Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]dobrygracz

Rekomendowane odpowiedzi

 

i nadal w twoich postach brak odniesienia się do nienaturalnego trzesięnia się celownika... twierdzisz, że jest to brak doświadczenia... wnioskując - brak doświadczenia = celownik trzęsie się na monitorze? :D

 

 

 

 

Nic tam się nie trzęsie. Najwidoczniej nigdy nie widziałeś aimbota na oczy.

 

 

 

 

doświadczenie mam duże

 

 

 

 

Powiedziałbym że doświadczenie masz zerowe, bo oskarżasz bezpodstawnie innych graczy i w dodatku admin_esp robi ci wode z mózgu.

 

 

 

 

a kilku graczy z top używa cheata stworzonego przez seren1ty niby niewykrywalny ale się da

 

 

Znowu bezpodstawnie oskarżasz, skończ już bo tylko się ośmieszasz.

 

 

 

 

 

 

zaczynasz tracić argumenty...

 

 

Ty argumentów nigdy nie miałeś. Bezpodstawnie banujesz, niepotrzebnie robisz ss'y czystym graczom, marnujesz czas na nagrywanie dem i inni muszą marnować czas na ich oglądanie. Nawet dem nie potrafisz nagrywać, bo nagryawasz je z włączonym admin_esp'em który tylko zasłania wszystko. Oskarżasz innych graczy, przy czym nie posiadasz żadnych dowodów na poparcie swoich słów. Akcje przez ciebie rozpisane to śmiech na sali, bo nie bierzesz pod uwagę czegoś takiego jak bulletdamage, słuchawki, standardowe skany, czy podstawowe myślenie którego używa się podczas tej gry.

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


moje zdanie jest takie odpala i tyle poczytaj o mph leis; wpisz w google mph leis hacked.pl i znajdziesz ustawienia nie do wykrycia i moim zdaniem używa tego hacka a co do ss nie zdziwiły cię różnice w czasie? ss robiony jest co sekunde a on ma 3 w tym samym czasie i 2 też do tego różnica miedzy czasami to 2 sekundy jakby tego było mało na 5 ss ma przy hp 3 zamazaną czymś białym/szarym dalej uważasz, że czysty? jak tak to już nie wiem jak mam was przekonać; może tym, że za takie demko i takie ss jakie mu robili na innych serwerach jest pobanowany na ponad połowie? jego nick na steam to karo1 chcesz poszukasz łatwo go znaleźć cheter zawsze bedzie cheterem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


wiec daj normalne dowody jego winy bo za te demka ja go nie rusze

 

na przyszlosc nagraj jedno porzadne demo a nie kilkunasto sekundowe wycinki

 

pod wzgledem wh masz htlv co do rozrzutu demko i kilka akcji zeby bylo widac to co podejrzewasz

 

jak pisalem wyzej za te dema bana nie dostanie i koniec tematu

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...