Skocz do zawartości
pionteczekessa

[ZAMKNIĘTY]pożegnanie nr. 2 ;o

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, chciałbym się z Wami pożegnać. Odchodzę z serwerów jak i z forum. Powodem jest to, że nic więcej tutaj nie osiągnę. Ludzie otrzymują rangi bez podania, po znajomości, a osobom, które byłyby o wiele lepszymi ludźmi na dane stanowisko nie dajecie szansy. Nie chodzi mi o to, że nie otrzymałem jakiejś rangi, na którą składałem podanie, ale głównie chodzi mi o inne osoby. Pewnie zaraz będzie spam, że zdradziłem was itp., ale tamta sieć nie ma nic wspólnego z moim odejściem. Pozdrawiam administrację oraz wszystkich użytkowników. Tym samym rezygnuję ze stanowiska grafika oraz admina DD2, ponieważ już tam nie grywam. Cya.

 

PS Już nie wrócę jak ostatnio ;c.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Zegnaj. Mam nadzieję, że ucieszyłeś się, jak dostałem bana na waszym ts3 :)  Tylko po to mnie zawołać, aby dać bezsensownego bana i cieszyć się z grupą ludzi kogo to oni nie zbanowali. Żałosne. Mam nadzieję, że dzięki takim sieciom, jak wasza pozbywamy się zbędnego "syfu" panoszącego się pośród nas. Ps Niestety ten ban wam nie wyszedł bo godzinę po banie już miałem ub heheheh  :)  Pozdrawiam i życzę powodzenia w prowadzaniu jakże ciekawie zapowiadającej się sieci. Tyle ode mnie.

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...