Jump to content

[ZAMKNIĘTY]Żegnam :(


Recommended Posts

Guest Guest
Posted

Witam, a raczej żegnam :(

 

 

 

 

 

Żegnam was z powodu małych odwiedzin forum jak i gry, coraz więcej czasu poświęcam na książki. Rezygnuje także z rangi admin 300lvl/4fun

 

Co tu się rozpisywać, myślę że rozumiecie :) Możliwe że wrócę, ale to za pare tygodni ;c

 

 

 

 

 

Pozdrawiam :* i do zobaczenia :)

 

 

Guest Guest
Posted

 

Pamiętaj o tym, że MH przyciąga jak magnes, tak więc...do następnego.

 

 

Oczywiście :) Do następnego, pa :)

 

Posted

Średnio wiem kim jesteś, ale nabić posta każdy może więc udam, że smuci mnie mnie twoje odejście i napiszę. 

 

 

 

Żegnaj, bez ciebie będzie smutno :( 

 

 

  • Replies 26
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...