Skocz do zawartości
Gość

Kolejny H@ na dywaniku!

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

23.03.2014.

 

[align=center]C

z

a

s

N

a

W

i

o

s

e

n

n

y

W

y

w

i

a

d

!

[/align]

 

 

 

Słońce świeci za oknem. Komu się chce siedzieć w domu, jak jest taka ładna pogoda?!

 

Oczywiście, mamy takie osoby! Między innymi jest to Pan, który na naszej sieci przebywa od 2011 roku.

 

Consecuente

-  na pozór poważny i zrównoważony, lecz jeśli się go pozna bliżej, można odnaleźć w nim bratnią duszę.

 

 

 

 

 

[align=center]Witaj, Tomaszu, dziękuję, że zgodziłeś się na przeprowadzenie wywiadu.

[/align]

 

[align=center]Jakie było Twoje pierwsze wrażenie, kiedy przyszedłeś na sieć Multi-Head?

[/align]

 

[align=center]Szczerze to nie pamiętam. Dołączyłem do sieci w kilka lub kilkanaście dni po powstaniu forum.

[/align]

 

[align=center]Można to sprawdzić w moim profilu.

 

Założycieli sieci znałem wcześniej, kiedy to adminowaliśmy na serwerze CodMod u konkurencji.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś tutaj już od początku istnienia tej sieci.

[/align]

 

[align=center]Jak układała Ci się praca z Aquaxem i jak układa się teraz?

[/align]

 

[align=center]Z Aquaxem zawsze doskonale się porozumiewaliśmy nigdy nie mieliśmy spięć i prawie zawsze byliśmy jednomyślni.

 

Ujmę tą współpracę jednym słowem: idealna.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak to się stało, że zostałeś H@?

[/align]

 

[align=center]Zapytałam się o to Aquaxa. Pozwolę sobie zacytować Jego słowa:

[/align]

 

[align=center]''Consecuente jest szczery. Nigdy mnie nie zostawił. Zawsze był ze mną. Mogę na niego liczyć w każdej sytuacji o każdej porze.

[/align]

 

[align=center]Wkłada całe swoje serce w sieć. Traktuje ją, jako swoją rzecz i chce dla niej jak najlepiej. Mam do niego największe zaufanie.''

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Pozazdrościć tylko takiej współpracy i takiego zaufania. Czy pomoc przy sieci daje Ci szczęście, czy może masz inne odczucia?

[/align]

 

[align=center]Lubię to, co robię i robię to, co lubię.

 

 Szczęścia może to nie przynosi, ale na pewno satysfakcję, że mogłem zrobić cokolwiek, aby inni byli zadowoleni.

 

Sieć nie jest dla zarządzających, a dla graczy. Cieszę się, że mogłem dodać coś od siebie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Wiele rzeczy się dzieje, wszystko może się stać. Przechodziła Ci przez głowę myśl, aby zmienić sieć?

[/align]

 

[align=center]Nie. Nigdy. Po co mam zmieniać sieć, skoro tu jest doskonała atmosfera i świetna kadra oraz gracze?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jesteś od początku bycia tej serwerowni. Jak długo grasz w CS'a?

[/align]

 

[align=center]W cs'a zacząłem grać stosunkowo późno.

 

Mój pierwszy steam [który został z niejasnych mi powodów zablokowany przez Valve (nie mylić z VAC)] kupiłem w 2010 roku.

 

To był początek mojej przygody z tą grą. Same rozgrywki sieciowe rozpocząłem już znacznie wcześniej,

[/align]

 

[align=center]kiedy to internet w Polsce był tylko marzeniem. Założyliśmy sobie ze znajomymi sieć

 

LAN i grywaliśmy w Half Life'a, quake'a i różne gry RTS oraz nieśmiertelną fifę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jaki jest Twój ulubiony serwer?

[/align]

 

[align=center]Mój ulubiony serwer? Oczywiście, że JailBreak. Spędzam tam połowę swojego wolnego czasu.

 

Jeśli rozmawiamy na poważnie, to chyba już wszyscy wiedzą, że można mnie spotkać jedynie na serwerze FFA CS:GO. :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Ach, żartowniś. Jak myślisz... Cs 1.6 ma przyszłość, czy lepiej może skupić na CS:GO?

 

W Polsce i w krajach mniej zamożnych Cs 1.6 będzie ciągle święcił triumfy.

 

Przede wszystkim jest to bardzo grywalny FPS i ma rzeszę zwolenników, co widać na przykładzie MH, jak i innych sieci.

 

Niestety, wielu graczy ma dość słabe komputery, które swą mocą obliczeniową nie są w stanie sprostać

 

wymaganiom nowszych gier. Z tego powodu CS:GO jeszcze długo nie dorówna w naszym kraju cs 1.6.

 

 [/align]

 

[align=center]Poznałeś na Multi-Head osoby, które możesz uznać za przyjaciół lub dobrych kolegów?

[/align]

 

[align=center]Tak, oczywiście. Wielu dobrych kolegów.

[/align]

 

[align=center]Niektórzy zaskakiwali mnie swoją postawą (pozytywną) w sytuacjach dość nieprzyjemnych.

 

Porządni ludzie w tej sieci byli przeze mnie awansowani do wyższych stanowisk, dzięki temu przede wszystkim, kim są.

 

 Nadal piastują te stanowiska.

 

Są też tacy, którzy ze stanowisk zrezygnowali, a z którymi mam nadal doskonały kontakt i są mi bliscy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Możesz coś o nich opowiedzieć?

[/align]

 

[align=center]Niektóre osoby znam w realnym życiu. Nie ograniczam się tylko do ''wirtuala''.

[/align]

 

[align=center]Wielokrotnie miałem okazję porozmawiać z nimi o sprawach poważniejszych niż tylko gra.

 

 Wielu okazało się niezwykłymi i nad wyraz interesującymi.

[/align]

 

[align=center]Aquax, TWS, Nightwolf i Hardeq.

[/align]

 

[align=center]Z nimi bardzo wiele dyskusji prowadziłem na tematy, które nie są związane z siecią. Największym zaskoczeniem był Hardeq.

 

 Człowiek o stosunkowo młodym wieku i ogromnym ogarnięciu. Szanuję go za to, kim jest.

 

Z tymi ludźmi łączą mnie wręcz przyjacielskie stosunki. Wiem, że mogę im zaufać i, jak sądzę, oni ufają mi.

 

Na Multi-Head jest znacznie więcej ludzi, których chciałbym poznać lepiej, a co pewnie nie będzie mi dane.

 

Chociaż może... :)

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Każdy chciałby poznać osobę, z którą można porozmawiać na wszelakie tematy.

[/align]

 

[align=center]Niecały rok temu odbył się zlot, gdzie przybyło wiele osób z sieci.

 

Między innymi byłeś tam Ty. Czy ludzie poznani w internecie, na teamspeaku, zachowywali się tak samo i w życiu realnym?

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Tak, spotkaliśmy się w lipcu zeszłego roku. Niezapomniane chwile. To była niesamowita impreza.

 

Ubawiłem się po pachy.

 

Ludzie, którzy zjawili się na zlocie, a których znałem z sieci, okazali się świetnymi kompanami.

 

Na początku były pewne skrępowania i niepewności,

 

ale szybko atmosfera się wyluzowała i każdy pokazał swoje prawdziwe JA. Pozytywne, oczywiście.

 

 Kolejny zlot, mam nadzieję, w niedalekiej przyszłości dojdzie do skutku i kolejny zlot zostanie przeze mnie zaliczony.

 

Nie podarowałbym sobie opuszczenia takich chwil :).

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Oby zabawa była przednia! Nie przeszkadza Ci to, że mimo wieku, ludzie postrzegają Cię jako nastolatka lub po prostu mają ''mniejszy'' szacunek do osób dorosłych?

[/align]

 

[align=center]Mój wiek nie ma znaczenia. Nie przeszkadza mi, co ludzie o mnie myślą.

 

Nigdy nie byłem zainteresowany tym, co o mnie mówią. Najważniejsze, że ja jestem zadowolony z tego, co robię.

 

 Poza tym, o ile mnie pamięć nie myli, wiek w internecie nie ma żadnego znaczenia.

 

Tu każdy jest równy sobie, bez względu na wszystko. Najważniejsza jest zabawa!

[/align]

 

[align=center]

Jak wiadomo, internet zajmuje nam, graczom, mnóstwo czasu.

 

Co robisz na codzień? Jakie są Twoje zainteresowania, czym się pasjonujesz?

[/align]

 

[align=center]Poza siecią jestem zwykłym, szarym człowiekiem.

 

Pracuję, mam rodzinę i cieszę się życiem. Pasji jako takich nie mam, życie skorygowało marzenia.

 

Teraz staram się dbać o najbliższych najlepiej, na tyle, na ile mogę.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Jak wygląda Twoja praca?

[/align]

 

[align=center]Zawód wykonywany to szlifierz. Konkretnie szlifuję łoża pod tokarki.

 

Pracuję na jednej z największych maszyn tego typu w Europie.

 

Ktoś kiedyś powiedział, że szlifowanie uczy pokory i miał stuprocentową rację. To bardzo monotonne zadanie.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Nigdy bym nie spróbowała pracować jako szlifierz. Nie mam cierpliwości, niestety.

[/align]

 

[align=center]Masz jakieś plany na dalsze życie pod względem zawodowym?

[/align]

 

[align=center]Planów bliższych brak. Na pewno życzyłbym sobie zmienić wykonywany zawód.

 

 Praca na produkcji jest poniżej moich aspiracji i, jak sądzę, możliwości.

 

 Niestety, realia są takie, że należy się cieszyć, że jest jakakolwiek praca.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Słyszałam, że w swoim życiu miałeś osiągnięcia w sporcie.

[/align]

 

[align=center]Co konkretnego słyszałaś? :> Fakt, sportowo nigdy nie byłem ułomkiem, mimo swoich gabarytów.

 

Grałem w badmintona. Byłem całkiem niezłym zawodnikiem, otarłem się nawet o kadrę Polski.

 

Niestety, jeden z turniejów jakoś mi nie wyszedł i musiałem obejść się smakiem.

 

Później... później już nie mogłem grać. Sen o karierze sportowca spełzł na niczym,

 

jednak zabawa była przednia. Wyjazdy, turnieje, obozy... coś wspaniałego.

 

Do dzisiaj z wyjątkową sympatią wspominam tamte czasy.

[/align]

 

[align=center] [/align]

 

[align=center]Gratuluję wyników w sporcie, z pewnością były to dla Ciebie jedne z najlepszych lat w życiu.

[/align]

 

[align=center]Możemy każdemu powiedzieć, aby mimo wszystko, cieszyli się chwilą.

[/align]

 

[align=center]Dziękuję.

[/align]

 

[align=center]_____________________________________

__________________________[/align]

 

[align=center]Pierwsza próba nawiązania kontaktu z Consecuente:

[/align]

 

[align=center]Czy jedzenie słodkości w Twoim przypadku sprawia, że czujesz się lepiej?

[/align]

 

[align=center]Ze słodyczy najbardziej lubię śledzie w occie.

[/align]

 

[align=center]Rozumiem, że przez to, czujesz się szczęśliwszy.

[/align]

 

[align=center]Nie, wręcz przeciwnie.

[/align]

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Paula dałaś radę :)  :rofl:

 

 

 

Consec...  nie poznałem Cię osobiście ale  " w wodzie szumiało, że jesteś spoko " i po tym wywiadzie się nie dziwię :P

 

Cieszę się, że wróciłeś i pomagasz rozwijać MH :) SZACUN :D

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


NKC już.

 

Jednym słowem Tomek, zjedz se śledzia w occie :D

 

 

 

Co do wywiadu: Jak Paulina go zrobi to musi być git i ni ma uja we wsi.

 

Napracowałaś się i widać wyniki Twojego zaangażowania.

 

 

 

Powodzenia w dalszych wywiadach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zajebisty wywiad! :D

 

Czytałem go jak dobrą lekturę. Udało mi się już trochę poznać naszego Tomeczka i jest to naprawdę miły i sympatyczny gość. 

 

Ma poczucie humoru no i lubi śledzie xD

 

Oczywiście plusik leci za wywiad bo tak jak poprzedni jest on bardzo starannie i przejrzyście napisany. 

 

No i czekam na następny wywiad twojego autorstwa. :)

 

 

 

ps: Wyłącz wreszcie tego aima. :P

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dziękuję Paulinko za wywiad. Było mi miło udzielić odpowiedzi na nurtujące Cię zagadnienia tym bardziej, że pytania były nad wyraz ciekawe i niepospolite wśród Multi-Head`owych redaktorów.

 

 

 

Baduś a ja KC :*.

 

Aj KILL YOU!!! nic straconego, jeszcze jestem wśród żywych :).

 

Camp tym gorzej, bo lama Cię bije ;P.

 

 

 

Wielu osób nie wymieniłem imiennie z pełną premedytacją. Oni wiedzą jakim darzę ich szacunkiem.

 

 

 

Aquax, jestem pod wrażeniem Twoich słów. Mam nadzieję, że nie zawiodę Twojego zaufania.

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wywiad spoko...pozytywnie zaskoczony jestem takim wywiadem który daje dużo satysfakcji z czytania.

 

Pytania obszerne i zrozumiałe.Oby takich wywiadów powstało jak najwięcej.Powodzenia

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


O to chodzi : Najważniejsza jest zabawa!

 

 

Wywiad super . Paulina widac sie stara  i przyklada do pracy .

 

Consek sledzie odpadaja, zostaje przy swoich pierogach :)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wywiad przeczytany i czuję się świetnie ze względu na to, że zostałem wyróżniony. :D

 

 

 

Mimo wszystko gdy czytałem wywiad odczułem pewien żal, ponieważ już więcej nie będę uznawany za najlepszego redaktora [a raczej osobę, która posiadała tą rangę]. --> (Chociaż i tak już wcześniej na tej pozycji pojawili się lepsi kandydaci jak na przykład OST, tak teraz Tobie oddaję ten tytuł *Oczywiście to jest moje skromne zdanie*. Twoje wywiady prezentują sobą lepszy poziom niż w niejednym brukowcu] :D

 

 

 

Wywiad jest świetny, pytania nie banalne, rozbudowane. Jestem pod ogromnym wrażeniem.

 

Pozdrawiam serdecznie. 8)

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...