Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Było miło, ale się skończyłooo :D

Rekomendowane odpowiedzi

      Otóż nadeszła pora na Waszego mastera asc, piszę ten temat ponieważ nie będę się żegnał z każdym po kolei na steamie bądź tutaj na pw, nie będę również wymieniał poszczególnych osób ze szczególnymi pozdrowieniami, choć poznałem masę fajnych ludzi, będzie tak ogólnie, krótkie pożegnanie :D

 

 

 

 

 

Dlaczego rezygnuję? Powodów jest kilka, przede wszystkim czas, kończą się wakacje, zaczyna się praca, treningi, poza tym miały ostatnio miejsce nieprzyjemne okoliczności przez co mi się utraciło rangę i dostałem bana na jedynym serwerze jakim grałem, choć nie z mojej winy :D Pewnie ktoś pomyśli, ze ten temat jest po to, by wzbudzić w sobie litość, otóż nie, jakbym chciał, kupiłbym steama i trzymał się dalej z Wami, ale nie o to chodzi, czas na przerwę od Countera i pomyślałem, że warto zachować kulturę i pożegnać się jak należy, bo i tak nie będę nigdzie grać, na steama raczej też bardzo rzadko będę wchodził, chyba dało się zauważyć, że mam ostatnio mniej czasu :P

 

 

 

Niby to gra, ale poznałem tutaj naprawdę wiele zabawnych i tak samo zrytych ludzi jak i ja, dwóch moich zryciuchów nawet połączyła silniejsza więź i są razem, poznali się właśnie tutaj, mowa o Radziu i Madzi (Danke) :D Radek nie wybaczę Ci tego nigdy, że mnie zdradziłeś -.- !

 

 

 

Mam nadzieję, że spotkam się jeszcze z większością z Was na niejednym serwerze i wspólnie poszczelamy, chyba zapamiętacie dobrze moje rasze galą :crazy:

 

Dziękuję wszystkim za wspólne gry, wspólne fragi, rozmowy, życzę Wam wszystkiego dobrego, oby sieć rozwijała się dalej i była cały czas najlepszą! Do zobaczenia kiedyś tam, tępcie cziterów i chamstwo! Pozdrawiam i tęsknie <33333333333333333333333333333333333333333333

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No kurde Gunio, no żegnaj :( Zaszła sytuacja jaka zaszła. Był dobry z Ciebie kochanek, no ale musiałem Cie zdradzić :D

 

Kontakt ze sobą mamy więc uderzaj na fb albo steam :D poszczela się któregoś dnia. :D Życzę Ci powodzonka i trzymaj się ;)

 

Do następnego :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gunio :(.

 

Szkoda, że odchodzisz, mój wielbicielu :(.

 

Wpadaj do nas jak tylko będziesz miał czas, postrzelamy sobie któregoś dnia :).

 

 

 

Wybacz, że Radziu musiał Cię zdradzić ze mną :(:D.

 

 

 

 

 

Jak coś to fb lub steam - odzywaj się! :).

 

Jesteśmy w kontakcie :).

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wariat, nic się nie ryj ;) taka kolej rzeczy, człowiekowi zmieniają się priorytety przecież. Mam nadzieje że sobie razem jeszcze pykniemy, i tak ode mnie to weź tam brata rypnij w główkę xD 

 

 

Pozdrówki i powodzonka ! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...