Skocz do zawartości
Gość

[ZAMKNIĘTY]Miło było, ale się skończyło.

Rekomendowane odpowiedzi

Witajcie. Spędziłem na waszej sieci w sumie 7-8 wspaniałych miesięcy, dostąpiłem zaszczytu adminowania na tej sieci. Teraz jednak przyszedł czas już na mnie. Od dwóch miesięcy kompletnie nie włączam CS-a ( ewentualnie boty od czasu do czasu ), na forum moja obecność też nie jest już... w sumie to w ogóle jej nie ma. Z tych powodów chciałbym się z wami pożegnać. Dziękuję wszystkim za spędzone chwile, wspólne gry, rozmowy i wszystko co z wami będę wspominał.

 

Nie będę rozdrabniał się teraz na to komu podziękuję i za co, ponieważ mogę ominąć bardzo ważne osoby, a tego nie chcemy ;D. Na pewno dziękuję "starej" ekipie z Jail, za miłe gry, tworzenie serwera itp. Dodatkowo KAŻDEMU po kolei, nawet tym których nie znam, dzięki wam grało się przyjemnie. Przepraszam również tych co być może uraziłem czymś, spowodowałem że zniechęciły się do mnie, wiedzcie że nie było to celowe, i teraz chcę odejść w zgodzie z każdym.

 

Także Good Bay mówię wam. Co jakiś czas może zajrzę, może kiedyś wrócę i ktoś mnie zapamięta ;3

 

Życzę jak najlepszego rozwoju sieci, i samych trafnych decyzji ludzi za nią odpowiedzialnych.

 

 

 

 

 

P.S. Nick proszę zapamiętać jako najgłupszego grubasa jaki istnieję. qRuBY - to trzeba pamiętać xD !!!

 

 

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

mxwk.png

 

 

Wątek został zamknięty przez moderatora forum.

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post u moderatorów lub administratorów.

 

 

Pozdrawiamy

 

Zespół Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...