Skocz do zawartości
LOVASSS

Powitanie Lovo, Triker, Chudy i n-ty.

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć jestem Damian, Beniamin, Patryk i Mateusz. Jesteśmy już tutaj trochę, najdłużej Triker prawie 3 lata, potem ja Lovo(2), natomiast Chudy i n-ty troszeczkę krócej, ale traktujemy ich jak wirtualnych braci. Football to najpiękniejszy sport, nie żeby inne były złe. Gramy w Cs, każdy lami i jest suaby tylko Lovo nie, również  zaczynamy grać w GO. Siedzimy na ts, najczęściej na kanale 10 (pw dla wtajemniczonych). Jak chcecie bliżej się z nami poznać, piszcie na Pw. Myślę, że nasze osobowości są rozpoznawalne na  sieci i mówicie o nas w samych superlatywach ! :P Ogólnie jesteśmy fajni, ogarnięci i pomocni, a do tego skromni. Liczę na pogrom lajków i miłe przywitanie. :)

 

 

 

Pozdrawiamy wszystkich ! A szczególnie z wyróżnieniem: Osta, RastaMana (króla Sucharów), POLANDA.(bracia) , Relopka i Zieloną ! ^^

 

 

 

To nasze pierwsze powitanie, proszę o wyrozumiałość.

 

 

 

Ps : LOVO królem. :D

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Nikt was nie zna, ale cześć ;/

 

 

 

 

 

 

Hahahahaha  :rofl: padłem :P

 

 

 

Siema szczurki :) 

 

 

 

Wbijcie czasami na TP a nie cały czas na TS siedzicie  :hi:

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zamiast pakować pierdyliardy pierdylionów w fótbol to może w skoki narćarskię xD nie no żartuje. Fótbol dobra rzecz :* ooo <-- [jestę geję?] Lovo masz 4 imiona :oxD. Napiszesz czyje są które ? :D 

 

 

 

 

 

PS: Lovo szczurę ? haahahahhaahahahhahaahhahahaahahahahahahah nie moge ale no cześć, miło was przywitać nieznajomi 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No siemka ;D widzę ze robocie gamę kolorów ;D zaczynając od Szarego trikera, Zielony chudy chodź tu Angela powinna być fiolet Damianka ;D no i Czerwony Entego :D 14 miał swoje święto Walętego dobrze pierdolniętego >D< hhe :P Pozdro skarby ;*

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...