Skocz do zawartości
Gość

Próba :)

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: hPa!

 

Wiek: 16 prawie 17

 

Data rejestracji na forum: 21-05-2013

 

Czas spędzony na forum: 5 Dni, 21 Godzin, 37 Minut, 30 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: Dosyć duże

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Tak

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak raz ssy (czyste) i drugi raz ale odpracowałem swoje.

 

Dlaczego Ty?: Potrafię odróżnić czita od zwykłego gracza mam dosyć duże doświadczenie w ocenianiu demek, chce pomóc jak najbardziej chłopaką z UBT

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: 4-8h

 

Coś od siebie: Liczę na wyrozumiałość i proszę o pozytywne rozpatrzenie mojego podania.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

Hektopaskal jest to ogarnięta osobka. Myślę, że już znana i niewątpliwe jest, że jego kandydatura jest do pozytywnego rozpatrzenia.

 

Niewątpliwe jest też to, że jego intencje są tylko na korzyść sieci.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


nie odrabiał prac domowych w gimbazie i mało przykładał się do nauki, w rezultacie osiągnął BARDZO MIERNE wyniki na świadectwie jak i egzaminie końcowo-rocznym. Ledwo dostał się do technikum chemicznego o poziomie nie wiele wyższym niż pierwsza lepsza szkoła zawodowa. Z takim podejściem jak hPa raczej nie liczyłbym na zdanie matury...... ://////////

 

 

 

odpowiedzialny, dużo nołlajfi, jak się postara to ogarnie to stanowisko, na TAKK.

 

 

 

daje tak, mimo że bardzo go nie lubię.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

akceptht.png

 

 

Witaj! Twoje podanie zostało zaakceptowane przez administratorów. Oznacza to, że zostałeś przyjęty na stanowisko administratora UnBan Team. Gratulujemy, mamy nadzieję na owocną współpracę oraz życzymy wielu sukcesów. Skontaktuj się z H@ w celu dopełnienia formalności.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...