Skocz do zawartości
Gość

Propozycja :)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Za dużo dla jednego to może niech admini się wezmą do pracy i ogarną jeden serwer. HPa przedstawiłeś kolejny argument przeciw multiadminowi.

 

A może za multiadmina uważacie kogoś kto ma admina na każdym serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dlatego jest ciągle selekcja. Słabe ogniwa są eliminowanie a na ich miejsce przyjmowani inni rokujący. Przykład może przedstawić Evviva z dnia wczorajszego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ta selekcja nic nie pomaga ponieważ gdy tylko ktoś dostanie admina przestaje grać na serwie sam ci to mówiłem ostatnio, i przez ta selekcje robi się coraz mniej adminów.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Słabo śledzisz rangi skoro tak twierdzisz. Na dd2 ( bo tu jest problem) adminów przybywa. I to adminów spędzających dużo czasu na serwerze.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

BF2 ten serw jest praktycznie nowy więc tam nie ma się co przyczepić a adminów jest mało.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Yhym . Adminow przyjmujemy bez podania na DD2 z racji tego ze brakuje ludzi . A ostatnio przyjeci admini doskonale wywiazuja sie ze swoich obowiazkow . Najbardziej dwojka ktorej bardzo zalezalo na randze . Tak jak obiecywali tak siedza , jeden od poludnia do wieczora a drugi ze mna cala noc . Sa zarowno aktywni na forum jak i na serwerze .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znaczy dla mnie to wyglada tak, dana osoba stara sie o admina na danym serwerze, wszystko jest git, okej. Sklada podanie, zostalo zaakceptowane jest super, gracz sie cieczy. I dokladnie jak hpa napisal zaczyna olewac to, ze dostal, mysli sobie, ze teraz ma admina i ma wszystko gdzies. Ja wiem, ze niektorzy sa zasluzeni a niektorzy nie, dlatego jest selekcja :P .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale tak jak wspomnialem wyzej jezeli chodzi o aktualny nabor administracji na serwer ODD2 to przyjmujemy takich ktorych mamy pewnosc ze nie zaniedbaja swoich obowiazkow . I takich ludzi glownie szukam , poznaje przez rozmowe z nimi . Co moga sami potwierdzic . Jak mi wszystko pasuje sa kulturalni itd to kieruje ich do h@ na ostateczna rozmowe .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale mimo wszystko i tak można by było przyznać komuś dodatkowo więcej jednego admina, serwerownia by na tym nie ucierpiała.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Sieć nie serwerownia. Fakt ona nie ale poszczególne serwery owszem. Mało jest ludzi tak obowiązkowych jak Evviva czy Hardeq ale nadmiar zadań może doprowadzić do zaniedbań. Wtedy zaczniecie marudzić, że nie daje rady dany człowiek. Ci ludzie i tak mają dużo na głowie. Niech każdy zajmie się swoją działką solidnie tak jak Ci wymienieni to robią. Hpa czy nie ty straciłeś admina z własnej winy? A narzekasz na innych. Na ich miejscu bym się obraził.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Straciłem ale nie z powodu zaniedbania swoich obowiązków... Natomiast evive i HardeQ podałem tylko jako przykład to nie znaczy że oni muszą go otrzymać ale oni sie do tego jak najbardziej nadają, ale natomiast gdy jakiś admin złoży podanie na innym serwie gracze mogą być na tak bez pisania że ma admina na innym serwie, jedynie niech się wypowiedzą na tak lub nie a H@ może zdecydować czy się nadają do pełnienia dwóch funkcji i czy je ogarną.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Za darmo nie zabieram nikomu admina. Każde złamanie regulaminu jest Twoim zaniedbaniem. W czasie tak silnego rozwoju sieci, tylu nowych serwerów, kilku nawet w top3 w Polsce, rolę muszą być podzielone. Każdy ma dbać o swój kawałek działki. I niech każdy tylko tym się zajmie. Dodając kolejną funkcję komuś musi on poświęcić mniej czasu innej. Doby się nie rozciągnię. Ma 24h i ani grama więcej. Póki co multiadminów nie będzie. Uwierz, że kiedyś spędzałem w grze kilka godzin dziennie. Teraz nie mam kiedy wejść na serwer. Więc wiem co znaczą kolejne obowiązki.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja tam nic nie mówię ale co takiego zrobił Maxi King że ma multi-admina skoro nie można go mieć? Osobiście nic do tego nie mam ale skoro nie można to chyba nie można... Skoro już jest mowa o tym to warto zapytać bo czemu by nie :D:S

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ale ty jesteś Head Adminem więc masz tez inne obowiązki oprócz wchodzenia na serwer można te obowiązki innym osobą powierzyć

 

 

 

 

 

I WŁAŚNIE.... Podpisuje się pod Magikiem.

 

 

 

I wspomne tak samo o naszym Super moderatorze Jupiku.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bo to cz??â?šowiek nad wyraz zas??â?šu??Â?ony dla sieci. Ma go grzeczno??â??ciowo za swoje oddanie wtedy gdy si??â?? tego potrzebowa??â?ša. Nie jest z niego rozliczany i nie oczekujemy od niego niczego poza tym, ??Â?e z nami jest. S??â?šysza??â?še??â?? o honorowym obywatelu miasta? Ten cz??â?šowiek tam nie mieszka a jednak jest cz??â?šonkiem spo??â?šeczno??â??ci. Takim w??â?ša??â??nie adminem jest Maxi.

 

Jako super moderator w tej sieci mia??â?šem admina wsz??â??dzie wi??â??c Jupik nie jest specjalnie wyr??Â???Â?niony. Poza tym to najwa??Â?niejsze osoba po H@ na forum. Widz??â??, ??Â?e hierarchi??â?? to ty masz gdzie??â??.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No ale z tego wynika że jest Multi Adminem.

 

 

 

Jupik tez jest chonorowy co takiego zrobił?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wiesz ja ci powiem tak nie chcę wnikać kto kim tutaj jest i jak bardzo się zasłużył i ile tutaj przesiedział ale skoro jest zakaz to zakaz prawda?

 

 

 

Jeśli taka jest wasza wola (H@) to ok nic już nie mówię ;) a pozostałym adminom proponuję się starać i przysłużyć dla sieci by też zostać obdarzonym takim honorem ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...