Skocz do zawartości
.:Vipo:.

[ODRZUCONE]Vipo

Rekomendowane odpowiedzi

1. Imię: Mateusz

2. Kontakt: Steam, TS, Forum, GG

3. Lokalizacja: Radomsko.

4. Czas jaki poświęcasz dla cs'a: 2-5h

5. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około):tez coś koło tego minimum 3h.

6. Posty (min. 500 sensownych): Jest

7. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Wszystko co będzie trzeba. Otwierać, zamykać, odrzucać i przyjmować. :) 

8. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: Jak będzie dużo czasu to wszystkim :D Mogę off-topic, serwery. :)

9. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jest, byłem przewodniczącym w klasie, ale to już inna historia :D

10. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Jest.

11. Coś o sobie: Mateusz, lat 16. Pochodzę z Radomska, interesuję się sportem przede wszystkim piłką nożną, czasami lubię też postrzelać.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): Nigdy nie byłem modem :/ 

13. Obowiązkowe mikro: Jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko sieciowego moderatora. Jeśli się z tym nie zgadzasz, raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pomimo, że mamy dobry kontakt, to zastanawiam się skąd masz tyle postów..

 

Na serwerach jesteś aktywny, ale w życiu forum praktycznie Cię nie widać..

 

Poza tym, jak dla mnie Moderator powinien być od 18lat, dlatego jestem neutralny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Pomimo, że mamy dobry kontakt, to zastanawiam się skąd masz tyle postów..

 

Na serwerach jesteś aktywny, ale w życiu forum praktycznie Cię nie widać..

 

Poza tym, jak dla mnie Moderator powinien być od 18lat, dlatego jestem neutralny.

 

 

 

 

Nie jeden 14 latek ma więcej w głowie niż 19 czy 20 latek, ale o tym już było mówione miliony razy i nie będę ciągnął tego tematu dalej. W razie czego zapraszam na pw. Co do podania jestem na tak, stara się pomagać jak tylko może, wymagania spełnione, a w obsłudze panelu większej filozofii nie ma. Powodzenia.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście dałbym szansę wykazania się tej osobie na jakiś okres próbny czy coś w tym stylu. Może akurat się nada ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na nie.

 

Niemily

 

Cos mi sie nie podoba to zeby ktos taki jak ty zostal modem...m

 

Nie dojrzales jeszcze na mod...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


gumiok  jesteś niedoj***** ogarnij się gościu grałeś na WH. twoje ss'y są nie czyste gdyby aquax znalazł chwile aby je zobaczyć to byś dostał perma. Tylko on "na nic nie ma czasu"

 

 

 

 

 

Co do podania:

 

Jestem na TAK.

 

 

 

Jesteś bezproblemowy myślę że dasz sobie radę.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chapon pusty czlowieku kurw* powiedz mi co so tego podania ma jakies moje kur*a wh... ?!? To wypierd*laj do aquaxa pros sie zeby mi sprawdzil te ssy i mord* bez mozgu....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

gumiok  jesteś niedoj***** ogarnij się gościu grałeś na WH. twoje ss'y są nie czyste gdyby aquax znalazł chwile aby je zobaczyć to byś dostał perma. Tylko on "na nic nie ma czasu"

 

 

 

 

 

Co do podania:

 

Jestem na TAK.

 

 

 

Jesteś bezproblemowy myślę że dasz sobie radę.

 

 

 

 

 

 

 

Chapon pusty czlowieku kurw* powiedz mi co so tego podania ma jakies moje kur*a wh... ?!? To wypierd*laj do aquaxa pros sie zeby mi sprawdzil te ssy i mord* bez mozgu....

 

 

 

 

2 nie potrzebne wypowiedzi. Jesteście wśród ludzi, nie wśród kolegów na osiedlu. Swoją kulturę zostawiajcie na osiedlu i nie przynoście jej tutaj. 

 

 

Osobiście jestem na tak, Vipo mimo swojego wieku jest dojrzały jak na swój wiek i zasługuje na rangę moda :) Ode mnie wielkie tak.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE

 

 

 

+Jestes juz troche

 

+Wymagania

 

Ale

 

-Mało cie widać

 

-Miałeś adma na zombie ktorego straciłes

 

-Jeszcze nie ten czas

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Nie .

 

W tej rekrutacji każde podanie powinno być odrzucone oprócz Teeza i Friza

 

Nie wierze w twój wiek . Na zdjęciu wyglądasz na 14 lat .

 

Mimo ze masz posty to nie widzę u Ciebie dużej aktywności na forum .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...