Skocz do zawartości
eR.

[ODRZUCONE]Wujek eR. na Admina

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: eR.

 

Wiek: 25

 

Doświadczenie (w byciu adminem): znacie

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): ....

 

Staż w CS-sie: Nie liczę ale długo

 

Steam / NonSteam:  Steam

 

Dlaczego TY .!:  Ponieważ straciłem admina tylko i wyłącznie dlatego że powiedziałem komuś prawdę o nim. 

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Zależy jak pracuje

 

Kontakt: GG 5262914, Steam

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jestem na nie: nie ma 1/x amx, brak linku do GT, skoro stracileś admina z powodu obrazy to może sie powtórzyć. jeszcze raz na nie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie znam sytuacji utraty admina ale jestem na tak. przyda się ktoś stanowczy na serwerze bo trochę za duże koleżeństwo się robi, a eR mówi co myśli i za to go szanuje.

 

 

 

1,5 miesiąca i znam dobrze serwer :D dobre, aż dam +

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja kolego gram od początku tej " Sieci " 

 

Dlatego " Sieci " że siecią to jest od niedawna i to się szanuje bo wcześniej to był tylko 1 serwer który był w czołówce serwerów w polsce : D 

 

Teraz nie wiem jak wygląda pozycja sieci :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wielkie Tak dla Er.'a. Dobry stary znajomy z gry i ts.. Szczery do bólu, grałem z nim kilka lat temu.. Jeden z większych ogarow tej serwerowni..

 

Chapon.. Ty kpisz sobie?

 

Polecam jak najbardziej gostka..

 

Pozdrawiam

 

Michał, FonTeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


eR. czyli osoba, która 2 lata temu dokładnie na tym serverze była jego opiekunem.

 

Prawdą jest, że czasami powiesz coś wulgarnego ale ciężko nie powiedzieć jak się widzi kompletną samowolkę osób zobowiązanych.

 

 

 

Wracając do podania.

 

Każdy miał tam jakieś drobne wybryki i każdy zasługuje na drugą szansę. Warunki są spełnione (Sprawdziłem i na serverze ma blisko 120 godzin).

 

Jestem na Tak.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na tak. eR. potrafi powiedzieć swoje zdanie, . Do tego miał już opiekuna na serwerze i sprawował się dobrze, czyli doświadczenie jest. Każdy popełnia błędy. Dlatego też zasługuje na drugą szansę.

 

 

 

Powodzenia eR. :)

 

 

 

@@Co prawda to prawda były sytacje w których nie zgadzaliśmy szczególnie na początkach, ale znam Cie już szmat czasu. Wprawdzie ostatnio nie mieliśmy zbyt dużego kontaktu, ale wiem można Ci zaufać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Chcesz wrócić jako admin cod? Może czas to rozpocząć od wyjaśnienia starych kwestii.

 

Ile razy rezygnowałeś z powodem "Nie chcę mi się", "Mam dość dzieciaków" , "admini mnie się nie słuchają"?

 

 

 

Może większość społeczeństwa na forum jest ciekawa, co takiego napisałeś do mnie? W jak prymitywny sposób mnie obraziłeś?

 

 

 

 

 

Dlaczego TY .!:  Ponieważ straciłem admina tylko i wyłącznie dlatego że powiedziałem komuś prawdę o nim. 

 

 

 

 

 

 

Straciłeś admina OBRAŻAJĄC mnie.  Jak możesz napisać o mnie prawdę jak mnie nie znasz? 

 

Wszedłeś do mojego domu jak mnie nie było i zainstalowałeś kamery i książkę o mnie piszesz?

 

 

 

Po co Ci admin jak lubisz obrażać osoby pisząc NIBY prawdę?

 

 

 

http://www.gametracker.com/player/eR./80.72.40.110:27008/ - pełna aktywność widzę. Aż 2 godziny w tygodniu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W końcu ktoś kto nie włazi w dupe wujkowi eR. Na co Ci ten admin? Godzin i tak nie zrobisz. Stosunku do "dzieci" na serwerze też nie zmienisz, więc pytanie po co?

 

NIE.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chciałbym zrezygnować z Moderatora i przy okazji Admina na Cod.

 

Nie chce mi się już tych idiotów "Adminów Cod"

 

słuchać. Kojarzysz?

 

 

 

Jestem na nie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak widze co tu z toba bylo to jestem na NIE. Znowu Ci sie admin znudzi... 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oj Badek.

 

Zaatakowałeś pierwszy to dostałeś odpowiedź.

 

Wilku też powiedział że gdybyś się nie wcinał tam gdzie nie trzeba to by nie było takiej afery.

 

Chcesz pokaż co do ciebie pisałem itd. ja tam tego nie żałuję.

 

A poszło o głupi ping Elo Elo " Brata czy tam kuzyna WIlka " 

 

Z reszt a to jest podanie a nie temat do dyskusji. Jeżeli chcesz wymusić na mnie przeprosiny dla ciebie to tego nie uzyskasz.

 

 

Wszyscy wiedzą jak TY potrafisz rzucać obelgami w innych.

 

I Badek nie mów mi ile razy ja rezygnowałem bo sam rezygnowałeś nie raz z czegoś bo obrażałeś się jak dzieciak że ktoś coś dostał a badek nie...... 

 

K.... chłopie mi wyciągasz moje rezygancje a teraz co zrobiłeś ?? 

 

Zrezygnowałeś a za tydzień znowu będziesz coś chciał. 

 

Tyle mam odnośnie twojej osoby

 

 

 

Każdy ma swoje zdanie.

 

A to że tobie zalazłem za skórę Baduś to wiem o tym dobrze ale z tego co pisałem do ciebie to może i 60% jest prawdą bo odnośnie co robisz w swoim życiu gadałeś na ts i z tego wywnioskowałem jaki jesteś w realu. 

 

 

Tyle odemnie nie będę już tutaj pisał co mam do Badka bo to jest podanie. 

 

 

 

A OST byłeś gnębiony za swoje zachowanie na TS "WIesz Dokładnie jakie " - Pisać możesz o mnie co chcesz ja i tak wiem jaki jesteś cwaniaczek :D

 

 

A dlaczego ja ?? 

 

Bo jak często wchodzę na serwer to nie ma Admina żadnego i muszę spamować do Aquaxa.

 

 

Do tego wszystkiego dołożę tutaj że osoby które są na nie miały ze mną jakieś spięcie.

 

 

Np. Czemu taki Evo gdzie nie zawsze się z nim zgadzałem itd jest na Tak A ostin który dostał bana na ts się mści ? 

 

Tutaj jest pytanie. 

 

 

OST miał ze mną trochę na pieńku ale jak gra ze mną na serwerze to już jakoś normalnie się odzywa ..... człowiek 2 twarze :D 

 

 

 

 

 

A co do Pana Adonai to nie kojarzę cię i nie wiem co ty odemnie wymagasz ?? 

 

Co mam Cię przeprosić bo masz moderatora .... 

 

Pisałem nie powiem że nie ..... 

 

Miałem już tu wzloty i upadki

 

Nie dostanę admina trudno przecież na CS się życie nie kończy :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Oczywiście eR. zostałem ZAWIESZONY, po 4 miesiącach bycia opiekunem, wiesz co to oznacza?

 

Znów nie jesteś dość dobrze doinformowany. 

 

Ty zrezygnowałeś po 1 miesiącu bycia opiekunem, bo co? 

 

Bo admini się Ciebie nie słuchają.

 

 

 

 

 

Jakbym się obraził to przestałbym wchodzić na forum i olałbym sieć. Teraz mam urlop.

 

Słuchaj się dalej swojego CHYBA źródła.

 

Na sieci zrezygnowałem 1 raz, gdzie przerwa trwała prawie pół roku.

 

Dopytuj się dalej innych czemu zrezygnowałem, jaki mam nick na Tsie. Otrzymasz inne informacje.

 

 

 

Nie odpisuję na dalsze zaczepki. 

 

Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No to może i teraz zostałeś zawieszony.... 

 

Wcześniej też zostawałeś zawieszony ??? 

 

Nie kojarzę ale nie będę tutaj wyciągał twoich brudów bo poprosiłbym o wypowiedzenie się kilku osób na temat twoich rezygnacji i obrażania się.....

 

 

 

Chodź teraz mam dobre chyba źródło że się obraziłeś a nie zostałeś zawieszony :D 

 

Pozdro i wracaj do funkcji tego ci życzę :****

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Nie podanie nie uzupełnione do końca i ty chcesz być adminem? Twoja aktywność na serverze w ostatnim czasie jest żenująca

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

 

OST miał ze mną trochę na pieńku ale jak gra ze mną na serwerze to już jakoś normalnie się odzywa ..... człowiek 2 twarze :D 

 

 

No widzisz, przynajmniej ja z tych dwóch musiałem być mądrzejszy.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zanim zaczniesz pisać podanie o admina musisz spełnić następujące kryteria.

- Wchodzenia raz dziennie na forum,
- Posiadanie mikrofonu,
- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich,
- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy,
- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze,
- Minimum 30h przegrane na serwerze,
- Obowiązkowo aktywne konto steam,
- Minimum 16 lat

 

 

 

Gdzie tu jest napisane że mam siedzieć na serwerze 24/7 ??

A podanie napisane jest według wzoru


 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na neutral. Wymagania spelniasz, jestes spoko ogarnietym koleszkom no ale te klotnie i rezygnacje ida Ci na minus. 

 

Bad'ek moze daruj sobie tutaj tych wypowiedzi :) Napisaliscie to co chcieliscie i starczy, po co to dalej ciagnac i spamic ?

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zamknijcie ten temat bo to tylko nabijanie postów nic więcej. 2h w tygodniu to za mało zobacz sobie GT innych adminów a później pisz.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Chapon.. Skoncz juz z tymi tekstami... To jest podanie Er.a, i opiekun adminow zamknie temat.. Ty nie masz nic do gadania..

 

 

Panowie.. O co wy się klocicie? Czy macie aż taki bol dupy ze ktoś bardziej dojrzały od Was emocjonalnie, próbuje wrócić na serwer i ogarnąć ten wielki galimatias z adminami? Jest to gościu na poziomie. Jesteś spoko w stosunku do niego, to i on będzie.. Kolegów nie znajdziesz pyskówka i kolorkami na forum... Jakoś tak dawniej było bardziej zgrane wszystko a teraz każdy tylko trzyma się swojego stołka.. Żenada..

 

 

Er.. Trzymaj się chłopie i powodzenia, bo ludzie po 6 miesiącach grania na serwerowni robią z siebie Panów..

 

Pozdrawiam serdecznie..

 

FonTeK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...