Skocz do zawartości
bydlak

[ZAMKNIĘTY][Steam] Problem z aplikacją Steam Client Bootstrapper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

awik brednie piszesz. Ja napisalem ze nie instalujesz steam tylko bierzesz all stare pliki przed aktualizacja z 2014 i je wklejasz na dysk tym masz steam z aktualizacja jak w moim przypadku 2013. Potem jak masz te stare pliki bez nowej aktualizacji wlączasz steam zacznie pobierać aktualizacje z 2014 i dajesz anuluj i aktomatycznie ci sie włącza panel z logowaniem bo nie jest musem instalowanie oktualizacji jezeli nie chcesz. Mi działa wszystko ładnie więc nie wiem skąd wy macie takie sugestie że nie będzie takie coś dziłało z resztą Bydlak jak nie chcesz próbowac takiego rozwązania to ja ci na siłę go nie będę wciskał napisałe jak ja se z nim poradziłem i działa.

 

 

 

@lCk nie da się wyłączyć aktualizacji całego steam'a tylko poszczególne gry w steam'ie

 

@bydlak nic ci sie nie musi pobierać jak weżmiesz od kumpla pliki bez tej aktualizacji to ci sie nie pobierze nowa jak anulujesz i ci się otworzy panel do logowania zalogujesz się i grasz normalnie. Co jakiś czas wyskakuje że jest aktualizacja ale dajesz zamknij i jest git

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiem że inaczej zrobiłem, ale mi chodziło o to, że w moim przypadku nie dałem rady odpalić steama po anulowaniu aktualizacji. Przecież stara instalka wypakowała stare pliki. Powinno byc podobnie.

 

 

Ale mam lustro dysku na którym jest steam sprzed aktualizacji, więc zrobie dokładnie tak jak Ty i zobacze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

awik widze że dalej mało wieżysz w to co piszę nie wiem czemu masz taki opór nie jestem jakimś przedszkolakiem żeby w takiej sytuacji kłamać i dawać wam rozwiązanie które by nie działało bo po co miał bym to robić.

 

Dam ci kilka faktów że działa mi steam teraz nagrał bym filmik ale ciężko mi na kompie to zrobić

 

1. Zobacz screen specjalnie najechałem na date posiadam procesor ktory nie ma SSE2 w tle nedzna aktualizacja ktora sie chce zainstalować http://speedy.sh/2YApC/1.bmp

 

2. Gdy naciskam 2 razy ikonke steam wyskakuje to http://speedy.sh/upRnF/2.bmp

 

3. Gdy anuluje aktualizowanie z pkt. 2 wyskakuje to http://speedy.sh/hP5dt/3.bmp

 

4. Loguje się normalnie wtedy http://speedy.sh/VwrbW/4.bmp

 

 

 

Zobacz wszystkie ss jakie dałem w 2 masz najechane na zegarek i widać all. Nie możliwe żeby wam to nie działało a mi tak działa wszystko. Kluczem do tego są pliki steam bez aktualizacji z 2014 jeżeli tego nie masz możesz śmiało kozystać ze steam jest pare problemów bez aktualizacji 2014 ale idzie normalnie pograć na publikach.

 

 

 

@bydlak to nie jest tak fajnie dać wam all pliki bo tam są dane o koncie zapisane i to w bardzo duzo plikach trzeba by było większość usunąć. Mówiłeś, że twoi znajomi mają takie pliki idz do nich i je weź i zrób tak jak ja mówiłem

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

@bydlak to nie jest tak fajnie dać wam all pliki bo tam są dane o koncie zapisane i to w bardzo duzo plikach trzeba by było większość usunąć. Mówiłeś, że twoi znajomi mają takie pliki idz do nich i je weź i zrób tak jak ja mówiłem

 

 

 

 

Tak wiem ze trzeba usunąć, tak mówiłem ze mają lecz gadałem i każdy ma pobraną aktualizację z 2014 :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No to nie ciekawie jak pobrali :/

 

 

 

To znalazłęm dziś na support steam spróbuj zrobić tak jak pisz i daj znać czy działa

 

 

 

1. Write down your Steam Account name and password - you will need them to log back into Steam once you have reinstalled

 

2. Logout of Steam

 

3. Exit Steam

 

4. If you currently have any Steam games installed that you would like to keep, please copy the Steamapps folder from C:\Program Files\Steam to your desktop or another directory.

 

5. Delete the Steam folder in the default location C:\Program Files\Steam

 

6. Hit windows key + r ( run at the start menu ) and type regedit

 

7. Delete HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve and HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve (or HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve on 64-bit Windows)

 

8. Reboot your computer.

 

9. Download and install a fresh copy of the Steam installer from http://store.steampowered.com/about/

 

10. Run the installer and re-test the Steam client.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

denerwuja mnie takie cwaniaki jak Ty ... to zo wrzuciles wgl sie nie przyda , nie kazdy rozumie angielski ... a jak myslisz ze ktos to wrzuci w tlumacza to chyba nie wiesz lub zapomniales ze zle on tlumaczy i nic nie da sie zrozumiec -.-

 

 

 

 

 

zreszta to nie dziala

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

denerwuja mnie takie cwaniaki jak Ty ... to zo wrzuciles wgl sie nie przyda , nie kazdy rozumie angielski ... a jak myslisz ze ktos to wrzuci w tlumacza to chyba nie wiesz lub zapomniales ze zle on tlumaczy i nic nie da sie zrozumiec -.-

 

 

 

 

 

zreszta to nie dziala

 

 

 

 

O czym Ty piszesz?

 

 

 

Legion stara Wam się pomóc, chociaż mógłby to dawno olać i zająć się graniem, zamiast marnować czas na takie pionki jak Ty. Oczekujesz, że wszystko będziesz miał na tacy, bo Tobie się należy?

 

Na miejscu Legiona podziękowałbym Tobie i ewentualnie przeszedł na PW z bydlakiem.

 

 

 

@bydlak

 

 

 

Wątpię, żeby ktoś dał Ci tutaj cały folder steam, bo tak jak wspomniał Legion za dużo plików z danymi tam jest :/

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Lem_SZPN jak ci nie pasuje to co tu pisze to nie zaglądaj nie pisze to do ciebie tylko do bydlaka jemu chce pomoc w problemie. A jak jesteś takim geniuszem sam znajdz problem i go rozwiąż na własną rękę a nie udzieliaj się z takimi dennymi postami. Jak wrzucisz tekst po angielku w tlumacza mniej więcej ci to przetłumaczy trochę słowa będą zniekształcone no ale widać że ciebie nie stać nawet na taki wysiłek jak skopiowania kawałka tekstu. To co znalazłem dałem i tak dużo czasu na to poświęciłem żeby to znajść i wam tu dać nie będę ci tego jeszcze tłumaczył.

 

Pozdrawiam

 

 

 

Przetłumaczyłem to w zwykłym google tłumacz i masz

 

. 1. Napisz, nazwę konta i hasło pary - trzeba je ponownie zalogować się w pary po ponownej

2. Wyloguj się z pary

3. Wyjście parowa

. 4. Jeśli obecnie żadnych gier zainstalowany system Steam, które chcesz zachować, należy skopiować folder SteamApps z C: \ Program Files \ pary na pulpicie lub w innym katalogu.

. 5 Usuń folder Steam w domyślnej lokalizacji C: \ Program Files \ parowa

6. Hit klawisz Windows + R (uruchom w menu Start) i wpisz polecenie regedit

7. Usuń HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Valve i HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ zaworów (lub HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Wow6432Node \ Valve na 64-bitowym systemie Windows)

8. Uruchom ponownie komputer.

9. Pobierz i zainstaluj nową kopię instalatora pary z http://store.steampowered.com/about/

10. Uruchom instalator i ponownie przetestować klienta Steam.

 

 

 

Jeżeli ty tego nie rozumiesz proponuję ci się wrócić do podstawówki i nauczyć od nowa czytać

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A więc tak, przywróciłem obraz na obydwu partycjach (C i D - na D mam steama, a C też przywróciłem, aby klucze w rejestrze też wróciły) ze stycznia tego roku, także mam teraz steama z przed ostatniej aktualizacji.

 

I w tym wypadku (nie to co z instalką) po anulowaniu aktualizacji wyskoczyło okno do logowania. Pierwsze uruchomienia trochę trwalo 5min, następne wchodzą już normalnie.

 

 

 

.:LastLegionA:.

 

Powiem Ci że nie sądziłem, aby to zadziałało, przez to że na instalce po anulowaniu aktualizacji nic się nie działo (steam nie przechodzil do następnego etapu). Jednak to nie było to samo. Instalka nic nie daje. Trzeba zamienic cały folder z wszystkimi plikami.

 

U mnie nastąpiło to automatycznie, po przywróceniu stanu obydwu partycji ze stycznia tego roku.

 

 

Gratulacje dla Ciebie. :)

:clapping:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A dziękuję bardzo widzisz troche wiary w ludzi nie wszyscy to zakłamane świnie :D

 

Tylko mamy dalej problem jak pomóc innym w tym :/

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No, to jest problem.

 

 

A gdyby odznaczyć ten kwadracik żeby nie logowało automatycznie, to można dalej odczytać passy do konta steam z jakiegoś pliku w folderze? Jak to jest?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak dane o twoim steam są cały czas w plikach steam wystarczy że zainstalujesz steam zalogujesz się raz i all wchodzi w pliki i dość dużo tego jest. Postaram się wszystko usunąć z folderów co informuje o moim koncie i spróbuje wtedy odpalić steam ciekawe czy się uda.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na chomikuj.pl znalazłem archiwum RAR z nazwa Steam o wadze 2,05 GB, czyli zbliżonej do mojego folderu. Mój folder ma około 2,20 GB.

 

 

Jak ktoś chce może próbować:

 

 

 


http://chomikuj.pl/matek_pikus/Gry+kore+mie+si*c4*99+podobaj*c4*85/CS+1.6+steam

Data wrzucenia pliku 16 luty 2012.

 

 

A jak nie to pytać znajomych, może ktoś nie grał w ostatnich dniach i aktualizacja się nie ściągnęła i wtedy skopiować folder i tak jak wyżej według instrukcji.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

bydlak czekaj dzisiaj na forum pobiore ci to z homika i dam pliki jeżeli to to. Tylko musisz poczekać bo chwilowo nie mam czasu zbytnio, Ale jeszcze dziś ci to pobiore i dam. widac że jesteś spoko koleś to strace swój transder i pobiore ci i wyśle.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No i lipa brakuje mi MB :/ a myślałem że mam na tyle. Postaram się to pobrać jak najszybciej i dam ci znać. Sry że napisałem że pobiorę ale byłem sobie pewien że mam na tyle transferu

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


W becie, w której uczestniczę przyszła nowa aktualizacja związana właśnie z Waszym problemem:

 

[-] 27 May - Steam Client Beta Update - May 26

 

We've just published a new beta which includes the following changes. 

 

 

General: 

  • [*]Fix Steam crashing on launch on computers without SSE2 support.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na chwilę obecną i tak nic z tego, beż starych plików steam nic tu nie zdziałamy no chyba ze pójdę i kupie nowego PC .

 

Dzięki wam ze dobre chęci i za to ze w każdy sposób próbowaliście jakoś pomóc, tak więc życzę wam miłej i udanej gry .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Że jak w becie troch jaśniej. MI dzisiaj logując się na steam dalej wyskakuje aktualizacja z 21 maja 2014 nie ma tej o której ty piszesz August.

 

@bydlak załóż chomika i za 6zł+vat sciągniesz ten plik ze steam'em

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

August

uczestniczy w becie, czyli nie ma jej dostępnej ogólnie. Dopiero musi wyjść oficjalna wersja. Beta (testowa) jest dla testerów, żeby wychwycić błędy zanim zostanie ogólnie udostępniona.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Aha dobra czaje już :D Czyli dobra wiadomość coś z tym robią oby jak najszybciej dali pełną aktualizacje nam.

 

 

 

@edit

 

 

 

Dzisiaj dam wam all pliki i dokładny poradnik co i jak zrobic żeby odpalić steam. Nie wiem dokładnie o której godzinie bo to się dużo sciąga i nie za bardzo mam czas ale mam nadzieje że się wyrobie przed północą.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzisiaj dostałem odpowiedz od steam

 

A mianowicie taką problem jest z procesorami jakie posiadamy nie obsługują SSE2 czego wymaga nowa aktualizacja steam.

 

Naprawiają to ale ile to potrwa to ciul wie.

 

Napisali mi że na czas trwania naprawy żebym zrobił następujące czynności

 

1. Pobrać plik http://speedy.sh/Bxpr5/beta

 

2. Wejść w STEAM/package

 

3. wkleic owy plik

 

4. Otworzyć klienta

 

 

 

Mi to osobiście nie pomogło :/

 

Piszcie czy wam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...