Skocz do zawartości
Gość

Takie tam...

Rekomendowane odpowiedzi

Na cs_rio uwolnicie już wszystkie hosty, de_russka nie będzie crashować serwera. Co do respawnów - na dd2 oraz dd2002 również zostały poprawione i mam nadzieję, że tym razem wszystko

 

będzie grało jak należy. :)

 

 

 

Co do rozgrzewki - zmieniłem na same deagle, zobaczymy czy problemy dalej będą występować.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Skoro z mojego tematu zrobił się zbiór różnych problemów, to jest jeszcze taki szczegół, a mianowicie ekran startowy gdy się wejdzie na serwer... może da się go jakoś ładnie ogarnąć ? ;)

 

 

 

Drugą sprawą , jest wgranie pluginu , gdy TT nie podłoży paki lub CT nie uwolni hostów to po skończeniu rundy gracze z danej drużyny umierają. Myślę że to pominie poganianie przed adminów a i ludzie będą troszkę mniej kampić :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


do you, masz racje, bo admin, gdy żyje nie widzi na radarze czy z przeciwnej drużyny uwalniają hosty/podkładają pakę i nagły spam na U@ ... ;/

 

Jak na bardziej jestem za wgraniem tego pluginu.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Teraz możecie oglądać każdego gracza. Dodanie tego pluginu nie byłoby chyba najlepszym rozwiązaniem. Jeśli zostaje jeden gracz na prawie cały przeciwny team, ciężko jest mu cokolwiek

 

zrobić. Zresztą jak sama nazwa serwera wskazuje - Free For All. Ekran powitalny wkrótce zostanie poprawiony.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

aim_map to niewypał mapa, gracze się skarżyli żeby ją zmienić,  za mała mapa na 30 slotów 

 

 

 Bardzo się przydaję na rozkręcenie serwera :) 

 

 

 

Mogły by się jeszcze pojawić mapki fy_snow i aim_map2 :D (lub pool_day :) )

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Z tych map co Meli tu napisała, to można by było coś dodać, bo czasem rano jest mało ludzi czy w nocy i pewnie by pograli :) A tak to trzeba grać kabula czy dust2, bo wtedy ludzie wchodza.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na d2 też nie łapie kilku spawnów i przy full serwerze zabija dwóch ct :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Moim zdaniem na pierwszym miejscu powinny byc mapy eslowe. Czyli: Dust, inferno, nuke, train, tuscan, mirage. Przy tych mapkach jest najwiecej ludzi na serwie :) Do tego mozna dodac pare innych np: aztec, chateau, kabul i office :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oluśka, tyle że przy samych mapach ESL'owych serwer robi sie monotonny. Jest już naprawdę nieźle z mapami chociaż dawno nie grałem Traina i do końca nie jestem pewny czy jest on w MC. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Myślę że dobrze by było zrobić mapcycle dzienne/nocne. Fakt faktem po godzinie 24:00 gra 10-15 graczy jak jest w miare dobra mapa, natomiast przy mapach cbble/dust2002 itd robi się 0 graczy. A gdyby w nocnym wrzucić mapy aim_map aim_headshot awp_india itd to grałoby na pewno więcej graczy

 

 

 

Sugestia - Plugin lastmanbets (ew. jakiś podobny) - obstawianie wygranej drużyny/gracza umiliłby oczekiwanie na respawn / wynik rundy.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

nie był by to głupi pomysł gdyby zmienić w MC by cpl_mill nie był zaraz po tuscanie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

a ja tak z innej beczki proponuje zamknąć rekrutacje na admina bo jak będą składać te podania to cały czas chyba nie będziesz pisał, że przyjmiemy jak się miejsce zwolni ;) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wizz admini się zmieniają narazie jest pełny stan bo jest nas 17tu ,więc nie miej pretensii że odrzucam podania

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fakt. Przydałoby sie zamknąć rekrutację choćby na pare tygodni, a kiedy ekipa sie wysypie znów przyjmować :) 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

,więc nie miej pretensii że odrzucam podania

 

 

Nie mam pretensji w żadnym razie, tylko mówię, żebyś nie pisał każdemu, że wkrótce go przyjmiesz, to lepiej zamknąc rekrutacje tak jak piff napisał

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A co do pluginu na przechodzenie przez swoich graczy naprawdę by się przydał ile razy padłem tylko dlatego że mnie ktoś zblokował a sądzę że i z mojej winy nie jeden gracz też tak skończył. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...