Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]Propozycje

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączając kolejną propozycję jednocześnie odświeżam temat. :)

 

Chodzi mi o nazwy działów i kategorii. Co bym zmienił:

 

 

 

Informacje. > Informacje - reszta działów jest bez kropki, więc ten też niech będzie bez niej. :)

 

Przywitaj sie! > Przywitaj się! - e>ę

 

Nasz serwery !. > Nasze serwery - odkąd stawia się spację przed wykrzyknikiem i kropkę po nim?

 

Podania o Admina COD MOD 400 LVL > Podania o Admina - tyczy się to wszystkich działów serwerów. Po co informacja o modzie serwera w poddziale z podaniami o admina skoro jest ona zawarta w nazwie działu?

 

Skiny Kupie/Sprzedam/Zamienię > Skiny (kupno, sprzedaż, zamiana) - wyeliminowałem błąd.  :)

 

Pluginy do Team Fortress 2 - Pluginy - taka sama sytuacja jak z podaniami o admina.

 

Pluginy do Counter-Strike GO - Pluginy - jak wyżej.

 

Roundsound`y - Roundsoundy 

 

Zlecenie zrealizowane > Zlecenia zrealizowane - dział dotyczy dużej ilości zleceń, a nie jednego.

 

Steam | Wymienię/Sprzedam/Oddam > Steam (wymienię, sprzedam, oddam) -  też poprawka.

 

 

Dodatkowo usunąć z offtopicu opisy działów typu: "Masz jakiś przedmiot na STEAM i nie masz dostępu do rynku ? To dział dla ciebie". Głupi by się domyślił od czego jest dział np. Filmy czy Muzyka.

 

 

 

Do usunięcia jest także niepotrzebny poddział "A test forum" w koszu.

 

 

 

Dział graficzny jest aktualnie jednym z popularniejszych działów na forum, proponuję stworzyć zamiast niego nową kategorię i umieścić w niej odpowiednie działy i poddziały, których brakuje przykładowo w zleceniach czy ocenach swoich prac (podział na typy pracy, czyli sygnatury, avatary, tła itp.).

 

 

 

I ostatnia rzecz: propozycja moich belek.

 

 

 

21127442038276766248.jpg

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


mozecie zmienic nawet i na dzien 2 sprawdzic i poznac opinie innych uzytkownikow ktorzy mogli by sie wypowiedziec czy lepszy stary czy nowy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Freezu spostrzegawczy jesteś ;D Wszystkie te zmiany trzeba wprowadzić. Dobra propozycja belek. Myślę, źe będą świetnie pasować.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W międzyczasie, gdy jeszcze nie ma ętego dołączam kolejne propozycje.

 

 

 

79411856845361575391.png

 

http://iv.pl/images/79411856845361575391.png

 

zamiast

 

 

 

49301877991648601025.png

 

 

 

Dopasowane pod kolor przyszłego headeru. Jak i ta ikonka 42432440723757066919.png zamiast f_icon.png

 

http://iv.pl/images/42432440723757066919.png

 

http://multi-head.pl/topic/32450-cennik-klas-premium-vip%C3%B3w-kontakt/ do edycji (nowi super admini), a sam tego nie mogę zrobić. :P Do tego uzupełnienie legendy rang na dole forum.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Pracowity jak mrówka. Oczywiście jestem za tymi zmianami na forum. Nadadzą lepszy styl stronce i pewnie nie jednego zachęcą do wejścia :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Kolejna propozycja:

 

 

 

Skoro mamy redaktora naczelnego, recenzenta naczelnego, opiekuna adminów, super moderatora to czemu by nie zrobic opiekuna grafikow? :P

 

 

 

 

łowca rang się odezwał :)

 

 

 

Jeszcze może opiekuna użytkowników podsuń do dodania rang i opiekuna dziewczyn(zgłaszam się :D )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

łowca rang się odezwał :)

 

 

 

Jeszcze może opiekuna użytkowników podsuń do dodania rang i opiekuna dziewczyn(zgłaszam się :D )

 

 

 

 

A czy powiedziałem, że ja mam mieć tą rangę? Nie, więc siedź cicho, bo już mnie irytujesz swoim zachowaniem. :)

 

 

 

 

 

 

Czym by ta osoba się zajmowała ? Jakie by miała prawa i obowiązki ?

 

 

 

 

Ostrzeżenia dla grafików, podsumowanie miesiąca, pilnowanie porządku w dziale graficznym i wśród grafików. Podobnie jak redaktor naczelny.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

A czy powiedziałem, że ja mam mieć tą rangę? Nie, więc siedź cicho, bo już mnie irytujesz swoim zachowaniem. :)

 

 

 

 

Po to wrzucasz to na otwarte forum, a nie wyższym na PW, żebyśmy mogli to ocenić. Dla mnie jest to nabijanie sobie rang. Co chwilę dodajemy nowe rangi, które tak naprawdę są jedynie symboliczne równocześnie zmniejszając zakres obowiązków dla Moderatorów, którzy są odpowiedzialni za pilnowanie forum. 

 

"Ostrzeżenia dla grafików[...]Pilnowanie porządku w dziale graficznym" Od tego mamy moderatorów i naprawdę bezsensu jest ta ranga, a sprawdzenie czy grafik "spełnia się" graficznie zajmuje moment.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Uważam że to całkiem dobry pomysł. Dlaczego? A dlatego że jak już ktoś się zgłasza na dane stanowisko to powinien sumiennie wypełniać obowiązki, czyli prace graficzne, zamykać i otwierać tematy w odpowiednim dziale. Podobnie do opiekuna adminów wyciągać konsekwencje za brak wykonywania obowiązków. I jeżeli ktoś się zgłasza na grafika, to myślę że nie będzie lepszej osoby do ocenienia jego zdolności i starań niż właśnie opiekun.

 

 

 

EDIT: Co do rang to można jeszcze kilka dodać, ale myślę że na dole strony brakuje "Emeryt". Myślę że to dosyć istotna ranga i powinna być zauważona.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Uważam że to całkiem dobry pomysł. Dlaczego? A dlatego że jak już ktoś się zgłasza na dane stanowisko to powinien sumiennie wypełniać obowiązki, czyli prace graficzne, zamykać i otwierać tematy w odpowiednim dziale. Podobnie do opiekuna adminów wyciągać konsekwencje za brak wykonywania obowiązków. I jeżeli ktoś się zgłasza na grafika, to myślę że nie będzie lepszej osoby do ocenienia jego zdolności i starań niż właśnie opiekun.

 

 

 

EDIT: Co do rang to można jeszcze kilka dodać, ale myślę że na dole strony brakuje "Emeryt". Myślę że to dosyć istotna ranga i powinna być zauważona.

 

 

 

 

Nie potrzeba na dole "Emeryta", jest to zwykła i nic znacząca ranga. Gdy kazałem ją zabrać nie odczułem różnicy między Emerytem, a zarejestrowanym. Nie odczułem różnicy, ponieważ takowej nie ma. Rangi sentymentalne nic nie znaczą.

 

 

 

Opiekun grafików jak już mówiłem to bardzo głupie określenie tego co Freezu miał na myśli. Pomysł jest średni, lecz jeśli ranga, którą Freezu zaproponował będzie rangą tylko dla osób, które tworzą layouty, loga i inne bajery dla forum (NikoS i Freezu) to nie mam nic przeciwko (Oczywiście zmienić trzeba tą absurdalną nazwę). Tylko jak ją nazwać? Ps. Również proponuję by ta ranga miała prawa podobne do grafika, moderatorzy i super moderatorzy powinni mieć swoją robotę, a graficy swoją :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...