Skocz do zawartości
Gość

Wyjatkowy tydzien :3

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Może zrobic taki tydzien teraz bedzie ze sa czw,pt,sob,niedz wolna wiec moze byc fajnie.Sam pomysl polega na tym zeby wylaczyc wszystkie dusty assulty aztecki itale i westwoody potestowac mapki dowiedzialem sie ze jest 70 map wiec jak my gramy z tego 1/10 to poco one sa ?

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na Tak choć to mozę odstraszyć graczy. Załóżmy że komuś mapka ładuje się 4 minuty... Może mu się niechce czekać i pójdzie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


hehe hmmm nie no pomysl dobry ;d ale.. na mapkach ktore wymieniles jest zawsze najwiekszy ruch a chyba o to chodzi zeby ludzie grali. ja tez nie lubie grac caly czas tego samego. ale obstawiam ze jak by tak uczyniono to automatycznie graczy by ubylo (nic nie poradzisz ze niektorzy graja tylko takie mapki) i sciaganie tez moze byc problemem bo nie kazdy jest rozgraniety na tyle zeby sobie sciagnac mapke z neta a nie bedzie czekal 3 minuty przez cs'a ^^ i nie kazdy ma dobrego neta zeby sciagac :D tyle dziekuje :P

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

To jest dobry bardzo dobry pomysł . Jestem ZA !!!

 

trzeba graczom otworzyć oczy i pokazać ze są inne mamy niż 5-6 granych non stoP

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

 

Jestem na Tak choć to mozę odstraszyć graczy. Załóżmy że komuś mapka ładuje się 4 minuty... Może mu się niechce czekać i pójdzie.

 

 

 

 

Zawsze można zrobic jakąs paczke i wrzucić na dropbox, aby gracz pobrał przed grą.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Zawsze to jest jakieś rozwiązanie... I tak jak mi ma się łądować ja lubię czekać tym bardziej jak mam czekać na taki serw ;D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

hehe hmmm nie no pomysl dobry ;d ale.. na mapkach ktore wymieniles jest zawsze najwiekszy ruch a chyba o to chodzi zeby ludzie grali. ja tez nie lubie grac caly czas tego samego. ale obstawiam ze jak by tak uczyniono to automatycznie graczy by ubylo (nic nie poradzisz ze niektorzy graja tylko takie mapki) i sciaganie tez moze byc problemem bo nie kazdy jest rozgraniety na tyle zeby sobie sciagnac mapke z neta a nie bedzie czekal 3 minuty przez cs'a ^^ i nie kazdy ma dobrego neta zeby sciagac :D tyle dziekuje :P

 

 

 

 

Tak jak mówisz Evo ale ja już ten problem z pobraniem map zaraz rozwiąże i dorzucę tu link.

 

http://www72.zippyshare.com/v/90994113/file.html

 

 

 

Jestem na Tak choć to mozę odstraszyć graczy. Załóżmy że komuś mapka ładuje się 4 minuty... Może mu się niechce czekać i pójdzie.

 

 

 

 

Zawsze można zrobic jakąs paczke i wrzucić na dropbox, aby gracz pobrał przed grą.

 

 

Posiadam taką paczkę bo ostatnio mi Morderca podsyłał mapy.

 

Zaraz to załaduję na Zippa i założę nowy temat.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...