Skocz do zawartości
bydlak

[ZAMKNIĘTY][Steam] Problem z aplikacją Steam Client Bootstrapper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

odinstaluj i zainstaluj na nowo steama.Też tak mialem i mi pomogło napisz czy ci sie udało

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Również mam ten sam problem od tej przeklętej aktualizacji robiłem już chyba wszystko i nic nie pomaga. Reinstalacja napewno nie pomoże, filmik który dałeś n0. tez nie pomaga sprawdziłem, usuwanie plików poszczególnych również. Coś pomieszali i jest kłopot i jak narazie nie widać żeby coś z tym robili. Napisz do nich na steam do SUPPORTUSTEAM tak jak ja niech wiedzą że wiele osób ma z tym problem po tej aktualizacji niech poprawią błędy i zaktualizują jeszcze raz steam. Ten sam problem pojawił się w 2013 raku dużo osób im zaspamino i dali nową aktualizacje. Na własną rękę nic nie zdziałamy to oni muszą naprawić a jak nie to mamy pograne na steam :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ale jak mam do nich napisać skoro nie mogę steama odpalić? Ja za bardzo w tym obczajony nie jestem więc wiesz. Przez jakoś głupotę mam mieć pograne ? Dla mnie to jest żałosne i to nawet bardzo. Pisałeś do nich w tej sprawie ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Reinstal, czyszczenie itp nic nie da.

 

Wkleje to co napisałem na innych forach:

 

 

"Z informacji w necie wynika, że jest to problem z procesorem, a dokładnie brakiem przez niego obsługi SSE2 (tyczy się to starych komputerów).

 

Wszystko zawdzięczamy ostatniej aktualizacji.

 

http://forums.steampowered.com/forums/s ... ?t=3240657

 

http://steamcommunity.com/discussions/f ... 450260796/

 

 

Przykładowo, mam stary komputer z procesorem AMD Athlon XP 3000+, który nie obsługuje SSE2.

 

Obsługuje jedynie zwykłe SSE.

 

 

Features

 

 

MMX instructions

 

Extensions to MMX

 

3DNow! technology

 

Extensions to 3DNow!

 

SSE / Streaming SIMD Extensions"

 

 

Założe się że w swoim kompie masz procesor starego typu, który nie obsługuje SSE2.

 

 

Tak nas załatwili tą aktualizacją, tylko po to:

 

 

http://www.dobreprogramy.pl/Strumieniowanie-gier-miedzy-komputerami-ze-Steam-juz-dostepne-dziala-niezle,News,54584.html

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Napisałem dziś do supportu steam .

 

 

 

 

Ale jak mam do nich napisać skoro nie mogę steama odpalić? Ja za bardzo w tym obczajony nie jestem więc wiesz. Przez jakoś głupotę mam mieć pograne ? Dla mnie to jest żałosne i to nawet bardzo. Pisałeś do nich w tej sprawie ?

 

 

tutaj masz link https://support.steampowered.com/newticket.php

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dupa a nie stare komputery ja mam 2 gb ramu karte graficzna 128 i procesor 1rdzen 1.3GHz a mi działa normalnie poczekajcie na aktualizacje moze to cos da a jak nieumisz wejsc na steama to przez stronke na necie im napisz :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

tyłek a nie stare komputery ja mam 2 gb ramu karte graficzna 128 i procesor 1rdzen 1.3GHz a mi działa normalnie poczekajcie na aktualizacje moze to cos da a jak nieumisz wejsc na steama to przez stronke na necie im napisz :)

 

 

Ale tu w głównej mierze chodzi o (sam procesor) procesory firmy AMD (chodzi przeważnie o te pod Socket A - 462) ,które nie obsługują SSE2. Napisałem o starych komputerach bo w nich są takie procesory.

 

Podaj jaki masz dokładnie procesor, model, firma (AMD czy Intel), bo to o SSE2 sie rozchgodzi, a nie o to ile ma MHz.

 

 

Tu masz według wikipedi które procki już obsługują SSE2:

 

 

 

" Procesory obsługujące SSE2

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak ja do nich napisałem w ten sam dzień co dali aktualizacje i sie wszystko zrypało no ale czekam i czekam i żadnej odpowiedzi z ich strony. No szczerze powiem że ja nie dadzą aktualizacji to rzeczywiście mamy pograne na steam bez nowego sprzetu. Równiez czytałem o tym SSE i ja właśnie taki mam nie obsługuje mi SSE2 i to jest lipa. Żeby dużo osób do nich napisało z tym problemem to uwidzą jak dużo graczy mogą straci to wtedy dadzą szybko nową aktualizacje a tak to będą zwlekac albo w ogóle nie dadzą. Ale w dupach im się poprzewracało żeby taką aktualizacje wypieprzyć i nie przejmować się graczami ktorych nie stać lub nie potrzebują nowych komputerów,

 

już i tak dużo gier zmienili na SSE2 to jeszcze teraz instalke steam tak zrobili :/ Żałosne!!!

 

 

 

@ edit

 

 

 

 

 

Nareszcie dzisiaj się zalogował na steam 4 dni roboty ale mi się udało zbiorę all informacje i dam znać co zrobiłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

 

 

@ edit

 

 

 

 

 

Nareszcie dzisiaj się zalogował na steam 4 dni roboty ale mi się udało zbiorę all informacje i dam znać co zrobiłem

 

 

 

 

Czekam na informacje, mam nadzieje ze podasz je tutaj bardzo szybko .

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Według mnie nie da się tego obejść. Bo jak obejść coś, co jest w procesorze.

 

No zobaczymy, czy w ogóle coś odpisze. Coś to za długo trwa, na 10 stron artykułu raczej nie tworzy. ;)

 

 

Jak na razie jedyna opcja to wymiana proka i płyty głównej, jeżeli cpu pod starą nie podejdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sorry ale nie dałem rady wcześniej.

 

No awik zdziwisz się ale ja steam odpaliłem możesz wierzyć lub nie nie dbam o to. A więc tak co zrobiłem zapewne wam to nie pomoże no ale napisze. Na szczęscie moje miałem stary dysk po wymianie no którym miałem zainstalowanego steam'a z 2013 roku bez właśnie też aktualizacji co teraz weszła, skopiowałem cały folder steam z starego dysku. Nowy steam z aktualizacją z 2014 usunąłem wszystkie pliki oprócz pliku którym się odpala cs'a wkleiłem stary steam i działa. Oczywiscie krzyczy żeby zainstalować aktualizacje ale to najmniejszy problem. Dał bym wam moje pliki do cs sprzed aktualizacji no ale tam jest za dużo plików z danymi o koncie.

 

Więc mi się w ten sposób udało może popytajcie kogoś może ma takiego steam bez aktualizacji bo na ten czas tylko takie coś nam zostało zrobić i nic innego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ta idz do nich i skopiuj all pliki od nich potem usun calego twojego steam i wklei ich pliki napewno ci zadziala. tylko jak ci wyswietli sie aktualizacja nie wlaczaj nic daj zamknij i tak za każdym razem gdy wyskoczy bo jak zaktualizujesz to kiche bedziesz miał problem. Napewno ci pomoże bo w tych aktualizacjach do 2013 nie ma czegoś takiego jak wymuszanie SSE2 do odpalenia steam.

 

Jeżeli oni nie zaktualizowali steam w 2014 i mają steamy z aktualizacja 2012 to na bank ci pomoże mi działa normalnie

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Z miłą chęcią bym wam je dał ale tam za dużo plików jest co są moje pasy, dane do konta steam zapisane i wszystko :/ Znajomemu bym dał ale tak to ja was nie znam i wiesz. JaK masz takich znajomych co mają takie steamy to idz do nich niech ci dadzą all pliki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tylko jest taki problem, że gdy daje się anuluj czy zakończ podczas aktualizacji to steam dalej już nie idzie. Wyłącza się.

 

Nie wiem czy to ma takie samo zastosowanie, ale sciągłem starszą instalkę steama i gdy się aktualizuje daje anuluj, czy jak tam jest i steam się wyłącza, a nie idzie dalej.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No moim zdaniem nie idzie tych aktualizacji zamknąć bo bez nich steam się nie odpali, jak odpalasz steam to pierw aktualizację .

 

 

 

Wczoraj się zalogowałem na steam ale w necie a to mnie nie ratuję. Będę próbował wszystkich sposobów a jeżeli to nic nie da to zmienie PC :) W tych czasach można tanio kupić .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mi również na początku pobierał to całe badziewie z 20 minut, ale po tym mogłem spokojnie grać. Ta właściwa aktualizacja wyskoczyła później, po jakimś czasie jak grałem, że jakaś aktualizacja jest gotowa i mam uruchomić ponownie steam. Więc może po ściągnięciu tego i wyłączeniu od razu aktualizacji podziała? Czy tak próbowałeś już?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...