Skocz do zawartości
Gość

Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Z tego co zrobi?? Jupik akurat siÄ? Tobie t??umaczy?? nie bÄ?dÄ?. Za kr??tko i za ma??o zrobi??e?? tutaj. Najlepiej wychodzi Ci mÄ?cenie.

 

I tu Magik masz racjÄ?. Za zas??ugi hojnie mo??na zostaÄ? nagrodzonym. Za czczÄ? gadkÄ? niczym.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra ja już nic nie mówię na temat Jupik ale też ma admina na więcej niż jednym serwie więc w czym problem żeby to się nie odbywało tak jak powiedziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie no spoko spoko ja tylko zapytałem sprawa została mi wyjaśniona więc daję spokój ;) a co do Jupika to zgadzam się z tobą :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hPa boli cie to że inni mają admina na więcej niż jednym serwerze ? Piszesz tak bo sam pewnie chcesz , a co do tego tematu Consec mnie przekonał , niech każdy ma admina tam gdzie ma i niech nim się zajmuje , a pograć zawsze można także na innym , jak widzisz czita piszesz na forum lub demko kręcisz .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra szkoda już się tu wypowiadać. :(

 

 

 

Jeszcze jedno Reprezentant nakręce demko ale co z tego jak cziter będzie grał dalej chwilowo

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przepraszam ale muszę w zamkniętym.

 

HPa zwykli gracze widzą w tym sens a Ty nie. Doprowadzasz mnie do rozpaczy będąc adminem i tak pisząc.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bo to człowiek nad wyraz zasłużony dla sieci. Ma go grzecznościowo za swoje oddanie wtedy gdy się tego potrzebowała. Nie jest z niego rozliczany i nie oczekujemy od niego niczego poza tym, że z nami jest. Słyszałeś o honorowym obywatelu miasta? Ten człowiek tam nie mieszka a jednak jest członkiem społeczności. Takim właśnie adminem jest Maxi.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bardzo by się przydało, bo wchodzę na serwer i często lata cziter.... a tak będzie admin częściej online.

 

 

 

 

 

// Nie piszemy w zamknietych watkach - Tr!k3r

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...