Skocz do zawartości
Gość

Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Otóż moja propozycja tyczy się wątku Multi-Admin. Polega ona na tym żeby

 

osobą które wykazują się największą aktywnością i najbardziej zaufanym przyznać range Multi-Admin ta ranga nie musi się tyczyć wszystkich serwerów mam tu na myśli przede wszystkim DD2, BF2 (chociaż jest niewielu gracz ale zawsze jakiś czit się pojawi) i w niewielkim stopniu COD

 

MOD (chociaż myślę że tam sytuacja jest w miarę ogarnięta). Poprawi to w jakimś stopniu funkcjonowanie serwerów. Osoby który można wybrać wyznaczą H@, oczywiście dopiero wtedy gdy ten wątek zostanie pomyślnie rozpatrzony.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak.

 

Są osoby które są wstanie opanować 2 servery jednak Multi Admini są odrzucani[sprawiedliwość sprawiedliwością].

 

Sam mam kilka propozycji co do Multi-Adminów - Znam parę takich osób które poświęcą multum czasu na pomoc :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przepraszam ale to kompletnie nie zależy od Was. W związku z tym czy będziecie za czy przeciw w tym przypadku niczego nie zmieni. Przykro mi ale uważam, że należy poświęcić się jednemu serwerowi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Przykro mi ale uważam, że należy poświęcić się jednemu serwerowi.

 

 

 

 

Mimo wszystko i tak na przykładzie naszych adminów nie każdy poświęca sie jednemu serwerowi Np. Ktoś ma admnia na DD2 a non stop gra na COD :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


propozycja rodem od hPa moim zdaniem to dobry pomysł chociażby dla 2-4 osób.

 

Jednak skoro tak już mówisz to myślę, że dla nikogo to nie ma sensu.

 

Kiedyś stwierdziłeś, że h@ są jednomyślni więc wszystko się wyjaśniło.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Mimo iż, H@ Consecuente uważa, że jest to zły pomysł to ja bym był za tego wprowadzeniem. Zawsze coś to może pomóc ponieważ przykładowo jest czit na DD2, jakiś admin gra przykładowo na COD i wtedy można się z nim skontaktować a, żeby wszedł chwilowo na DD2 ponieważ lata typek na dopalaczach...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Równie dobrze możesz admina danego serwera znaleźć na steam, gg, ts lub forum. To akurat jest żaden argument. Dla mniej ogarniętych, konto steam można założyć nie mając na nim żadnej gry. Uprzedzam tłumaczenie, że ktoś gra na ns.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Równie dobrze możesz admina danego serwera znaleźć na steam, gg, ts lub forum. To akurat jest żaden argument.

 

 

 

 

Nie każdy ma steam, nie każdy ma tsa, i nie wszyscy admini podają swoje GG na forum a więc z kąd ktoś może znać GG admina? xD

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem zdecydowanie na Tak, multi-admin powinien być stosowany w naszej serwerowni, pokaże to na przykładnie Reprezentant Skilla, ma admina na cod mod, a gdy powstał serwer bf2 przesaduje na nim 80% swojej gry w cs.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


H@ i tak zrobią co dla nich słuszne. Na nic te argumenty. Dla mnie to można zamknąć bo widzicie, że nie ma o co walczyć. W razie draki postaram się pomóc z dostępem do amx jednak to również za mało by pozbyć się chita. Jednak nikt nic na to nie poradzi. Jak widać w użytku zostają zasady

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I to akurat przemawia przeciw multiadminowi. Jak właśnie sam stwierdziłeś zaniedbuje serwer cod. W takim przypadku może obawiać się utraty admina. Reprezentant posłużyłeś tylko jako przykład. Nie twierdzę, że tak jest.

 

 

 

HPa jesteś z lekka niegrzeczny.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dlatego sam wspomniałem w mojej propozycji najbardziej aktywnym i zuaufanym Przykłady:

 

1. evviva

 

2. HardeQ

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wtedy i tak nie będzie wiadomo kto jest adminem na danym serwerze. Bo ranga multiadmin takiej informacji nie dostarczy.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale dostarcza tego że jest adminem na więcej niż jednym serwie więc w każdej chwili ktoś może napisać i się spytać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Osobiście poleciłbym tylko evvive...

 

Żaden H@ ani s@ moderator ani admin nie robi tyle co ten jeden niedawno nam poznany człowiek.

 

 

 

Złamałem umowę jednak to jest mój ostatni post. Róbcie co chcecie.

 

Pozdrawiam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No ja bym wyznaczył kogoś więcej oprócz evivy dlatego że to za dużo pracy jak dla jednej osoby.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...