Skocz do zawartości
Teez.

Poznajmy bliżej Panią Danke:*

Rekomendowane odpowiedzi

W

itajcie! Dzisiejszy wywiad przeprowadzę z Naszą użytkowniczką Danke:*. W bardzo krótkim czasie okazała się miłą, kulturalną i zaufaną osobą. Chcecie dowiedzieć się o niej więcej? Zapraszam do lektury! 

 

 

 

 

 

 

 

- Siema Danke:* nadszedł ten czas na który długo czekałaś :D haha. Tradycyjnie na samym początku przybliż Nam swoją osobę.

 

 

Witam Wszystkich Bardzo Serdecznie :). Mam na imię Magdalena, jestem chwilowo z województwa małopolskiego i mam

 

20 lat : ). Bardzo Kocham mojego brata, który w lipcu kończy 5 lat oraz kota. Jest to moje najcudowniejsze zwierzątko : ). Lubię słuchać hip-hopu/rapu/dance oraz poznawać nowe osoby

.

 

 

- Ja niestety mam uczulenie na sierść kota :c. Sprawiasz wrażenie osoby otwartej, jak jest na prawdę?

 

 

Prawda jest taka, że ma Pan racje, Panie redaktorze. Jestem osobą otwartą dla ludzi. Bardzo lubię poznawać nowe i ciekawe osoby, szczególnie chłopaków :D. Niestety jestem czasem za bardzo ufna, co daje mi wiele smutku i przykrości.

 

 

- Pani jest tu starsza szacunek dla pani. Co robisz w swoim życiu? (studia, życie prywatne)

 

Co robię w życiu? Studia? Nie studiuję, jestem na etapie nauki zaocznej i jest mi z tym dobrze, dlatego też w tygodniu mogę poświęcić więcej czasu znajomym. Również odbieram brata z przedszkola i się nim zajmuje : ).

 

 

- Mam nadzieje, że wszystko wyjdzie na dobre. Lubisz zajmować się maluchami? Chciałabyś być opiekunką?

 

 

Również mam taką nadzieję. Zajmowanie się dziećmi to dla mnie coś przyjemnego. Uwielbiam maluszki, każdy jest na swój sposób słodki. Widzę również, że trafił Pan w sedno - myślę nad pracą opiekunki.

 

 

- Życzę powodzenia, trzymam kciuki. Co z Twoimi zainteresowaniami? Interesujesz się czymś specjalnym?

 

 

Dziękuję Panu serdecznie.

 

Moje zainteresowania? Oczywiście, moim zainteresowaniem jest taniec towarzyski. Kiedyś moim marzeniem było dostać się do programu "you can dance", ale strach nie pozwolił :D. Teraz ze względów osobistych tańczę mniej. Tak samo toleruję śpiew, bardzo lubię śpiewać, mimo, że mi nie wychodzi, ale nie wstydzę się tego : ). Również moim zainteresowaniem jest pomaganie innym.

 

 

- Złote serce <3 Pamiętasz jeszcze swoje chwile z dzieciństwa? Opowiedz coś o nich

.

 

Również dziękuje. Moje dzieciństwo? Nie były to chwile, które chce pamiętać, więc lepiej nie będę odpowiadać.

 

 

- Nie ma sprawy. To przejdźmy do świata gier. Jak zaczęłaś grać w cs'a?

 

 

Dziękuje bardzo za zrozumienie. Haha, moje gra w CS'a zaczęła się zupełnie przypadkowo. Byłam u znajomego, a ten odpalił CS'a i zaczął przy mnie grać. Bardzo mnie to zainteresowało, więc jak tylko przyszłam do domu - ściągnęłam CS'a i zaczęłam grać, ale na botach, haha to były czasy. Jeszcze nie wiedziałam wtedy jak się broń kupuje.

 

 

- Ja się zawsze kolegi pytałem dlaczego broni nie mam a on - "hajs się nie zgadza", haha. A co powiesz o multi-headzie? Jak na niego trafiłaś?

 

 

Haha to widzę śmiechowo.

 

 

Trafiłam tutaj zupełnie przypadkowo - znalazłam w googlach IP serwera Only DD2 #1 i postanowiłam zajrzeć. Ogólnie na Multi-Hedzie gram od stycznia, a ostatnimi czasy zaczęłam grać więcej i tak mi się świetnie grało na DD2 (jest on nieziemsko skonfigurowany, bardzo pozdrawiam tą osobę, widać że dobrze zna się na rzeczy), że postanowiłam zmienić nick na forum i spędzić tu trochę czasu. Prawda jest taka, że jestem zarejestrowana na Multi-Hedzie od marca tego roku, a na forum siedzę od niecałego tygodnia i wcale nie żałuję. Są cudowne osoby, panuje miła atmosfera i mogę się dużo pośmiać :).

 

 

- A poznałaś już kogoś na mh z kim można się nieźle zabawić?

 

 

Oczywiście, że poznałam. Nie będę wymieniać po nickach, bo to tak trochę byłoby nie kulturalnie. Ostatnio zrobiłam dla sieci RoundSoundy i nasz kolega po kolei na GG komentował mi każdego RS'a i powiem, że nieźle się wtedy ubawiłam haha. Ta osoba ma niesamowite poczucie humoru :). Świetnie również gra mi się tutaj mieszańce. Też ubaw jest po pachy normalnie.

 

 

- Mraśnie :D Przejdźmy do muzyki. Mówiłaś że lubisz słuchać hip-hopu/rapu. Podrzucisz jakiś kawałek który Ci się podoba?

 

 

Zgadza się, słucham takowej muzyki.

 

Bez problemu podrzucam kawałek, który mi się podoba (a nawet i dwa) -

 

 

 https://www.youtube.com/watch?v=Q5G1HM9I2F4 (uwaga piosenki są po części wulgarne, więc jeżeli nie masz 16+ nie włączaj)

 

- Hahahah, fajne nuty. Jak zawsze na koniec poproszę o sucharka.

 

 

Suchar?

 

Jak myślicie jak ma na imię Ewa, która lata?

 

-

 

-

 

-

 

-

 

-

 

Mewa :D

 

 

- Hahah, dobre. Kończąc wywiad, chciałabyś kogoś pozdrowić?

 

 

To chyba coś na co najbardziej czekałam <3. 

 

 

Szczególnie pozdrowienia ode mnie dla: Consecuente, R4d3k?!, UnT, Zgrywek, TWS, Aquax, Paulina (dziękuje za mile spędzone chwile na mieszańcu), oczywiście również dla Evo, bydlaka, tetry, ProSatanka, jar|lukiego, AJ KILL YOU, Strajka, Geralta oraz wszystkich innych, którzy poświęcili swój cenny czas i przeczytali wywiad i oczywiście pozdrawiam Ciebie, Panie Redaktorze. 

 

 

No i na koniec troszkę Was jeszcze rozśmieszę:

 

Nie mogę zapomnieć o jednej osobie : Pozdrawiam SIEBIE.

 

 

- Dzięki za poświęcony czas na przeprowadzenie wywiadu. Trzymaj się i do zobaczenia :*.

 

 

Ja również serdecznie dziękuje, bardzo miło się gawędziło. Również się trzymaj i życzę powodzenia i wielu sukcesów w przeprowadzaniu kolejnych wywiadów ;)

 

 

 

 

Skill Pani Magdaleny :14261366343231654204.jpg

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spoko wywiadzik, TeeZ wyczuwam spory progres przy pisaniu wywiadów, ciężko doszukać się błędów.

 

Szacunek dla Ciebie i dla Magdaleny (skróconej wersji swojego imienia nie lubi :/) za trzymanie odpowiedniego poziomu.

 

Leci plusik, pozdrawiam.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad super na poziomie, ladnie dobrane pytania.Odpowiedzi również fajne widać że dojrzała osoba  :good:

 

Leci plusik

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Aga/UnT, a my z Teezem myśleliśmy, że będzie za krótki :o.

Hardeq widzę, że dobrze pamiętasz, że nie lubię jak na mnie Magda mówią (myślałam, że mnie nie lubisz) :P.

Evo zgadzam się - możesz się do mnie zwrócić jakby coś (ponieważ jak się dowiedziałeś lubię pomagać innym). Dziękuję za komplement :).

Cebi miło, że tak sądzisz, również dziękuje :).

 

 

Pozostałym użytkownikom też bardzo dziękuje za opinię - cieszymy się z Teezem, że się Wam podoba :).

 

 

 

PS. Teez ale żeś dowalił :D hahaha :D

" (uwaga piosenki są po części wulgarne, więc jeżeli nie masz 16+ nie włączaj)". Doobre :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Szmira, nic ciekawego, leci minus.

 

Pozdrowienia, no trudno przyjmuje i odwzajemniam ozięble. ;P

 

 

 

Lajki zbieram, lajki.

 

 

 

Żartowałem, totalne dno, szmira jakich mało, już nawet HQ robił lepsze wywiady. Jedyny dobry wywiad to spowiedź Conska, super gość z niego.

 

 

 

Zbieram dużo lajków.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

No dobra fajnie się czytało :P. Madzia ... :).

 

 

 

 

 

XAXAXAXA skill Pani Magdaleny: oślepiłeś Meduza, xaxaxaxa

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Consec hahahahaha gdyby nie Twój wiek pomyślałbym, że hormony Tobą rządzą :P

 

 

 

Ale AS  :crazy:

 

 

 

Wywiad spoko miło się czytało :P

 

Magda i tak wiele o sobie już powiedziała na SB :P

 

 

 

Oczywiście za pracę + leci .

 

 

 

Dobre wykorzystałeś sytuację jak na kogoś z GIMBY :P hahahah  8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Danka:*, haha, spokojnie, tylko Tomek jest w stanie popsuć moją psychikę. :D No może jeszcze Adaś i Chudy.

 

 

lrf14t.jpg    

 

Danka i jej prawdziwy problem xD 

 

 

 

thb_4899.jpg

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wcale nie krótki ten wywiad tak ja mówiłaś Madzia :D

 

Wciągający wywiadzik, miło go się czytało. ;)

 

A co do RR'ów kurde ciekawe KTO to mógł być? :D  :unknw:   

 

Plusik oczywiście poleciał ;)  :good:

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra robota w Twoim wykonaniu jak zawsze na wysokim poziomie TeeZ :) Plus leci 

 

Wywiad miły,ciekawy i inny chyba temu że z kobietą przeprowadzony ;) ale pozytywnie odebrany 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...