Skocz do zawartości
Gość

Podanie + kilka slow od emnie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Czas chyba na moją wypowiedź :S Jeśli chodzi o mnie to musisz przekonać że się nadajesz i naprawdę chcesz, także jestem za okresem próbnym tygodniowo-dwutygodniowym ;) potem stwierdzę czy rzeczywiście się nadajesz i czy coś z tego będzie ;) a co do nadzoru :D być będziesz pod obserwacja :D;)

 

 

 

PS. ja tam ciebie rzadko widzę na ts ;d także do poprawy :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Myślałem że to Magik jest odpowiedzialny za adminów Cod, a nie Ty ;) Uważasz, że skoro dostałeś awans to jesteś bogiem a Magik już jest zbędny? Śmieszne ;*

 

Na nie. Nie poradziłeś sobie w unban team i na admina się nie nadajesz.

 

// +10% za spam w podaniu . Evv

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Co jak co . Ale on tez ma prawo do pilnowania adminow i to na kazdym serwerze . A to ze zaproponowal swoja pomoc to jest tylko i wylacznie jego wlasna chec . Przeszkadza wam to ze chce pomoc , ze chce dac szanse pozdro ? . Bo mi nie . Moze jak Ciebie Magik nie bedzie w danym czasie to on moze przypilnowac wiec w czym problem ? . Temat dotyczy podania a nie rezygnacji z funkcji wiec po co ten spam w podaniu ?? . Kazdy wykonuje swoje obowiazki . On tutaj nie musial pisac ze chce sprawdzic tylko mogl to zrobic bez zbednego gadania bo ma do tego prawo .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przydzielenie Okresu Probnego to dobry pomysł.

 

Ale i myśle że kłótnie w podaniu są zbędne i nic do niego nie wnoszą.

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

dobrze mowisz podanie to podanie a nie oferowanie siebie tak? eviva nie wierzysz w ludzi ? my tam sobie damy rade jesli mnie nie bedzie to pod moja nieobecnosc tez beda go ludzie pilnowac tak?

 

skoro mowa o spamie to czy teraz tego nie zrobiles ? to co teraz napsiales nie dotyczy podania tylko smapu wiec co 10%? tak jak dostal Bounder?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja myślę (może się mylę poprawcie mnie), że ranga super admin jest od pilnowania i oceniania wszystkich adminów. Magik Twoje zadanie jest podobne lecz o węższym zakresie. Poza tym szanowni admini S@ są waszymi bezpośrednimi przełożonymi czy Wam się to podoba czy nie i wszelkie próby niesubordynacji będą przez nich i przez H@ karane. Troszeczkę offtopic ale zmusiła mnie do tego ta dziwna debata.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sorry ze napisze post ale to jest podanie a nie jakis koncik do dyskucjno podobny jezeli macie zamiar sie klócic to pisze sobie na steam bo sie zaczął lekki spamki

 

sorry musiałem to napisać

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Niech dostanę nawet 50% za spam. Gratulacje składam na Wasze ręce za wybór S@. Ktoś, kto gra max pół roku, dostaje S@, a ci, którzy grają grubo ponad dwa lata zostają Opiekunem Adminów i ich zdanie się gówno liczy. Mówisz, że jego zdanie jest o węższym zakresie? Czyli jak bardzo wąskie? On nawet nie ma nic do gadania, kto ma stracić admina a kto nie. Czasami nawet nie wiadomo kiedy ktoś dostał admina, czy wrócił do funkcji jak szanowny SQN. Właśnie dlatego odszedłem, bo zrobił się burdel. Aquax nigdy nie ma czasu, Ciebie gówno obchodzi cod-mod, a Wilku gdy był jeszcze H@, rzadko wchodził. Ale on jako jedyny potrafił dopilnować żeby na serwie był porządek. Życzę powodzenia w dalszym rozwijaniu serwa :*

 

 

 

Edit by Sky's : Co ty chrzanisz? Grałem tu pod koniec 2011 roku...

 

 

 

Edit by BounDerr : Nie piszę o Tobie :))

 

 

 

//wedle życzenia ale tylko 10% /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Kurde sorry ale sky juz nikomu nic nie edytuj bounder ty tez nic juz w tej sprawie prosze was nie piszcie albo zrobice osobny teamt

 

to nie czas i miejsce na takie pisanie i a pro po hardy jest od marca tamtego roku. Teraz jak ktos napisze nie zwiazane z podaniem prosze o 10-20% dla niego nawet jak to jest s@ bo nic do teamtu nie wnosi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bounder, ale co ma granie mixów do wyboru admina? Twoja wypowiedź jest zbędna, jak i wręcz głupia według mnie . Evviva i Consecuente wyrazili się jasno na ten temat, i powinieneś to uszanować, a nie jeszcze starać się wbijać nóż w plecy swoim. @OFFTOPIC i'm sorry.

 

 

 

 

 

Teraz do rzeczy.

 

pozdro, często jak oglądam sobie kto siedzi na serwerze , widzę Cię i z tego co koledzy mówią, jesteś widać ogarnięty, więc jestem też zdania, że powinieneś dostać admina na okres próbny, tylko licz się z faktem, że jak zawiedziesz to Cię znajdę i zjem :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

jeśli te przeprosiny są szczere to jestem na tak

 

powody steam

 

-miał już admina na tej serwerowni i spisywał się bardzo dobrze

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Może i pozdro ma szemraną przeszłość ale ostatnio zauważyłem że jak jest on na serwie to pomaga wszystkim i widać że się zmienił i nadaje się na admina chociaż na okres próbny. Można się z nim teraz dogadać na lajcie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To jest śmieszne. Takich steków bzdur w życiu nie czytałem. Pozdro przepraszam za ten spam w Twoim podania. Nie mam pojęcia skąd się wziął i co miał na celu. Sądzę, że kieruje takimi poczynaniami zazdrość lub wygórowane oczekiwania niektórych. Zamknę to podanie i proszę napisz drugie masz na to moje przyzwolenie.

 

Nie wiem skąd w Was tyle zawiści. To, że ktoś dostaje rangę, bez względu jaka to ranga by nie była zaraz jest z którejś strony spina. A ten admin się nie nadaje, bo tylko gra. Inny znowu nie zasłużył, bo Wasza zawiść Was tak zaślepiła, że nie widzicie co dane osoby robią dla sieci. Oferowana pomoc któregoś z adminów tej czy wyższej rangi odbierana jest przez Was jako atak na Waszą posadę. Ludzie, wszędzie jest podział. Wszędzie są stanowiska i tak będzie zawsze. To, że ktoś za swoją pomoc, której Wy nie możecie dojrzeć bądź nie chcecie, otrzymuje nagrodę dla Was jest policzkiem w twarz. Proponuję co niektórym zastanowić się ile dla sieci zrobił a ile wymaga. Wtedy zróbcie bilans i odpowiedzcie sobie. Stać Was na to?

 

 

 

Er cieszę się, że swój post skróciłeś do niezbędnego minimum. Rozsądne było to posunięcie.

 

 

 

//zamykam

 

 

 

//wątek powstał w reakcji na wypowiedź, która została skrócona, jednak odzwierciedla ogólny mój stan postrzegania, /Consecuente

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Tak się rozpisałeś, a teraz usunąłeś :P Nie rozumiem dlaczego się nie zgadacie na ts i nie ustalicie wspólnie jakiś konkretnych zasad oraz nie omówicie co was gryzie i dlaczego...

 

Co do podania, to jestem na TAK, ale jako, że wszyscy mają wątpliwości (ja nie mam) to dałbym Ci tygodniowy okres próbny i zobaczylibyśmy co z tego wyniknie ;)

 

 

 

@: Przepraszam, że napisałem w zamkniętym, ale jak zaczynałem pisać, to jeszcze nie był :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Sorki ze w zamknietym ale tez musze sie wypowiedziec.

 

Niektorym z was to sie troszke w glowach chyba poprzewracalo. Toczycie spory o takie rzeczy, co tak naprawde mozna by bylo na spokojnie na pw wyjasnic. Tworzymy siec z przyszloscia, ale niektorzy z was chyba nie chca, aby ta przyszlosc wyszla wszystkim na plus. Nie bylo mnie pare dni a takie rzeczy sie tutaj dzieja. Wstyd mi za niektorych z was, bo po takiej znajomosci i zaufaniu, ktora obdazylem pare osob tutaj, nie wiedzialem ze mozna sie tak zawiesc. Tyle ode mnie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...