Skocz do zawartości
Gość

POdanko pozdro

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: pozdro 600

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Bylem u was na serwerowni jailbreak oraz innych serwerach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): jakos okreslic nie umiem ale mysle ze jest dobra znajomosc

 

Staż w CS-sie: 3lata z przerwami

 

Steam / NonSteam: steam

 

Dlaczego TY .!: Dlaczego ja.Mysle ze ogarne serwer spedzam na nim duzo czasu posiadam aktualnie 72h ale idzie w gore ten wynik ^_^http://www.gametracker.com/server_info/80.72.40.110:27008/top_players/?query=pozdro+600&Search=Search. Sadze ze admini mnie znaja posiadam z nimi dobry kontakt i dogadujemy sie mysle ze na serwerze mam dobra opinie bo nie lamie reg chyba ze to byl 1-2 dzien grania na serwerowni co go nie znalem ;) ale potem juz sie uspokojilem

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: teraz to moze byc tak okolo na dzien 3h~4h bo wiecie oceny i takie duperele ale w week na spokojnie 5h+ na dzien

 

Kontakt:Steam pozdro 600 ts :3

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Oczywiście że na TAK! Powody wyżej. ^^

 

Dodam że nie było z nim nigdy żadnych problemów i widać ze się stara ,, zwiększył aktywność forum i w grze. na ts zawsze był często"

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na tak, powody podane wyżej. To że na jailu radził sb dobrze, nie znaczy że na codzie też będzie sobie radził. Ale mimo tego i tak masz TAK!

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

No pozdro. Od ostatniego podania zwiększyłeś swoją aktywność o co cb prosiłem i teraz jestem na TAK

 

Jesteś miłym, ogarniętnym ( o ile nie śpiewasz na TS-ie :D) i fajnym graczem a takżę kolegą. Poradzisz sb ;)

 

Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie albowiem za reklamę swojego podania na shoutboxie.Po porstu nie lubie jak ktoś się reklamuję rozumiem posty zwykłe dotyczące pomocy czy coś lecz na podaniach zareklamowanych na shoutboxie zawsze będe się wypowiadał na NIE.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

I ode mnie łapiesz duże Tak (ostatnio jakoś często gramy o jednych godzinach , dobrze kapuje na u@ )

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...