Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: .::Sniper::.

 

Wiek: 21

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Jeszcze nie byłem adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 3-4

 

Staż w CS-sie: od początku tego serwera :)

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: tu nie chcę się wypowiadać jeśli ktoś uzna że się nadaje będzie mi miło a jeśli ktoś stwierdzi inaczej to znaczy że będę miał nauczkę i będę się starał poprawić :)

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: nie wiem nie liczę ale dość często grywam

 

Kontakt: gg steam skype jeśli chodzi o ts nie rozmawiam tam iż ludzie są na tyle bezczelni i nie umieją się bawić grą co skutkuje podpowiadaniem :)

 

 

 

Jeśli podanie będzie odrzucone chciał bym aby była podana przyczyna żeby można było się zmienić co w stosunku do gry :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem neutral ponieważ MH to duża siedz a twoja znajmosc amx jest średnia i nie byłeś adm ale z przychylnością na tak ponieważ jestes spoko ogarniasz serwer i często na nim jesteś

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Też na nie. To, że dobrze grasz, nie oznacza, że dostaniesz admina. Poza tym, admin powinien wiedzieć, że klasy posiadają swoje zdolności i używanie rakiet / błyskawic etc jet jedną z opcji tych klas. Pisanie ' tylko umiesz zabijać rakietami' nie zachęca do bycia na Tak. To jest tylko jeden argument, a mogę ich wypisać ciut więcej, ale myślę, że nie ma sensu.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na TAK :) jeśli ktoś ma wątpliwości, to dajcie mu okres próbny ;) Jeśli chodzi o brak doświadczenia to chętnie mu pomogę w ogarnięciu AMXX ( nic trudnego ) ;p

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Na Nie:

 

-Nie znam Cię a jestem dosyć długo na tej serwerowni

 

-Brak aktywności na Ts

 

-Spam na U@

 

-Słaba znajomość Amx

 

-Ani razu nie widziałem cb na Steamie

 

 

 

Powody są proste i zrozumiałe jeżeli masz wątpliwości co do tej wypowiedzi napisz na pw Steam albo na ts mi powiedz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Neutral z przewaga na Tak... znam Cie. masz dobrego skila i zastrzeżeń do CB nie mam.

 

Musisz mieć aktywność na ,,ts" i dobry kontakt z adminami.

 

Ogólnie jestem za dawaniem szans ludziom aby mogli spróbować : CO do Ciebie.. pisząc na U@ nie mylisz się prawie nigdy więc myślę ze byś podołał.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


***Wiadomość wygenerowana automatycznie***

 

 

 

odrzuc.png

 

 

 

 

 

Witaj. Twoje podanie zostało odrzucone przez administratorów. Oznacza to iż nie zostałeś przyjęty na stanowisko administratora tego serwera.

 

 

 

Jeśli się z tym nie zgadzasz raportuj ten post i poproś o ponowne otwarcie.

 

 

 

Pozdrawiamy, Administracja Multi-Head.pl

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...