Skocz do zawartości
Gość

Takie tam...

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

A co powiecie na takie mc ?

 

cs_italy

de_dust2

de_vertigo

de_chateau

de_hell

de_tuscan

de_kabul

de_cbble

de_nuke

de_westwood

cs_office

de_dust2002

de_train

de_mirage

de_cpl_mill

de_dust

de_inferno

de_aztec

de_nuke_rarea 

de_westwood_big

 

20 mapek, sądzę , że dobre i można dodać coś takiego jak "malamapa", gdy będzie na serwerze 9 lub mniej graczy można wpisać tę komendę, oczywiście tutaj już by było votemap, a mapek myślę z 10 by wystarczyło, przykładowe :

 

cs_wiocha 

de_dust2_long 

de_dust2x2 

fy_snow 

fy_pool_day 

awp_india

awp_4one

aim_ak_colt

aim_deagle

aim_map_usp

 

Soryyyy za spam, nie widziałem swojego posta...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie no, bez przesady nie róbmy z FFA - 4 FUN'a. Uatrakcyjnijmy MC i będzie w pytkę. 

 

Jeżeli chodzi o MC - taka moja mała sugestia - jeżeli mamy w nim Westwood'a to wywalmy westa_big. 

 

 

Już pisałem N'temu żeby miał na uwadze pakę de_storm. Bardzo fajna mapka - przyjeła by sie u Nas. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja bym dodał do MC cs_alpin bodaje bardzo fajna mapa i mysle ze spodobalaby sie ludziom;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Piszecie o takich, gdzie ludzie nie będą wykonywać celów mapy, bo zaraz będzie "NIE ZNAM MAPY, SORRY!".

 

Ja już bym wolał przeróbki map dodać. 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No nie przesadzaj, że aż tylu ludzi jest z wysokim pingiem na serwerze. Plugin taki powoduje spore obciążenie serwera, gdyż każdego gracza sprawdza co kilka sekund. Wiemy, że na naszym hostingu dodatkowo generowane obciążenia nie wpływają za dobrze na pracę serwera.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokładnie zgadzam się z Consecuente , aż tak to uciążliwe nie jest. Mi tam osobiście to nie przeszkadza , czasem nawet w trakcie trwania rundy stanę gdzieś na boczku i wywalam takie osoby ^^ .

 

A fakt jest taki , że nasz hosting nie jest zbyt dobry i każde wgranie pluginu obciąża serwer , dokładnie tak jak to powiedział mój przedmówca :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I co z nowymi mapami i nowym mapcycle ? Duża część osób narzeka na te same mapy non stop, a ja nie jestem w stanie nic z tym zrobić a do mnie kierowane są wszelakie pretensje ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja proponuję wywalić w cholerę ten mapcycle i wprowadzić vote. Jest lepsze o wiele w moim odczuciu (i nie tylko w moim, bo zauważyłem, że na serwerze wielu graczy chce wprowadzenia vote).

 

Ale nowe mapy to faktycznie dodać, bo monotonnie te same mapy są i w dodatku nudne.. ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...