Skocz do zawartości
Gość

Takie tam...

Rekomendowane odpowiedzi

Mogło by się pojawić trochę nowych map nie za dużo z 2 takie mało znane i ludzie się przyzwyczają bo granie ciągle dd2 nuke train itp jest już trochę nudne. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


1. Niestety ta regułka siedzi w jakimś pluginie, ciężko będzie ją znaleźć i poprawić błąd. W folderze lang nic podobnego nie wyszukałem.

 

 

 

2. Nowy mapcycle zostanie wgrany prawdopodobnie kolejnej nocy. W planach była to dzisiejsza noc, lecz mamy problemy z panelem na hostingu, przez co wgranie nowych map jest niemożliwe.

 

 

 

3. Temat nadużywania u@ był już poruszany. Jeśli sytuacja będzie się powtarzać, sprawdzimy w logach, kto nadmiernie używa tego przywileju i będziemy wyciągać konsekwencje.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Ale ekstra już się nie mogę doczekać ale orlig też dodajcie dobra mapka była :D

 

 

Według mnie orlig to straszny syf . Zobaczysz ,że ludzie będą narzekać na tą mape i płakać o zmiane

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Mapy które warto dodać to również : de_eldorado , de_russka , cs_alpin , de_rats_1337 , de_forge(mapa ciekawa a mało znana) , cs_italy2 ,

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeszcze jedna sprawa czy tylko ja mam problem z latającymi i zapadającymi się pod ziemie postaciami ? przez ten błąd zazwyczaj jestem zdezorientowany gdzie strzelać i ginę...

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Cieszę się że doszły nowe mapy, ale na tych nowych mapach jest tylko po 10 spawnów. Miłoby było gdyby nastapiła naprawa. Pozdrówki

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Jeszcze jedna sprawa czy tylko ja mam problem z latającymi i zapadającymi się pod ziemie postaciami ? przez ten błąd zazwyczaj jestem zdezorientowany gdzie strzelać i ginę...

 

 

Niestety ja czasami też mam takie bugi

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ja również mam ten problemd, myślałem, że to jakiś lag mnie łapie, a tu chodzi o jakiś większy błąd 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Czas który jest dla mnie najbardziej słuszny do upomnienia graczy z czasem gry , to 30s bo nawet wtedy zegar gry swieci na czerwono .

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dalej na dd2 jest za malo spawnow ! max 14 moze grac, bo 15 ginie i rozgrzewka to samo, nie daje niekiedy broni, lub daje noz lub granaty, to sie grac nie da

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wszystko to co napisaliście o błędach zostało zgłoszone i w najbliższym czasie zostanie naprawione

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...