Skocz do zawartości
beoer

[ZAMKNIĘTY]Ninje ...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nie zgadam sie ponieważ jest tak jak pisze think. ninją wcale tak prosto grać nie jest :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale powiedz mi czy tylko u nas na codzie jest ninja?

 

 

Na innych są ale nie że jest prawie niewidzialna i 1/1 : ]

 

 

 

 

 

 

Nie zgadam sie ponieważ jest tak jak pisze think. ninją wcale tak prosto grać nie jest :D

 

 

Jak nie miałeś ninji to było inaczej ;]

 

 

 

Nie róbmy niepotrzebnego spamu, niech wypowie się ktoś Z GÓRY!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za Ninje się płaci jak wspomniał "OJCIEC PABLITO"  musi być dobra za to płacimy, Ninją też nie jest, aż tak łatwo grać.

 

Zmiany nie wchodzą w grę, wgrywamy Latarkę i zostawiamy. To jest CodMod jak nie chcesz grać bo zabijają cię Ninje to idź na FFA lub DD2.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Za Ninje się płaci jak wspomniał "OJCIEC PABLITO"  musi być dobra za to płacimy, Ninją też nie jest, aż tak łatwo grać.

 

Zmiany nie wchodzą w grę, wgrywamy Latarkę i zostawiamy. To jest CodMod jak nie chcesz grać bo zabijają cię Ninje to idź na FFA lub DD2.

 

 

Boże ... Własnie to jest COD MOD ! A nie DIABLO : ] Wiekszość graczy na serwerze woli żeby klasa została usunięta niż Osłabiona zamiast niej można by zrobić nową klase premium .. Widzialną, ale różniącą sie od innych : ]

 

 

 

Proszę o jak najszybszą wypowiedz kogoś z góry -.-

 

 

 

 

 

 

Dziś kupiłem klasę jeszcze nie pograłem bo jest w trakcie dodawania, żadnego usuwania też chcę pograć, dużo osób ma ninje i też by ich wkurzyło wkońcu wydali pieniądze, Grałem 2 tygodnie zwykła klasą i normalnie dawałem radę i dedałem Ninje, po prostu płaczą ci którzy chcą być najlepsi i wyzywają o wh/Ninje, taka prawda. A jak kogoś wkurza Ninja to niech ją kupi, jeżeli nie chce wydawać na gre pieniądze to już jego sprawa 12zł nie majątek, a nawet zdobyli by ją za darmo napewno Administracja jest wyrozumiała i dała by zapracować na tą Premkę np. reklamowanie czy coś.

 

Ninją trzeba umieć grać bo to nie jest tak, że kupi się ją i od razu jakiś kozak na serwie.

 

Płacz będzie zawsze jak nie o wh to o miny czy rakiety, więc wgrywając latarkę to będzie najlepsze rozwiązanie.

 

 

Nie będe sobie nabijał postów ... Po pierwsze nie kupiłeś ninje tylko zmieniłeś Stalkera na Ninje to jest wielka róznica, dla Tych którzy posiadają ninje i miałaby zostac usunięta pewnie byłaby jakaś propozycja ... Nie tak że wydajesz kase i tracisz ...

 

 

 

PS. to ludzie co mają ninje  Wolą zeby została usunięta niż osłabiona. To że Ty chcesz pograć tą klasą to odległa sprawa :]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie zgadzam się na to jak i inni, zrozum za to się płaci , a na serwerze zawsze jest płacz na lepszego gracza choćby grał najgorszą klasą.

 

Każdy płacze, albo na Ninje albo wh, więc weź to pod uwagę.

 

Niech Administracja/Opiekun wgra latarkę i nic nie zmienia.

 

Poczekajmy na wypowiedź Administracji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A może tak ankieta? Dla tych którzy kupili ninję? Osłabienie,usunięcie / zostaje jak jest ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dziś kupiłem klasę jeszcze nie pograłem bo jest w trakcie dodawania, żadnego usuwania też chcę pograć, dużo osób ma ninje i też by ich wkurzyło wkońcu wydali pieniądze, Grałem 2 tygodnie zwykła klasą i normalnie dawałem radę i dedałem Ninje, po prostu płaczą ci którzy chcą być najlepsi i wyzywają o wh/Ninje, taka prawda. A jak kogoś wkurza Ninja to niech ją kupi, jeżeli nie chce wydawać na gre pieniądze to już jego sprawa 12zł nie majątek, a nawet zdobyli by ją za darmo napewno Administracja jest wyrozumiała i dała by zapracować na tą Premkę np. reklamowanie czy coś.

 

Ninją trzeba umieć grać bo to nie jest tak, że kupi się ją i od razu jakiś kozak na serwie.

 

Płacz będzie zawsze jak nie o wh to o miny czy rakiety, więc wgrywając latarkę to będzie najlepsze rozwiązanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wreszcie ktos pomyslal i potrfil do sprawy podejsc obiektywnie. Dziekuje panu @Up. Ktos inteligentny na tyle by ogarnac i napisac prawde. Zgadzam sie w 100% . Sam mimo ze jeszcze na dwa dni jakies mam ninje to gram wyborowym i nie widze przeszkod w zabijaniu ninjy. Juz gorsze sa miny czy rakiety ktorych mozesz nie zauwazyc lub zabijaja Cie z nikad(rakiety przez sciany dmg). A nawet gdyby usunac ninje to nie bedziecie Top1 bo wam to i siamto przeszkodzi. Zgadzam sie z @UP(SamFart w 110%)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Wreszcie ktos pomyslal i potrfil do sprawy podejsc obiektywnie. Dziekuje panu @Up. Ktos inteligentny na tyle by ogarnac i napisac prawde. Zgadzam sie w 100% . Sam mimo ze jeszcze na dwa dni jakies mam ninje to gram wyborowym i nie widze przeszkod w zabijaniu ninjy. Juz gorsze sa miny czy rakiety ktorych mozesz nie zauwazyc lub zabijaja Cie z nikad(rakiety przez sciany dmg). A nawet gdyby usunac ninje to nie bedziecie Top1 bo wam to i siamto przeszkodzi. Zgadzam sie z @UP(SamFart w 110%)

 

 

a Po co komu TOP1???? Chyba wszyscy grają dla przyjemności nie dla ranku. Każdy chce czerpać przyjemność z tej gry ! Ale ninja to uniemożliwia, Miny stawiane są w oczywistych miejsach .. Rakiety ? Dużo osób nie gra klasą która je posiada.

 

 

 

Zostawcie temat, czekajmy na wypowiedz od kogoś z GÓRY!

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mentorze mój kochany potworze :D ja gram dla zabawy jak dobrze wiesz i jestem top 1 w rangu i game trakerze :D i nawet jak chce to popsuć to nie daje rade :D niech usuna ninje !!! zaczne grac inna klasa i odrazy ludzie sie przezuca :D bo oni myśla ze jak Morderca tak ciśnie to i oni moga :P lecz mała poprawka :P To Morderca i jego czerodziejskie zabawki robi pogrom a nie dzieci co chcą go naśladować :P a teraz tak Kocham Cie Enty ;D zabiore Cie na PKS do roio :P ty moja jednościo :P hah xD Holandia gola ;D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wyście chyba poszaleli. Ninja to klasa premium, klasa za którą gracze płacą aby zagrać czymś co jest lepsze od klasy zwykłej.

 

Jest to klasa premium, która znajduje się na codzie 200 od SAMEGO początku i przez ten czas była wielokrotnie osłabiana. Kiedyś była praktycznie w ogóle nie widzialna.

 

 

 

Dawniej wielokrotnie grałem ninją i chciałbym powiedzieć, że to bardzo "ociężała klasa". Zabija 1/1 z kosy, ale ta grawitacja bardziej utrudnia niż daje, te powolne opadanie i co za tym idzie "uciekanie" przed pociskami to już spore utrudnienie.

 

 

 

 

 

No i co chcecie zabrać? Kosę 1/1? Niewidzialność? Wtedy ta klasa będzie słabsza od każdej najsłabszej klasy. Może jak usuwać ninję to i wszystkie premium bo są za mocne. A ten cyber to ma 2 rakiety i 6 skoków :(.

 

 

 

Ludzie zaznaczam - KLASA PREMIUM TO KLASA LEPSZA OD KLAS ZWYKŁYCH - jeżeli nie możecie się z tym pogodzić, a nie chcecie kupować premium to może czas zmienić MOD?

 

 

 

PS. Już bardziej polecam przywrócić latarkę, nic innego z tą klasą nie należy robić..

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

 

Ludzie zaznaczam - KLASA PREMIUM TO KLASA LEPSZA OD KLAS ZWYKŁYCH - jeżeli nie możecie się z tym pogodzić, a nie chcecie kupować premium to może czas zmienić MOD?

 

 

Zgadzam się z tobą tylko z tym, że klasa premium lepsza jest od klas zwykłych. Zaznaczasz, że czas zmienić MOD'a jeżeli ludzie nie mogą się z tym pogodzić, to ja zaznaczam że klasa ninja nie jest klasą na CODA , jest to klasa z DIABLO, więc może czas aby wróciła tam skąd przybyła? czyli w twojej wersji "zmienić MOD"?

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Zgadzam się z tobą tylko z tym, że klasa premium lepsza jest od klas zwykłych. Zaznaczasz, że czas zmienić MOD'a jeżeli ludzie nie mogą się z tym pogodzić, to ja zaznaczam że klasa ninja nie jest klasą na CODA , jest to klasa z DIABLO, więc może czas aby wróciła tam skąd przybyła? czyli w twojej wersji "zmienić MOD"?

 

 

 

 

Powiedz mi, że ty tylko udajesz. :facepalm:

 

Niech będzie, ninja to klasa z diablo moda ale znajduje się na naszym cod modzie od początku sieci, od prawie 4 lat. Po za tym czemu to szkodzi powiedz mi drogi panie?

 

Dodatkowo strasznie przekombinowałeś, jednoznacznie napisałem, że OSOBOM, którym nie pasuje, że premium są lepsze od non-premium się po prostu nie dogodzi, a jak tak ich to boli to mamy jeszcze prawie 20 innych serverów.

 

Wystarczy pomyśleć i przeczytać.

 

 

 

@EDIT: Klasa jak klasa, jeżeli powiem, że jakaś klasa NISZCZY MI GRĘ to się ją usunie? To tak nie działa.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi osobiście ninja nie przeszkadza podczas grania (na dzień dzisiejszy, wcześniej też doprowadzała mnie do zdenerwowania , kwestia przyzwyczajenia), zabijam ją , ona zabija mnie , ale jak patrzę na graczy którzy wylewają wszystkie poty podczas gry, która miała ich relaksować a nie doprowadzać do depresji to robi mi się ich szkoda. ; > Wcale nie muszą zmieniać Moda , który przykładowo jest ich ulubionym , tylko dlatego że jedna klasa niszczy im całą grę , co wtedy robią? szukają innej sieci. Proste :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ninja od zawsze taka była, gracze za to płacą, Premium jak Premium musi być lepsza od pozostałych klas.

 

Chcecie usunąć bo co? płacz na serwerze? zawsze był jest i będzie. Wystarczy dobry gracz i już wyzywają o WH lub Premium.

 

Wgrajcie tą latarkę i nic nie zmieniajcie,. Ludzie za to się płaci i musi być taka jaka jest. Może jeszcze usuńcie najlepiej wszystkie Premki + klasy z minami i rakietami co ? :)

 

Za duży spam tu się już porobił więc Administracja już niech podejmie decyzję i zamknie to.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Uważacie że premium musi być lepsza , to dlaczego Reaper jest klasą której nikt nie chce kupować? wolą grać przykładowo namiestnikiem? Ninja jest za dobra a Reaper za słaby , a płacić i tak trzeba , coś tu nie gra , dobra tak jak napisał Mazur , trzeba zamknąć wreszcie ten temat , i zostaje nam czekać na decyzję wyższej rangi.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...