Skocz do zawartości
Teez.

Może ja też się przerzucę na FFA ? :D Nocny wywiad z Kubą.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie! Dzisiejszy wywiad przeprowadzę z osobą, która osiągnęła wiele na MH. Odszedł, ale po czasie wrócił i dalej odnosi sukcesy. Poznajmy go, miłego czytania!

 

 

 

- Siema. Zgłosiłeś się na przeprowadzenie wywiadu, więc zaczynajmy! Na początku, jak zawsze przedstaw się, napisz ile masz lat, gdzie mieszkasz i opowiedz Nam coś o Swojej osobie.

 

 

No cześć! Jestem SLODZIAK, a na imię mam Kuba. Mam 19 lat (ostatnie miesiące bycia nastolatkiem)

Pochodzę z Tychów, w których się urodziłem gdzie chodziłem też do szkoły i gdzie mam wielu znajomych, a mieszkam w Piasku (wieś obok Pszczyny), aczkolwiek teraz siedzę głównie w akademiku w Gliwicach

. Interesuję się w szczególności sportem, ale jestem przy tym studentem i dość dużo muszę się uczyć. Lubię sobie pograć w cs'a i chociaż przydarzają mi się przerwy (co już mogliście zauważyć), to zawsze wracam, bo mam ogromny sentyment do tej gry.

 

- A na co dzień co robisz Jakubie ?

 

 

Na co dzień siedzę w akademiku i studiuję. Wiadomo jak to na studiach od czasu do czasu jakaś impreza, alkohol (btw. serdecznie zapraszam np. na zbliżające się Igry) i oczywiście nauka. Spotykam się z dziewczyną chociaż ona dojeżdża i częściej się widujemy w weekendy, które różnie spędzam. Ogólnie nie będę opisywać Ci mojego dnia, bo to różnie bywa, ale poza tym co już napisałem, to grywam w cs'a i chodzę na siłownię czy też staram się uprawiać jakieś sporty.

 

 

- Chodzisz na siłownie ? Może pokażesz Nam Swój kaloryfer.

 

 

Kaloryfer kiedyś miałem, ale jak skończyłem trenować koszykówkę, to w okresie od października do maja przytyłem ok. 13 kg i postanowiłem iść na siłownię. Teraz nie jest tak łatwo o grzejnik, ale wolę mieć większą łapę niż kostki na brzuchu. Chociaż czasem chce się i to osiągnąć, to nie jest tak łatwo się zaprzeć w sobie, bo wiele zależy od diety, a ja nie jestem sobie w stanie odmówić pewnych rzecz.

 

 

- Moja krew :D Zdradzisz Nam Twoje plany na przyszłość. Co studiujesz, w jakim kierunku zmierzasz?

 

Chciałbym dostać dobrze płatną pracę jak chyba każdy. Ogólnie, to studiuję Automatykę i Robotykę na Politechnice Śląskiej, więc raczej nie będę z tym mieć problemu o ile podołam, bo nie jest łatwo aczkolwiek pierwszy semestr zdałem bez żadnego warunku. Automatycy bardzo często programują sterowniki itp. jednak jak na razie nie mam z tym styczności (może coś się zmieni). Ogólnie mam już propozycję pracy w tym kierunku dostosowaną do moich studiów gdzie wszystkiego nauczą mnie od podstaw (bo jak powszechnie wiadomo studia, a praca i doświadczenie często nie mają za dużo wspólnego) więc nie mam powodów do narzekania (Ale zacznę chyba od II roku jeśli zdam). Jak na razie niestety nie mam za dużo programowania, ale kto wie może jak już się nauczę czegoś więcej, to zabiorę się też za pisanie pluginów. Czas pokaże.

A ogólnie na samej uczelni to nie za dużo nie robię.

Właściwie to przychodzę i dowiaduję się czego mam się sam nauczyć, bo tak to zazwyczaj jest na studiach. Ale tak, to mam ćwiczenia, laborki i wykłady, na które nie chodzę, bo nie ma to zbytnio sensu. Właściwie, to czasem przychodzę na półtora godziny, czasem mam dzień wolny, a najgorsze są środy gdzie mam wszystko :/ Ogólnie jeśli chodzi o same zajęcia to jest dużo bardziej lajtowo niż w szkole tylko niestety tutaj już trzeba się uczyć.

 

 

- No niestety, żeby do czegoś dojść trzeba... :D

Jak to czytam to już się boje co będzie ze mną. Życzę duuużo sukcesów. A jak u Ciebie z zachowaniem ? Masz jakieś 'hardkorowe' wyczyny, którymi chciałbyś się pochwalić :] ?

 

Nie wiem. Chyba nie mam się czym chwalić. Ogólnie to różne rzeczy się wyczynia po alkoholu przede wszystkim, ale nie uważam, żeby stosowne było gadanie o takich wybrykach :D Jak się może kiedyś spotkamy to przy kielonie możemy sobie poopowiadać, bo wiadomo, że wiele zabawnych i nie tylko zabawnych sytuacji w życiu mnie spotkało, ale z miejsca ciężko o czymkolwiek szczególnym powiedzieć. A z takich zabawnych sytuacji, to przychodzi mi na myśl np. łapanie policji na stopa po pijaku po 18 kolegi (oczywiście nieświadomie).

 

 

-

No to po całości, haha. Opowiesz coś o Swoim dzieciństwie ?

 

Moje dzieciństwo kręciło się głównie w oparciu o sport. Nie widziałem poza sportem nic innego. Na szczęście jestem jeszcze z tego pokolenia, które więcej czasu spędzało na podwórku grając w piłkę, bawiąc się w chowanego, strzelając z łuku, rzucając się śnieżkami, zjeżdżając z górki na sankach, bawiąc się w skoczka narciarskiego i korzystając z wielu innych zabaw. Teraz niestety już tego nie widzę - za to widzę coraz więcej dzieciaków, które marnują swoje dzieciństwo przed komputerem.

 

 

- Można powiedzieć, że od urodzenia mają komputer u Swojego boku :/ No ale sory taki mamy klimat. Na szczęście też skorzystałem z tego co Ty. Przejdźmy do gier. Grasz w coś jeszcze oprócz cs`a ? Czy cs 4ever ?

 

 

Hmmm, grałem w lol'a zanim wróciłem na sieć, ale dobiłem 30 lvl i stwierdziłem, że odinstaluję go, bo pochłania za dużo czasu. Lepiej wcześniej niż później. Ogólnie to od zawsze grałem tylko w cs'a i chyba tak zostanie. Oczywiście były jakieś przejściowe gry, ale to jednak w cs'a przegrałem już ponad 1300 godzin i żadnej innej grze nie poświęciłem tyle czasu ;). Nie jestem jakimś nerdem, który musi sprawdzić każdą grę. Ale po prostu cs mi się spodobał, poznałem dzięki niemu wiele ciekawych osób i uważam, że nie ma lepszej gry. Ona jest ponadczasowa i pewnie wiele osób się ze mną zgodzi.

 

 

- Dobrze gadasz, kiedyś Ci poleje, haha. Starcza Ci czasu na wywiązywanie się z obowiązków admina jak i z UnBanTeam`u ?

 

 

Przyjedź na zlot, to mi polejesz! Mam nadzieję, że uda mi się w tym roku tam dotrzeć. A co do pytania, to myślę, że spokojnie starcza mi czasu (wiadomo, że jak przyjdzie sesja, to będzie go mniej) Pewnie gdybym teraz nie przeprowadzał z Tobą wywiadu, to pykałbym na FFA. Jako członek UBT też lubię mieć wszytko poukładane i co chwila zaglądać czy ktoś nie dodał ss'ów czy demka. Jak wiadomo jest nas dużo więc zawsze ktoś od razu sprawdza więc nie mam problemu z tym żeby wywiązywać się ze swoich obowiązków. Zresztą zawsze tak miałem. Jak jeszcze byłem moderatorem, to lubiłem mieć przeczytany każdy temat żeby orientować się co się dzieje na sieci i co chwila przeglądałem forum jeśli pojawiało się coś nowego. Ogólnie nie zabieram się za coś jeśli nie wiem czy podołam.

 

 

- Niestety nie poleje bo nie jestem pełnoletni. Za 2 lata z miłą chęcią. Jak już mówimy o sieci. Jak na nią trafiłeś, jakie były Twoje pierwsze wrażenia?

 

 

Tak jakby każdy zaczynał pić od 18 :D Ale nie namawiam do złego. Jak już mówiłem zdarzają mi się przerwy. Tak więc po maturze kuzyn namówił mnie do pogrania w cs'a, a mi się znowu spodobało. Na początku zagraliśmy zupełnie przypadkowo na Only DD2, a ja stwierdziłem, że chcę jak kiedyś być adminem, bo zawsze jak już grałem w cs'a prędzej czy później musiałem mieć admina chyba z przyzwyczajenia. Przeniosłem się na FFA, założyłem konto na forum i jak kiedyś maniaczyłem co przełożyło się później na zdobywanie kolejnych rang. Poznałem tutaj wielu fajnych ludzi włącznie z profesjonalną administracją więc dlaczego miałem nie zostać. Wiedziałem, że po powrocie nie wyobrażam sobie gry na innej sieci. Miło wspominam mieszańce na serwerze mixowym. Tam zawsze było śmiesznie (szczególnie jak Consec dostawał kosy od tyłu - może dlatego przerzucił się na CS:GO :P). Fajnie wspominam też Idola, na TS'sie i wszystkich ludzi z serwerowni (wielu się niestety wykruszyło) Szczególnie dobrze wspominam wiecznie pyskującego Trikera - brakuje go troche :D A jak już mówimy o mieszańcach, to powstał właśnie serwer mixowy, więc zapraszam wszystkich na TS'a i gramy!

 

 

- Może, ja też się przerzucę na FFA ?

Odnosząc się jeszcze do sportu. Wspomniałeś, że trenowałeś koszykówkę i że uprawiałeś różne sporty opowiedz Nam o tym.

 

Zapraszam serdecznie. Bardzo dobry serwer. Wiele się na nim zmieniło od czasu kiedy zaczynałem na nim grać. Przede wszystkim sporo awansował w różnorakich rankingach i jest już w czołówce Polskich serwerów. Co do sportu.

Od zawsze się nim interesowałem. Zaczęło się od trenowania piłki nożnej z kolegami, z którymi całe dzieciństwo siedzieliśmy do późnego wieczora na boisku jednak później poszedłem w ślady mojej siostry i zacząłem trenowanie koszykówki od piątej klasy podstawówki w szkole sportowej, bo od piątej klasy była sekcja koszykówki, a nawiasem mówiąc w czwartej klasie byłem na profilu pływackim i trenowałem przez rok pływanie. Tak sobie grałem w lidze, aż do kadetów i końca gimnazjum kiedy nie wiedziałem dlaczego przestałem trenować. Jak już mówiłem w liceum przytyłem 13 kg i postanowiłem iść na siłownię. Chodziłem na nią ok. rok, może ponad rok po czym kolega namówił mnie na treningi Muay Thai (boks tajski). Tajski trenowałem ok. 1,5 roku (z małymi przerwami) i trenowałbym dalej gdyby nie to, że wyjechałem na studia. Przez studia znów przybrałem na wadze i postanowiłem iść na siłownię. Tak od ponad miesiąca chodzę sobie znów na siłownię i nie mam zamiaru przerywać już treningów! Ogólnie kocham też jeździć na nartach - często mówią mi, że jestem wariatem, bo uwielbiam szybką jazdę. Wiele sportów uprawiałem i mam zamiar uprawiać. Pogrywałem w tenisa, był okres, że trenowałem nawet tenisa stołowego, a teraz w weekendy bywam na squash'u. Próbowałem wielu sportów i mam nadzieję, że wiele jeszcze przede mną. Ponadto jak już pewnie wielu zauważyło jestem fanem Realu Madryt.

 

 

- No no, dużo tego a ja tu tylko o kosza pytam. Dochodzimy do końca wywiadu. Masz jakiś ulubiony rodzaj muzyki którego słuchasz? Może masz ulubioną piosenkę?

 

 

Różnej słucham muzyki. Moim autorytetem jest O.S.T.R. (zauważyłem, że Bad ek` też go słucha) i to na jego muzyce się wychowałem. Jest wiele jego kawałków, które mógłbym Ci tutaj podrzucić, ale nawet sam nie wiem, które bym wybrał, bo jest tego bardzo wiele. Szanuję go jako człowieka i artystę. Chodzę na wszystkie jego koncerty, które są w pobliżu i uważam, że jego koncerty są nie do zapomnienia. Ale jego słucham gdy mam chwilę zadumy i chcę się w coś wsłuchać, bo RAP, to moim zdaniem poezja i nad tym trzeba się skupić i zrozumieć. Jeśli chodzi o takie słuchanie muzyki na co dzień żeby leciało mi coś w tle i wpadało w ucho, to jest to szczególnie muzyka klubowa np. takie kawałki jakie lecą w RMF MAXXX itp. Mogę Ci pokazać jeden z kawałków, od którego się wszystko zaczęło: Jednymi z moich ulubionych kawałków są m. in. tracki z "Tylko dla dorosłych" 8,12,13 mnie miażdżą. Polecam. 

 

 

- No spoko. Ja jednak wolę DubStep i POP (Sylwia Grzeszczakkk <3) Tradycyjnie na koniec poproszę o dobrego suchara.

 

Czym się różnią fajerwerki od polskich piłkarzy?

 

.

 

.

 

.

 

.

 

.

 

Fajerwerki strzelają.

 

 

- Hahahaha :D Dziękuje Ci Kuba za przeprowadzony wywiad i do zobaczenia na serwerze.

 

Ja Tobie również dziękuję za miło spędzony wieczór i dzięki za wywiad. Miło się z Tobą rozmawiało, do zobaczenia ;).

 

 

 

 

Od Kuby profil Facebook : https://www.facebook.com/profile.php?id=100000344163109

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dzięki wielkie za wywiad TeeZ :D Ogólnie gadaliśmy i gadaliśmy bardzo długo :D Rozmowa na luzie i to mi się podobało ;) Wielki plus dla Ciebie leci ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No TeeZ jak zawsze na najwyższym poziomie walisz wywiady ;) Długa ciekawa lektura no i z tego co widzę to brak błędów :D 

 

Co do lektury to OK bardzo mi się podobała i czekam na więcej :D ciekawe jak to musiało wyglądać łapanie misiaczków na stopa :D ahah + leci z prędkością błyskawicy ;)Pozdrawiam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oooo widzę, że pamięć już szwankuje :D Dostałeś :D Do dziś pamiętam jak na inferno stałeś z awp na pochylni, a ja od drugiego środka sprzedałem Ci taką soczystą kosę :D Ale spoko spoko - może kiedyś się odegrasz - w co wątpię ;P Mógłbyś od czasu do czasu zagrać jakiegoś mieszańca w 1.6 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...