Skocz do zawartości
#RELOP

[ZAMKNIĘTY]Na każde padnie ten czas, nawet na mnie.

Rekomendowane odpowiedzi

Chciałbym się ze wszystkimi userami gorąco pożegnać. Przeżyłem tu wiele super chwil. Wszyscy mnie motywowali do jak najlepszej pracy. Miałem wiele odpowiedzialnych rang, za które dziękuję H@, za to że mi dali szanse, a ja mam nadzieję, że jej nie zmarnowałem. Sprawy serwerów  ciągle się komplikują, przez co komfort gdy spada do minimum.

 

Miałem tutaj Admina Jaila, Grafika oraz Redaktora. Robiłem wiele dla MH, a wy dodawaliście mi jeszcze więcej motywacji do czynienia dobra dla MH. Grafikiem nie byłem może najlepszym, lecz pomagałem dużo w szczególności zleceniami na TS3, bądź TS3. Praca Redaktora przysporzyła mi wiele ciekawych doznań, przez co nie zapomnę dawno tej roli w życiu MH.

 

Najbardziej mogą być zniesmaczeni gracze JB, ponieważ byłem Adminem Jaila od marca tego roku. 

 

Na Jaila możliwe że wrócę, ale na pewno nie w tym roku. 

 

Na koniec chciałbym pozdrowić:

 

*aquaxa - dawałeś mi wiele szans, jeżeli nawet inni byli zdania, że się nie nadaje,

 

*Varga - spędzaliśmy razem na jailu, jak i na TS3 wiele chwil, dziękuję Ci za to, że mnie wspierałeś w trudnych chwilach,

 

*Trikusia - za to, że był wsparciem dla mnie, zawsze potrafił walnąć ciętą ripostę,

 

*LOVO - za chwile spędzone na TS3,

 

*Adminów Coda - nie grałem długo na codzie, ale dziękuję wam za wspólną grę,

 

*Wszystkich tych, co grali mieszańcy - NAWET MYDLAKA!,

 

*Adminów JB - za współpracę, kilka razy się sprzeczaliśmy, lecz zawsze wychodziło na moje zdanie :) .

 

*Jeżeli kogoś zapomniałem to go pozdrawiam z tego miejsca.

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...