Skocz do zawartości
SUNN.

Sunn

Rekomendowane odpowiedzi

Wzór:

 

1. Imię: Sebastian

2. Kontakt: steam, pw, ts3

3. Lokalizacja: Kraków

4. Czas który poświęcasz dziennie na forum (około): 24h, jak mogę to jestem.

5. Posty (min.200 sensownych)

6. Co chciałbyś zrobić na Forum (uzasadnienie): Przede wszystkim zmienić karalność Adminów i wprowadzić ostre zasady jeśli chodzi o @. Poza tym działalność na rzecz Grammar Nazi i innych poprawnych.

7. Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: całe forum.

8. Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Jestem ostry, ale z konkretnymi ludźmi się dogadam.

9. Posiadanie cierpliwości i systematyczności: siedzę cały czas, widzę patologię która się odwala.

10. Ilość otrzymanych ostrzeżeń w przeszłości: 0

11. Coś o swojej osobie [oczekujemy rozbudowanej wypowiedzi]: Jestem cięty, nawet bardzo cięty na lewe podejście do serwerowni. Kiedyś byłem H@ większej serwerowni, wiem jak to się je. Poza tym mój priorytet to działanie na korzyść sieci, nie uznaję znajomości.

12. Doświadczenie (czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu IPB?): H@ przez 1.5 roku, moderator 1 rok, J@ też swoje czasu.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Masz 2 rangi, bardzo ważne, zajmij się nim. I podanie nie przekonuje.

 

Jestem na Nie.

 

 

 

////@@Sunn O))) co ja napisałem... Jesteś odpowiedzialny, sumienny, opanowany(nie zawsze ale) idealny kandydat.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Genialny kandydat na to stanowisko

 

Stanowczy opanowany doświadczony no i przede wszystkim zaufany

 

Lepszego kandydata na ten moment niema

 

TAK

 

 

 

Czytam te wypowiedzi, i nie moge.

 

Słuchajcie, przecież UBT i modek zamieniły by sie praktycznie w jedną range bo i tu ogarnia forum i tu ogarnia forum...Więc nie rozumiem w czym problem.Daje rade z tymi rangami, to czemu by mu nie dać szansy?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wybacz mi ale jestem na nie. Niejednokrotnie widziałem jak łamiesz regulamin na forum, może to jest spowodowane tym, że w każdym temacie okazujesz swoją "ciętość". Na plus jest twoja aktywnosć i , że radzisz sobie jako Opiekun. Powodzenia :)

 

 

 

@ Zgadzam się, ja również nie dam sobie wejsć na głowę, więc wiem o co chodzi ! :)

 

 

 

Nie chce mi się szukać, ale musisz pogodzić się z tym co napisałem. :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Również na nie.

 

Ale to tylko z symaptii.

 

Masz dwie rangi, obie odpowiedzialne.

 

Zajmij się tym co jest.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jak najbardziej na nie przecież "..posiadasz już 2 inne rangi i skup się na nich."

 

Obecnie nie ma wg. mnie podania zasługującego na moderatora.

 

Piszesz jednym, że mają dwie rangi (bierzesz pod uwagę nawet klanowicza :facepalm: ) a sam wyskakujesz z podaniem. Zejdź na ziemie gościu.

 

 

 

 

 

edit. Koniowi to zamelduj. Pewnie obróciłeś to w ironię jak h@ Ci zwrócił uwagę, zostałeś przygaszony i trzeba było obrócić kota ogonem.

 

 Do tego widać, że nieźle w takim razie posty nabijasz, teraz tym bardziej udowodniłeś znajomość regulaminu, w każdym poście ctrl+v.

 

brak pytań, do czego to doszło żeby sobie samemu podanie rozpatrywać... "Głos nieważny" jajca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niestety, ale jestem na nie. Zajmij się tym co masz. Na tym stanowisku chciałbym zobaczyć kogoś nowego, kogoś kto nie posiada tylu rang, a szczególnie się wyróżnia. Obserwuję cię od pewnego czasu i odnoszę takie wrażenie, że na forum zachowujesz jakby ranga OP serwera miała w pakiecie M@.

 

 

 

Moresiku?

 

Myślisz, że jesteś zabawny?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja jestem na Tak a dlaczego?

 

Znam Cię z innej sieci tam miałeś ponad 3 rangi i dawałeś radę aż się dostałeś do Junior Admina

 

+ Wiek

 

+ Ogarnięty

 

+ Sumienny

 

+ Kulturalny 

 

Bierzcie go! :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spokojnie jak na wojnie, ze swoim czasem nawet się nie pcham w M@, poza tym nikt nie zwrócił uwagi na to, że jestem na urlopie :P Aczkolwiek coś się udowodniło, patrząc na niektóre posty, a na tym mi zależało najbardziej :)

 

 

 

Dzięki za wypowiedzi, na M@ może kiedyś się rzeczywiście wybiorę ale póki co nie jest to czas na to ^^

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Nic do Ciebie @@Sunn O))) nie mam, ale to podanie to żart, prawda? :)

 

Muszę przyznać, że Ci się udał ;)

 

 

 

"urlop już wcześniej miałem zgłoszony, w sensie sesja itp. Teraz go chciałbym przedłużyć ze względów osobistych. Cały czas mam oko na serwer i miał będę, ale wysiadłem psychicznie i muszę odpocząć. De facto kilka tygodni chcę mieć ciszy i względnego spokoju, chcę się zregenerować. A jak komuś nie pasuje to mnie wywalcie. ku uciesze reszty.

 

 

 

Nie chcę pisać rezygnacji z posad, więc póki co biorę urlop. A potem się zobaczy."

 

 

 

Tak, że ten...

 

 

 

No z takim podejściem Stary to ja Ci kariery nie wróżę ;)

 

 

 

 

 

Nie mam tutaj za dużo do powiedzenia, ale tak samo jak @, chciałbym zobaczyć na tym stanowisku kogoś "świeżego". Kogoś, kto nie pełni żadnej funkcji.

 

 

 

"Nie uznaję znajomości" XDDD

 

 

 

Żart z podaniem Ci się udał, ale notatka, którą dodałeś Wandiemu i miała być śmieszna to już nie bardzo...

 

 

 

Co do karalności adminów to:

 

"Żeby wymagać od innych, najpierw wymagaj od siebie".

 

 

 

A notatki do negatywnych komentarzy to jakaś parodia :D

 

Ty to może złóż podanie do jakiegoś kabaretu :P

 

 

 

PS. Tylko mi notatki nie dodawaj bo i tak nie będę edytował ^_^

 

 

 

PS2. Również zgadzam się z tym, że nie ma w tym momencie osoby, która mogłaby objąć to stanowisko (siebie nie liczę, brak czasu).

 

Dlatego życzenie @ i moje chyba się nie ziści.

 

@@August będzie miał wielki ból głowy, żeby kogoś wybrać.

 

 

 

Pozdrawiam,

 

Kamil :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


@@nynek

 

 

Nie no to nie jest żart, ale też nie podanie na 100%, bo jak sam zauważyłeś nawet czasu nie mam :D Od początku było skazane na odrzucenie, więc nie bój się, modem nie będę. Zresztą, dlatego Morelowi biłem brawo, bo chyba jako jedyny jest świadom tego że mam urlop zgłoszony.

 

 

""Nie uznaję znajomości" otwórz oczy :D nawet w tym podaniu widać, że to działa.

 

 

"Żart z podaniem Ci się udał, ale notatka, którą dodałeś Wandiemu i miała być śmieszna to już nie bardzo..." Bo taka nie jest.

 

 

"Co do karalności adminów to:

 

"Żeby wymagać od innych, najpierw wymagaj od siebie"."

 

Bez sensu ^^

 

 

A co do notatek - nie są tylko do negatywnych komentarzy to po pierwsze, po drugie te komentarze są czystym dowodem na to co chciałem udowodnić tym podaniem ;] To podanie zostało założone z jedną myślą i dlatego parę h temu poprosiłem o wyrzucenie o odrzucenie tego podania (czego nie zrobiono). Te kilka postów potwierdza moją ideę, to mi wystarczy i skoro to się potwierdziło to tym bardziej moderatorem nie chcę zostać :) Nie chcę "siedzieć za współudział" xD

 

 

Czy ktoś to w końcu zamknie czy mam tak prosić do jutra? xD Ładnych kilka godzin już na to czekam :P

 

 

 

PS. A jeśli chodzi o nowego moderatora to nie, nikt świeży tu nie pomoże bo tu potrzeba kogoś konkretnego a nie przybłędę :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Możesz mi wytłumaczyć co miałeś na myśli pisząc notatkę "głos nieważny"? Dopiero po tym będę mógł sumiennie i obiektywnie wypowiedzieć się na temat twojej kandydatury.

 

 

Oczywiście, ze tak :) Fajnie, że ktoś w końcu o coś zapytał.

 

 

 

1. Wander ma ze mną na pieńku wiadomą sprawę, której sam nie rozumie a mimo to daje mi pozytywną opinię.

 

2. Opinię pozytywną dał mi po edycji swojego posta. Co prawda nie mam ssów ale wcześniej coś innego było w jego poście.

 

3. "Głos nieważny" to tak czy siak moja gadka, bo 1. ja tego głosu nie uważam za ważnego ze względu pkt. 1 i 2. 2. Nie ja te głosy weryfikuję. 3. Po prostu tak napisałem w momencie kiedy edytował post.

 

 

 

Dlatego uznałem jego post za "nieważny". Cenię sobie zarówno krytykę jak i pochwały, jeśli ktoś mnie krytykuje - spoko, łykam to, jeśli pochwala - spoko, łykam to. Ale zdanie, które jest co najmniej "zaburzone" (czyli takie gdzie widać wpływ mój, innych lub po prostu jak czuję, że ktoś cośtam nadrabia swoje wczesne winy) wg. mnie jest nieważne.

 

 

 

PS. Jeśli ktoś ten "Głos nieważny" potraktował serio to chyba czas przypomnieć sobie jak używać głowy. Przecież to nie ja weryfikuję głosy. Rozumiem, że niektórzy są chudzi w obwodzie ale bez przesady ^^ Nie dorabiajcie tutaj ideologii.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Strasznie udawany ten dystans do siebie masz, po kilku negatywnych opiniach też od razu chcesz zamknięcia podania, to takie trochę próżne.

 

Jestem na nie, same twoje wypowiedzi pokazują, że nie byłbyś za dobrym moderatorem na tą chwilę.

 

Próbuj dalej - next time.

 

 

 

^Bronienie się wszędzie "użyciem ironii" to świetna wymówka, ale nie w internecie, gdzie patrząc na litery nie słyszysz głosu, nie zweryfikujesz tonu i nie poznasz intencji osoby po drugiej stronie, pozdrawiam.

 

 

 

#Edit do notki, sprawdzianie czegoś przez temat z podaniem, które wyglądało na poważne, gdy się je czytało, wydaje ci się w porządku?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Oczywiście, ze tak :)

 

 

 

1. Wander ma ze mną na pieńku wiadomą sprawę, której sam nie rozumie a mimo to daje mi pozytywną opinię.

 

2. Opinię pozytywną dał mi po edycji swojego posta. Co prawda nie mam ssów ale wcześniej coś innego było w jego poście.

 

3. "Głos nieważny" to tak czy siak moja gadka, bo 1. ja tego głosu nie uważam za ważnego ze względu pkt. 1 i 2. 2. Nie ja te głosy weryfikuję. 3. Po prostu tak napisałem w momencie kiedy edytował post.

 

 

 

Dlatego uznałem jego post za "nieważny". Cenię sobie zarówno krytykę jak i pochwały, jeśli ktoś mnie krytykuje - spoko, łykam to, jeśli pochwala - spoko, łykam to. Ale zdanie, które jest co najmniej "zaburzone" (czyli takie gdzie widać wpływ mój, innych lub po prostu jak czuję, że ktoś cośtam nadrabia swoje wczesne winy) wg. mnie jest nieważne.

 

 

Nic nie edytowałem tylko dopisałem :wegorz:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieprzyjete.png

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. W celu dopełnienia formalności prosimy o kontakt. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


PS. Jeśli ktoś ten "Głos nieważny" potraktował serio to chyba czas przypomnieć sobie jak używać głowy. Przecież to nie ja weryfikuję głosy. Rozumiem, że niektórzy są chudzi w obwodzie ale bez przesady ^^ Nie dorabiajcie tutaj ideologii.

 

 

A może ktoś po prostu pomyślał, że jesteś zwykłym bufonem? Czytając powyższy cytat tylko utwierdzasz mnie w tym przekonaniu. Proponuję lekcje sarkazmu u @@Consecuente lub @@August, u ciebie z tym mizeria. Nie pozdrawiam.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

podanieodrzucone.png

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na rekrutowane stanowisko.

 

Uzasadnienie:

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz skontaktuj się z moderatorem lub administratorem, w celu ponownego otworzenia tematu.

 

 

Pozdrawiamy,

Administracja Multi-Head.pl

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...