Skocz do zawartości
Gość

Podanie + kilka slow od emnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Cześć chciał bym dodać kilka słów od emnie na wstępie zanim przeczytasz podanie przeczytaj to :

 

Na samym początku chciał bym przeprosić Konspira za to że po prostu pisałem bzdety na jego temat dla tego ze dostał admina bardzo cie za to przepraszam Konspir .

 

2 sprawa chodzi o ubt sLp(chyba tak nie pamiętam nicku) także ciebie bardzo przeprosić za moje zachowanie że niby masz "modyfikowane ss" a pisałem tak gdyż posłuchałem sie kolegi co gra na innej serwerowni jak sprawdzać ss chyba chciał sobie ze mnie pożartować i bardzo cie przepraszam i myślę ze się jakoś dogadamy chłopie.

 

3 ostatnio miałem trochę byłem podminowany na serwie bo tu z dziewczyną problem a tu rodzinne i jeszcze pogrzeb i myślę że już nie okaże takiego niskiego poziomu przepraszam za to serwer.

 

Jeżeli to przeczytałeś jestem ci wdzięczny.

 

 

 

Nick: pozdro 600

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): duże oraz byłem u was adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7

 

Staż w CS-sie: 4

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: Myśle ze nadaje sie na ta posade kazdy mnie zna chyba serw nie było jakiś problemów z moją osobą na ts3 spedzam dużo czasu oraz dogaduje sie z adminami serwera także oni mnie znają.Myśle że nadaje się na ta fukncję.

 

Na serwerze mam przegrane 189h myśle że ujdzie ;p.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: wakacje to 3-6h taki przedzial czasowy na dzien

 

Kontakt:ts3,gg,steam,serwer

 

pozdrawiam pozdro ;d

 

 

 

_____________________________________________

 

@mały edit:Dobrze rozumiem was ale są 100% nawet więcej % slp rozumiem cie napewno kiedyś nasze relacje się zmienią na lepsze nie wymagam tego pisze edit bo nie chciałem postu dawać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jeżeli wszystkie twoje przeprosiny były szczere i jesteś pewien, że nie będziesz popełniać więcej błędów[co sam dopilnuje jeżeli dostaniesz admina] jestem na Tak.

 

Wierzę ci ale będę cię pilnował w razie przyjęcia.

 

Oczywiście na Tak jestem tylko w okresie próbnym, przykładowo 2 tygodnie.

 

Jesteś również świadom, że to oznacza pełną kulturę i brak wulgaryzmów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Dokladnie to samo, jezeli mowisz szczerze i przepraszasz to twoje przeprosiny sa przyjete. Wiec jestem na TAK! Lecz, jezeli otrzymasz to stanowisko to pilnuj sie! Bedziemy miec na ciebie oko ; ) Tyle ode mnie. ( Mysle, ze zaslugujesz na otrzymanie tej szansy )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na nie Poniewaz Ta Akcja z "modyfiowanymi ss" mnie do cb nastawila negatywnie. Ładnie mnie przywitales na dzien dobry 1 dzien na serwie i taka akcja. I zeby nie bylo Nie mszcze sie na tobie. Nie naleze do tego typu ludzi tylko wyrazam swoja opinie.

 

 

 

 

 

Co do twoich "przeprosin" mogl bys sie wysilic troche wejsc na ts ITP.

 

Pomyslal bys Mnie przeprosiny przez pisanie szczerze malo obchodza.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na NIE.

 

Gram tyle na tym serwerze i od kiedy pamiętam zawsze sprawiałeś wrażenie (przepraszam za wyrażenie) dzieciaka który wiecznie ma jakiś problem i przy okazji kolosalne problemy z gramatyką i ortografią. Widzicie kogoś takiego na administratora? Bo ja niestety nie...

 

Podsumowując: nic osobistego, myślę, że poprostu nie dorosłeś do roli kogoś kto sprawuje pieczę nad innymi. To wręcz tobie potrzeba ciągłej opieki.

 

 

 

Jeżeli uraziłem to przepraszam :)

 

 

 

A i jeszcze jedno:

 

Być może jestem "świnią" i nie jestem wystarczająco "empatyczny" ale uważam, że nie powinieneś tłumaczyć swojego zachowania życiem prywatnym. Jakoś mnie (może tylko mnie) szczerze to nie obchodzi; nie wzbudza litości - wręcz przeciwnie.

 

Nie oceniam cię za życie - wyrażam swoje spostrzeżenia na podstawie tego, co widzę w grze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak , widać że bardzo chce być tym adminem i ciągle do tego dąży , jednak dałbym mu najpierw na okres próbny i jeśli się sprawdzi to wtedy na stałe.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Będę na Tak, jeżeli nie będziesz się wdawać w nie potrzebne kłótnie. Wiele razy będąc na serwerze, widziałem jak obrażałeś innych, ponieważ grali ninją. Skoro przeprosiłeś, i żałujesz, Wydaję mi sie, że można Ci dać Admina na Okres Próby.

 

 

 

 

 

Powodzenia

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

na NIE, wielokrotnie udowodniles ze nie dorosłeś jeszcze do tej funkcji, a tlumaczenie sie zyciem prywatnym (rozumiem to jako branie na litosc-czego nie lubie) nic nie pomoze. na ts ostatnio cie nie widzialem,moze sie mijamy. brak kultury osobistej i szacunku do graczy a tym bardziej administratorow.

 

NIE!!!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Podobnie. Jeżeli twoje przeprosiny były szczere i jak wspomnialeś to się już nie powtórzy również jestem na TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na NIE !!! Gosciu, za duzo sie spinasz, stale ktoś Ci nie pasuje, wszystkich oskarżasz, że grają ninją, porażka..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No wiesz , ja każdemu daje szanse , ale..

 

twoje zachowanie nie jest dobre..

 

Ale ok dam szanse na admina okres próbny

 

TAK

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Powiem tak, można jemu dać admina na tydzień-dwa z tym że byłby pod obserwacja jakiejs zaufajnej osoby.

 

Jeżeli by sie sprawdzil (zostałby na dłużej) , lecz każde jego złe zachowanie byłoby wyłapywane i oczywiscie odebrany została by mu funkcja.

 

Widać, że ma ochote pomóc wiec z w/w propozycji mozna skorzystac :)

 

 

 

Ps. Gruby nie chcialem pisac nowego postu.

 

To nie jest sprawa spalona bo bedzie sie staral jak najlepiej wykonywac funkcje a jezeli po okresie probnym bedzie cos nie tak, zawsze jest hltv, wiec wine mozna bedzie udowodnic tak jak innym adminom

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No więc tak. Ja jestem nautralny. Nie z tego powodu że Cię nie lubię czy coś. Ostatnio po prostu widzę że masz problemy z adminami. Głównie z Adminami COD-MOD'a. Starasz się o funkcję admina tego właśnie serwera. Sądzę że może to popsuć tobie zdrowie jak i innym adminom ( aktualnym na COd-zie.) Będziecie mimo chęci chociaż jednej osoby mogli się źle dogadywać co raczej nie wpłynie pozytywnie na serwer.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mam kilka słów do ciebie ogarnij sie i twoja kulture i nie obrazaj graczy wiedz bede na tak i aktywnos na serwie i forum ts też jest ważny ale dam ci

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeśli rozważyłeś swoje zachowanie,i potrafisz powiedzieć szczere przepraszam,to jestem na Tak !

 

 

 

PS:Moim zdaniem,druga szansa ci się należy .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja bym proponowal dac Tobie tego admina na okres probny , tak jak pisal Evolution bys dostal admina i by Ciebie sprawdzal ktos z wyzsza ranga czy sie poprawila kultura czy tez nie :) . I wtedy mozna by podjac decyzje o stalym przyjeciu . Wiec jestem na Tak .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co do tego sprawdzenie spaliliście sprawę. Pozdro będzie wiedział że jest sprawdzany i będzie starał się zachowywać jak najlepiej. Także nie wiem czy to wypali.

 

Pozdro piszę to ogólnie nie sądzę że jesteś nie kulturalny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK, ale na okres próbny. Będę szczery, Twój tok myślenia był bardzo dziecinny, a także decyzje (jak pełniłeś funkcje UBT). Jestem na tak dlatego, że przeprosiłeś i ten fakt się liczy, a zarazem myślę, że będziesz od tej chwili podejmował decyzje z głową i z rązsądkiem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...