Skocz do zawartości
beoer

[ZAMKNIĘTY]Ninje ...

Rekomendowane odpowiedzi

A więc .. po usunięciu latarki która widzi niewidzialnych, zabicie ninjii stało się bardzo trudne. Ostatnio przybywa ich coraz więcej i gra jest po prostu straszna. Nowi gracze którzy przychodzą i chcą sobie pograć aby się odprężyć, odpocząć, szybko odchodzą.. Na serwerze non stop się widzi płacz na tą klase. Nawet z mojej strony :D No ale jak dla mnie jest Ona zbyt dobra ... Proponuje zmniejszyć zasięg  z noża którym ninja zabija nawet z 4 m : ] Jak i obniżyć widzialoność tej klasy bądź zmienić 1/1 z nożna na 1/2 : ] A najlepiej by było gdyby została Ona usunięta, lecz w co wątpię bo to chyba najczęściej kupowana klasa przez graczy.

 

 

 

Jeśli Nic z powyższych propozycji nie zostanie wprowadzone, proszę o wgranie pluginu z latarką, wiem że on powoduję 'bugi' czy coś w tym stylu. Przynajmniej tak ktoś napisał gdy była ponowna propozycja o wprowadzenie latarki. Ale chyba już ten COD nie będzie bardziej 'zbugowany' : ]

 

 

 

PS. można znaleźć inny plugin z latarką na niewidzialnych.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym był wgl za tym aby usunąć ninje chociaż wiem że one dają zysk serwera więć zrobić taki jesli ninja jest w ct to widać ją na niebiesko taki przezroczysty jak w tt to na czerwono ! Grałem na innej sieci grałem wtedy ninja bardzo dobrze się grało a przynajmiej była bardziej widoczna !

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam się z Mentorem. I Proszę coś zrobić z ta klasa bo to jest strasznie wkurzająca klasa.  !! :):D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Racja, ninja teraz jest straszna. Propozycje są dobre, gdyby chociaż ten perk został wprowadzony, to byłoby gites :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam sie, mozna bylo by usunac 1/1 z kosy i dac 1/2 i naprzyklad ump albo uzi ...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasa ninja wydaje się taka mocna tylko dla graczy, którzy nią nigdy nie grali. Ninja jest mocno widzialna (jak na ninję), zakupiłem tę klasę, bo miałem dość ninjy a najlepszą bronią na nie jest niestety bycie jedną z nich. I niestety, stwierdzam, że albo ninja jest zbyt widzialna na tym serwerze, albo sporo graczy jedzie na wh ^^

 

Nawet z perkiem, gdzie nie słychać kroków, mnóstwo osób dokładnie wie gdzie jestem i widzi mnie doskonale. Dlatego jestem na wielkie NIE jeśli chodzi o osłabienie tej klasy.

 

 

 

Natomiast proponuję ją usunąć. Psuje grę na serwerze, a nie sądzę, by serwer stracił finansowo na usunięciu tej jednej klasy - jest tyle premek, można by jeszcze jakieś dodać. Kto będzie chciał mieć przewagę kupi inną premkę i też będzie kosił.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam się z tym. gram 4 dni Ninja,. mam 107. levels... Jedyna jej wada ze na max z vip ma 140 kondy.. jak by miala 170.. to by nie było jej nawet perku potrzeba.. dodam ze latarka dużo dawała.. z kosy 1/2 hmm całkiem nie zły pomysl; ale pewnie nie przejdzie.. lecz myśle.. zeby zrobić coś w stylu .. Kupienia oczu.. w SKlepie lub na rynku taka opcja.. za te nawet 16.000 tysia ale zawsze ktos bd je mial i nei bd plakal.. .. zaczełem kosić ninja.. wszyscy ja kupuja. tak myśle zeby pujśc na cybera znowu zacznie sie era rakiet ;P.. nie wiem tak na prawdę co tu poradzić do końca.. fajnie jak by się Aquax tym zainteresował :P jak kazde moge grać nawet gowniana klase by ludzi bylo 32/32 24/h a nie powtórka ze nikt nie gra bo same rakiety lub teraz era ninja sie zaczyna :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ninja to najbardziej opłacalna klasa premium, wiem o tym, ale bez latarki jest praktycznie niewidoczna i bardzo trudno ją zabić. Jak na serwerze jest ich z 10, to w ogóle nie idzie grać. Podpisuję się pod postem mentora.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

również jestem za mam ledwo ponad 50lvl a w każdej rundzie zabijam po 5 graczy albo i wiecej do tego z dobrym perkiem takim jak teleport,modul odrzutowy, duch kapitana a nawet buty komandosa gdzie szybko mozna dobiec na resp wroga czasem sie uda zabić 10+ osób, co do usuniecia to jestem pol na pol bardziej za oslabieniem 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Klasa nie jest aż taka dobra, nie gram ninją, lecz lubie jakoś tą klasę, jeżeli nie będzie tej klasy to znowu zacznie się płacz na Stalkera lub zabójcę, że zadużo min czy coś w tym stylu. Proszę o zostawienie tej klasy i wgrać tylko tą latarkę i to będzie najlepsze rozwiązanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sam gram ninją i wiem jaka jest silna: ) Zamiast tego 1/2 , czy nawet 1/3 najlepiej po prostu zostawić ją bez tego. Zwykłe dmg z kosy . Plecy chyba 165 , normalnie 65 tak jak na zwykłym diablo. Jak widze mordercę w enemy team to odruchowo zmieniam klasę na ninje . Nie wspominam już co tą klasą wyczynia hapek ( wczoraj było chyba z 4 nuke kiedy ja grałem). Ogólnie nie wiem co ta klasa robi na cod modzie . Gra powoli zmienia się w kampienie w domku lub innym zamkniętym pomieszczeniu , a kto się nie ukryje ten dostanie kose :D Było ok kiedy była jedna ninja na team , teraz w ciągu dwóch dni ich liczba wzrosła do nawet 3vs3 , za tydzień będzie 10vs10 , a za miesiąc serwer będzie stał pusty :D Tak jak mówie , skoro klasa jest ściągnięta z diablo to dajcie jej ten zwykły DMG bo teraz nic nie jest w stanie zatrzymać ninji +100lvl + KS'y . Strach wyjść z respa .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zgadzam sie , ta klasa jest za mocna na dzien dzisiejszy proponował bym ja osłabic w jakims stopniu , lub wgrac plugin  z latarką  moim zdaniem z tym pluginem czy bez niego na serwerze i tak często wystepują crashe , to raczej nie wina latarki tylko czegoś innego .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podpisuje się pod wypowiedzią sajkiego można by byo znów wgrać plugin z latarą albo osłabić tą klasę żeby była troszkę bardziej widoczna ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Pierwsza rzecz jeszcze chyba nie widziałem na tym serwerze żeby ninja zabijała z odległości 4m :huh: . Druga rzecz 1/2 z kosy? to ludzie by nią przestali szybciej grać niż reaperem erake7 ciekawe czy chociaż raz wszedłbyś wtedy na ninje. Trzecia rzecz ja nigdy nie mam problemow z zabiciem ninjy z tąd przeważnie są płacze że gram na sofcie albo wh mam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hapek ja nie gram ciągle jedną klasą.Skoro ninja to klasa typowa dla DIABLO to niech ma też prawidłowe umiejętności.Wiadomo , premka i wg , ale 1/1 to za dużo . Jak porównam grę na ninji do gry na innych klasach , to jest o niebo łatwiej , a do tego dochodzi jakiś dobry perk i pozamiatane . Ta klasa jest po prostu za silna w stosunku do innych...Chyba autor tematu nie napisał go dlatego,że go zabijałeś tylko dlatego , że zauważył przewagę ninji nad innymi klasami. Widziałem różne klasy premium z niewidkami , ale żadnej z 1/1 z broni . To tak jak snajper z niewidką i AWP 1/1.Ninja to nie klasa na cod moda , a na pewno nie tak ulepszona. Ta klasa strasznie psuje grę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem za tym, aby wgrać plugin z latarką i zostawić tak jak jest, jeżeli dalej będzie płacz to zrobić ewentualnie 1/2 kosa , jeżeli zrobi się bardziej widoczną lub nawet 1/3 to ta klasa będzie bez sensu. Więc tak jak mówię wgrać latarkę i ewentualnie 1/2 .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Usunąć bądź zmniejszyć możliwości, coraz bardziej zniechęcam się do gry tutaj z powodu tejże klasy. Pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Klasy nie można usunąć od tak. Za duży zysk przynosi. Trzeba zrobić coś, żeby łatwiej się z nim grało. Wbiłem na chwilę na serwer i od razu było widać jak bardzo uciążliwa jest ta klasa, zwłaszcza jeśli jest więcej niż 1 osoba na niej. Jak pisali wyżej łatwiej by było wgrać znowu latarkę, albo chociaż trochę bardziej widoczną ją zrobić.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli będzie bardziej widoczna to bez sensu .... , wgrać latarkę i zostawić jaka jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Panowie to jest klasa premium, klasy premium muszą być mocne po to się je kupuje...

 

Sam na nie narzekam, ale w końcu za to się płaci.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Panowie to jest klasa premium, klasy premium muszą być mocne po to się je kupuje...

 

Sam na nie narzekam, ale w końcu za to się płaci.

 

 

Ale bez przesady ... Ninja jest klasą z diablo a nie z Call Of Duty jak sam MOD wskazuje ! Niech zmienjszą widoczność i będzie dobrze ...

 

 

 

Proszę żeby wypowiedział się ktoś z góry czy będą podjęte jakieś działania co do tej klasy : ]

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...