Skocz do zawartości
August

[ZAMKNIĘTY]Rozszerzenie działania Redakcji

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Naszło mnie takie pytanie. Na każdej sieci na której byłem redakcja ograniczała się jedynie do samych wywiadów, ewentualnie do tygodników, które tutaj już zostały zapomniane. Dlaczego tak to wygląda? Skoro jesteśmy siecią o tematyce głównie Counter Strike'a, to czemu nie można by dodawać jakiś nowinek ze świata właśnie Counter Strike'a, albo na przykład nowe Operacje w GO czy rozgrywane turnieje e-sportowe. Wprowadziłoby to więcej życia w redakcji, a teraz zaczynają być jedynie schematyczne wywiady, bo praktycznie w każdym jest to samo: przedstaw się, skąd jesteś, opisz swoją miejscowość, Twoje dzieciństwo, jak tutaj trafiłeś, Twoje hobby, muzyka, suchar.

 

Wywiady są wyobraźnią redaktora, ale można pójdźmy w innym kierunku, typu niedawno został otworzony JB. Zróbcie wywiad np. z aquaxem dlaczego to, co go podsunęło do tego itp., żeby wywiady można było czytać, bo kiedyś czytałem każdy wywiad, a teraz i tak wiem co mniej więcej będzie, to omijam je. Żeby wywiady były skierowane z konkretnego powodu, a nie, bo akurat chce mi się z Tą osobą napisać :)

 

 

 

peace

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślę, że niekiedy stosowane przez was krótkie pytania na koniec wywiadów moglibyście stosować w oddzielnych, luźnych pogawędkach na konkretny temat. Coś w tym stylu: http://www.weszlo.com/2014/04/28/weszlo-z-butami-makuszewski-o-kontakcie-z-probierzem-imprezie-w-jadze-i-historii-komorowskiego/. Z przyjemnością wziąłbym udział w takiej rozmowie dotyczącej chociażby piłki nożnej (innych dyscyplin czy innej tematyki również:)).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...