Skocz do zawartości
bydlak

[ZAMKNIĘTY][Steam] Problem z aplikacją Steam Client Bootstrapper

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Fisken - skoro nie pomagasz, to nie przeszkadzaj.

 

 

Można jeszcze aktualizacje beta sprawdzić, skoro tam już naprawili.

 

 

August napisał że w najlepszym wypadku na dniach będzie oficjalna wersja, a wtedy wystarczy instalke ściągnąć i będzie po problemie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

fiksen musiałbym być tobą i mieć 12 lat żeby coś takiego robić. Jeżeli masz zamiar nabijac posty takimi dennymi tekstami to zaprzestań bo ja w porónaniu do ciebie coś robie a nie zgrywam cwaniaka w sieci. Zapewne nawet nie wiesz o czym się tu pisze a wtykasz nos :/ Jak jestes takim geniuszem rozwiąż sam problem i daj im znać jak to zrobić.

 

 

 

@edit

 

 

 

Zapraszam do tematu http://fairgame-cs.pl/index.php?/topic/220-bd-z-aplikacja-steam-client-bootstrapper/#entry1069

 

poradnik i wszystkie pliki steam. Sprawdzone i wszystko działa

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

[align=center]Tak naprawde to gra nie warta swieczki , poczekaj sobie spokojnie az steam wyda akutualizacje moze to bedzie za tydzien pisz z nimi i badz w stalym kontakcie i tyle

 

 

 

Ps. Powodzenia[/align]

 

[align=center]doing_it_wrong170.gif[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Po pierwsze gosciu sprawdz sobie ile mam lat i nie gadaj glupot i nie  wystawiaj posranych plikow ktore nie istnieja i czekaj na aktualizacje. Bo posty poki co to Ty nabijasz swoim buractwem ;) Pjona gosciu 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A może tak podarujecie Sobie te dyskusje, kolega czeka na pomoc a nie Wasze wypociny. Kolejne takie posty będą nagradzane odpowiednio.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na jaka pomoc? Pomoc nadejdzie jak ogarna platforme poki co jest od tego non steam do grania(jak ktos gra w cs,a jak nie to odpoczynek od gier) . Zasmiecanie glupimi tematami poradnikami to nie wyczyn ze strony tutaj madrego chlopca.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Link jak najbardziej działa nie wiem jak ty go skopiowałeś to całe wkej w przeglądarke automatycznie zacznie ci się pobierać

 

 

 

 

 

http://freecache12-free.uloz.to/Ps;Hs;fid=48942449;cid=1333854778;rid=2080079300;up=0;uip=213.77.59.80;tm=1401358242;ut=f;aff=ulozto.net;did=ulozto-net;He;ch=f7592792e80e173b9b84ffe0c1cd2a4b;Pe/48942449/steam.rar?bD&c=1333854778&De&redirs=2

 

 

 

 

 

@fiksen nie będę nic sprawdzał bo mało mnie to obchodzi ile ty masz lat z resztą postami pokazałeś ile. Ty nawet tyle nie potrafisz jak zrobic taki poradnik i ogarnąć takie coś. Zauważ że odbiegasz od tematu wniósł byś coś sensownego a nie pokazujesz jaki z ciebie kozak w necie. Link który nie istnieje naucz się kopiować to co jest dane bo z tego co widać nie ogarniasz nawet tego.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Link owszem teraz mi pobiera tylko pytanie dalej co mam zrobić bo tamten link z instrukcją na jakieś forum  już nie działa :/

 

 

 

 

 

@down: Steam działa po pobraniu tego pliku, tylko jest nie polski ale to cóż teraz niech ktoś mi powie jak offnać automatyczne aktualizację ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Automatycznych aktualizacji Steama nie wyłączysz (nie ma takiej opcji), jedynie możesz anulować gdy tylko wyskoczą.

 

Jest opcja jedynie anulowania aktualizacji poszczególnych gier, a tu chodzi o samego Steama.

 

 

Może to trochę upierdliwe, ale wystarczy na ten czas puki nie wyjdzie oficjalna wersja.

 

 

Można by spróbować zaktualizować do wersji beta (skoro tam już naprawione), ale może ona zawierać różne błędy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Żle kopiowałeś link bo trzebabyło przesunąć suwak i skopiować całość. Link który podałem z forum i poradnikiem jak najbardziej działa tylko trzeba się rejetsrować. Dokłądnie tak jak napisał awik nie da się off tylko trzeba za każdym razem wyłączać pisałem to kilka postów wcześniej. Tak jest po angielsku ale innych plików nie znalazłem ale na te pare dni wytrzymasz z taką wersją.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

.:LastLegionA:. na te kilka dni dobre i to, ważne ze steam działa, na ns to gonwo a nie gra. :/

Dzięki za pomoc chłopie, leci + chociaż to i tak malutko.

 

Proszę o nie zamykanie tego tematu, jeżeli ktoś będzie wiedział już coś o naprawieniu steama ze stara aktualizacją to niech tu napiszę .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

@bydlak zaloguj się do steam, koło zegarka na ikonke steam naciśnij prawy przycisk myszy, OPCJE przejdz do zakładki INTERFEJS i tam u samej góry masz zmiane języka.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Kolejna aktualizacja w becie:

 

[-] 29 May - Steam Client Beta Update - May 28

A new client beta update was released today. Changes include: 

 

 

In-Home Streaming 

  • [*]Fix stuttering and out-of-order frame display seen with some hardware setups 

[*]Improve compatibility with some Wi-Fi setups which could block video packets, causing black screens

 

Windows 

  • [*]Improve compatibility with older AMD and Intel processors that broke in the May 21 Steam update - still more work in progress here.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Panowie, specjalnie założyłem konto zeby potwierdzić skuteczność niżej podanej metody. Także od kilku dni nie mogłem odpalić steam po ściągnięciu aktualizacji. Mam procesor AMD Athlon FX 3200+ na SOCKET A 462 czyli taki który nie jest obsługiwany. Zróbcie to co ktoś podał wcześniej czyli to co odświeżyłem tutaj 

 

1. Write down your Steam Account name and password - you will need them to log back into Steam once you have reinstalled

 

2. Logout of Steam

 

3. Exit Steam

 

4. If you currently have any Steam games installed that you would like to keep, please copy the Steamapps folder from C:\Program Files\Steam to your desktop or another directory.

 

5. Delete the Steam folder in the default location C:\Program Files\Steam

 

6. Hit windows key + r ( run at the start menu ) and type regedit

 

7. Delete HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve and HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve (or HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve on 64-bit Windows)

 

8. Reboot your computer.

 

9. Download and install a fresh copy of the Steam installer from http://store.steampowered.com/about/

 

10. Run the installer and re-test the Steam client.

 

 

Usunąć steam za pomocą pliku unistall który jest w folderze steam, następnie usunąć te dwa klucze z rejestru które są w podpunkcie 7, restart kompa, instalacja steam ściągnieta z oficjalnej strony, i wszystko działa. Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Usuwasz te klucze

 

HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve

 

HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve

 

 

 

restart kompa, instalacja steam, odpalenie, ściągnięcie (w moim przypadku cs'a) i wyłączenie pobierania aktualizacji. I działa nawet po restarcie kompa :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Proszę o całkowite usunięcie aplikacji Steam, a następnie jej ponowne zainstalowanie.

 

 

1. Zapisz dane swojego konta ? wymagane będzie użycie ich, aby się ponownie zalogować po zainstalowaniu ponownie.

 

 

2. Wyloguj się ze Steam

 

 

3. Zamknij klienta Steam

 

 

4. Jeżeli masz aktualnie zainstalowane gry, których pliki chcesz zachować, skopiuj folder gry z C:\Program Files\Steam na pulpit lub do innego folderu

 

 

5. Usuń folder Steam ? domyślna lokalizacja to C:\Program Files\Steam

 

 

6. Naciśnij klawisz Windows oraz R (uruchom z menu Start) i wpisz regedit

 

 

7. Usuń klucz HKEY_CURRENT_USER\Software\Valve and HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Valve (lub HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Wow6432Node\Valve w 64 bitowej wersji system Windows)

 

 

8. Uruchom ponownie swój komputer

 

 

9. Pobierz i zainstaluj klienta Steam z poniższego odnośnika:

 

http://store.steampowered.com/about/

 

 

10. Uruchom instalator i sprawdź czy problem nadal się pojawia.

 

 

 

PS. DZISIAJ DOSTALEM OD STEAM

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak na wszelki wypadek jak już naprawią błąd ci co mieli problemy ze steam niech robią kopie zapasowe steama z działającą aktualizacja, w razie podobnego problemu będziecie mieli problem z głowy

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...