy to tak jak jest czyli z UB (wcześniej pisałem jak to działa). W przypadku jeśli ktoś pisze odwołanie od bana nie możemy przenosić tematu do ukrytego działu nawet jeśli mamy odmienną opinię, bo jak ta osoba ma się wtedy bronić ? Mogę Cię zapewnić, że inne sytuacje sporne są rozpatrywane w zamkniętym dziale UBT. 

 

 

 

 

Masz rację, to dziecko Russkan tak napisał. Zwracam honor.

 

SS na ukrytym zostały wrzucone na moją prośbę, więc pewnie dlatego bez opinii dlaczego. Nie chodzi mi o przenoszenie każdego tematu spornego do ukrytego, a o to, że jeżeli członek ubt nie jest pewny swojej decyzji, to taka powinna być uzgodniona właśnie na ukrytym, a nie w otwartym odwołaniu(można przecież założyć ogólny temat z tego typu pytaniami), bo przez to tracimy poziom jako sieć, za samą rozbieżność zdań w ocenie. 

 

Tym bardziej, że nie jest to jednorazowa wpadka w tym przypadku Positive, że ma inne zdanie niż reszta ubt. Tak jakby nie patrzył na demka/ss, tylko kierował się tym, co osoba wyżej napisała(tak to wynika, nie twierdzę, że tak jest).

 

Skoro członek ubt wypowiada się w odwołaniu stwierdzając czysto/bez ub, to w takim pojęciu jest pewny swojej decyzji. Popatrzcie na tematy z odwołaniami gdzie Positive się wypowiada. Bardzo często jest to sprzeczna decyzja z resztą ubt, bądź wypowiada swoją opinię, ale nie decyduje, tylko czeka na kogoś innego decydującego. Takiego niepewnego swego zdania członka ubt nie potrzeba w naszych kręgach, bo podwaja pracę ubt :)

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

"Co do Twojej wypowiedzi SoBek... Odpal sobie teraz mapę dd2, idź pod bramę z byle jaką bronią i zacznij strzelać, a zobaczysz jak wyglądają efekty po strzale... To co zaznaczyłeś na ssie w żadnym stopniu nie jest dziwne."

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Słodziak nie wiem czy wiesz ale chłopak gra tutaj caly czas . Czyli to nie jest pierwszy lepszy cziter ktory se wszedl na aimie i mu nie zalezy na tej serwerowni .... Uwierz ze gram w csa 3 lata . MOze to nie jest duzo ale jestem na tyle doswiadczony jezeli chodzi o gre ze wiem , iz chlopak moze grac na patencie ... Ze np nikogo w danym miejscu nie ma a on skanuje , albo np wychodzi za sciane i tam sie akurat specjalnie nie odwroci i typek go zabije . Owszem masz racje ze demko pokazuje wszystko ale zapomniales dodac ze "najczęsciej" pokazuje wszystko . Tak jak juz wspomnialem mogl poprostu udawac bo chlopak nie jest glupi . Gral po prostu na pokaz . Demko jest BARDZO przydatne jezeli ssy są czyste , A TE SSY nie są Czyste naprawde... Nwm dlaczego wpierasz mi inaczej . Wytlumacz mi to jakos Wiarygodnie od czego są te dymki A przede wszystkim te kropki ktore wygladaja jak po przerobce w paincie .... Napisales zebym odpalil sobie dusta2, to patrz jak wygladaja moje strzaly http://speedy.sh/sq6mR/screenshots.rar

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

Słodziak nie wiem czy wiesz ale chłopak gra tutaj caly czas . Czyli to nie jest pierwszy lepszy cziter ktory se wszedl na aimie i mu nie zalezy na tej serwerowni .... Uwierz ze gram w csa 3 lata . MOze to nie jest duzo ale jestem na tyle doswiadczony jezeli chodzi o gre ze wiem , iz chlopak moze grac na patencie ... Ze np nikogo w danym miejscu nie ma a on skanuje , albo np wychodzi za sciane i tam sie akurat specjalnie nie odwroci i typek go zabije . Owszem masz racje ze demko pokazuje wszystko ale zapomniales dodac ze "najczęsciej" pokazuje wszystko . Tak jak juz wspomnialem mogl poprostu udawac bo chlopak nie jest glupi . Gral po prostu na pokaz . Demko jest BARDZO przydatne jezeli ssy są czyste , A TE SSY nie są Czyste naprawde... Nwm dlaczego wpierasz mi inaczej . Wytlumacz mi to jakos Wiarygodnie od czego są te dymki A przede wszystkim te kropki ktore wygladaja jak po przerobce w paincie .... Napisales zebym odpalil sobie dusta2, to patrz jak wygladaja moje strzaly http://speedy.sh/sq6mR/screenshots.rar

 

 

 

 

Te ssy nie były modyfikowane ;) Mówiąc o przeróbce w paincie troszkę poleciałeś. Twoja wypowiedź zupełnie nie ma sensu. A to dlatego, że czity są po to żeby pomagać graczowi, a nie po to żeby mu tą grę utrudniać, więc Twoje słowa mówiące o tym, że specjalnie podkłada się do zabicia zupełnie zaprzeczają definicji czitowania... On grał przez 15 minut na serwerze, na którym nie było admina i w tym momencie udawał ? Wytłumacz mi jaki to ma sens ? Admin wszedł chyba dopiero w 15 minucie i po 3 minutach gry (bez obserwacji) zrobił mu ssy, bo ten go zabił. Z Twojej wypowiedzi wynikałoby, że on wiedział o tym, że teraz będziemy rozpatrywać jego sprawę i specjalnie udawał żeby demko było czyste. Przecież to zupełny nonsens... Twoja mowa o kropkach mnie już w ogóle urzekła. Dodałeś swoje screeny i czego nie rozumiesz ? Zobacz, że on ma troszkę wyraźniejsze ssy więc jego kropki po prostu bardziej się rzucają w oczy niż Twoje. Wytłumaczyłem już kilka razy co robi się w sytuacjach spornych więc nie rozumiem... Jak chcesz, to podeślij mi więcej materiałów na niego (demka, ssy) i chętnie ocenię go w innych odsłonach, ale w tym przypadku nie zmienię zdania.

 

 

 

@down: Żeby nie spamować to tutaj dopiszę. Jeśli chcesz o tym pogadać, to napisz do mnie na PW i wyjaśnij dokładniej o co Ci chodzi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Słodziak z paintem to mi chodzi ze te kropki tak wygladaja...A mam pytanko do cb , bo ogolnie znasz sie na czitach i wgl prawda? Wiec jezli aim jest slabo nastawiony no to celownik nie bd automatycznie na glowe szedl prawda? a jezeli kogos zabiją i celownik po zabiciu mu lata sie zrywa i n ie jest w miejscu ( nwm jak ci to wytlumaczyc ) w sensie ze jakby automatycznie gdzies lecial . To jest oznaka odpalenia czy to jest twoim zdaniem normalne ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...