Skocz do zawartości
Gość

[PRZYJĘTY]Podanie na Admina - KamilC13

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: Ch*j Cie to?

Wiek: 20

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, prowadziłem 3 swoje sieci serwerów już nie istniejące. Również byłem adminem OnlyDD2 na R****.

Znajomość AMXX (W skali 1-10): Można powiedzieć że 10

Staż w CS-sie: z 7-8 rok już leci.

Steam / NonSteam: Oczywiście Steam

Dlaczego TY .!: Gram na serwerze dość często, wyłapuję cziterów jak i osoby zachowujące się nagannie. Zgłaszam administratorom na @u również robię to poprzez steam. Myślę że podołam zadaniu aby opanować tych, którzy zachowują się źle jak i również sprostać osobom, którym się wydaje że na wspomagaczach mogą pograć. Oczywiście osoby na serwerze mnie znają, administratorzy również.

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Bardzo sporo, gdy nie mam zajęcia czasami nawet i cały dzień xD - gt: http://www.gametracker.com/player/Ch*j%20Cie%20to%3F/80.72.43.106:27027/

Kontakt: Steam - http://steamcommunity.com/id/kamilc13/ gg - 258019 

 

Prosiłbym o pozytywne rozpatrzenie mojego podania. Pozdrawiam, Kamil. PS. Oczywiście wiem, że nie posiadam praktycznie żadnych postów, lecz dla mnie nie jest to problem. Jest możliwość nadrobienia tej zaległości. ps2. GT dodane, zupełnie zapomniałem o nim. Innych sieci nie reklamuję, po prostu napisałem gdzie był mój staż, aby nikt nie miał wątpliwości.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na NIE:

 

 

 

-Godziny

 

-Forum

 

-Nie znam cie tak naprawde

 

-Nie stostujesz sie do regulaminu forum i tak naprawde dzialasz na szkode sieci (Reklama)

 

-Nie wiem kiedy kogoś zglaszales na u@

 

+Wiek

 

+Doswiadczenie

 

+staż w cs

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


[align=center]***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

 

ypli.png[/align]

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

Uzasadnienie:bedziesz spelnial wymagania napisz otworze podanie

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


z czasem grywam na only dd2 i gracz jest aktywny. Nie zauwazylem u niego wulgarnego zachowania. Jestem tego zdania co Vipo. Dajmy mu szanse

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nie mam zastrzeżeń, jedyne do czego można się przyczepić to forum. Popraw je i będzie cud, miód i orzeszki. Na tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak!

 

+Godziny

 

+Ogarnięty gracz

 

+Zgłasza na steam jak i u@

 

+Wiek

 

+Wymagania

 

 

 

Forum poprawi :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach




***Wiadomość wygenerowana automatycznie***




gq09.png





Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.



Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...