Skocz do zawartości
Procentowy

[ADMIN]xDoGeK

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: xDoGeK

 

Wiek: 16

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Spore, miałem ok. 5/6 Adminów.

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 7(8)/10

 

Staż w CS-sie: Gram od 8 roku życia, więc 8 lat.

 

Steam / NonSteam: Steam.

 

Dlaczego TY .!: A więc, zbliżają się Wakację, co oznacza więcej graczy, jak i cheaterów. Będę grać częściej i o wiele, wiele więcej. Zdarzają się momenty kiedy nie ma żadnego Admina, lecz może być tak, że ja będę w tym czasie, i mogę ogarnąć serwer. Mam spore doświadczenie w ocenianiu cheaterów. Jak sami wiecie, jestem już w Unban team, i nie popełniam błędów dotyczących cheaterów. No i coś jeszcze o sobie. Mam spore doświadczenie w byciu Adminem, więc wydaję mi się, że spokojnie ogarnę Serwer. Komendy dotyczące admina znam, wszystkie. Mam nadzieję, że pomogę, ponieważ lubię pomagać graczom, jak i poznawać nowe znajomości. Pozdrawiam

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tym czasowo ok. 2 godzin, Lecz w Wakację, będzie ok. 6-7 Dziennie.

 

Kontakt: GG, G-mail, Skype, TeamSpeak, Steam ( \/ )

 

 

 

 

 

Jeżeli chodzi o moje przegrane godziny na serwerze. CHodzi mi o to, że mam już przegrane ok 430h, licząc czas który mam teraz. Miałem 400h, przed resetem GT. Dzięki, i pozdrawiam.

 

 

 

Kryteria :

 

 

 

- Wchodzenia raz dziennie na forum, - Oczywiście :)

 

- Posiadanie mikrofonu, - Mam

 

- Znajomość regulaminów serwera, forum jak i admina oraz przestrzeganie ich, - Znajomość wysoka.

 

- Dawanie dobrego przykładu graczom, szczególnie tym młodszym oraz bycie bezkonfliktowy, - Raczej, nie powinno być z tym problemów.

 

- Admin musi być wzorem i świecić przykładem dodatkowo być lubianym na serwerze, - Wydaję mi się, że nie mam wrogów, i jestem lubiany.

 

- Minimum 30h przegrane na serwerze, - Mam ok.430h

 

- Obowiązkowo aktywne konto steam, - TAK

 

- Minimum 16 lat. - Mam

 

 

 

 

 

Odwołam się, co do wypowiedzi esej'a. A więc mój drogi esejku, jeżeli chodzi o admina na AWP, to tam nie ma co adminować ;p . Zazwyczaj grają tam tylko gracz z Multi-Head'a ;p. Więc nie masz się czym obawiać :P . Jeżeli myślicię, że tego wszystkiego nie ogarnę to mogę zrezygnować z Admina Awp ;p . Lecz nie chciałbym rezygnować z UnBan team. Lubię tą pracę ;p

 

 

 

 

 

 

 

REZYGNUJE Z POSADY ADMINA NA AWP !

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Nie

 

 

 

1, Brak Steam

 

2. A ja Przed restartem miałem 508h...A teraz masz 24h.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Hmm.. Widać że spełniasz wszystkie wymagania, jesteś znany i lubiany , lecz czy dasz radę jeszcze podołać jednej nowej funkcji? Jesteś już moderatorem, UB team, Adminem AWP , więc czy kolejny admin to nie za dużo? Jestem neutral z przewagą na tak , lecz nie wiem czy dasz radę to wszystko ogarnąć.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

wymagania spełniasz. wywiązujesz się z obowiązków. nudzi Ci się i chcesz jeszcze Admina a masz. tylko teraz to już przypał ;d bd mieć ;d z serwa na serwer bo cziter ;d heeh. MASZ TAK ! ,,chyba nie myślałeś inaczej"..

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Wielkie Tak masz ode mnie !! Spełniasz wszystkie kryteria spełniasz . Pomocny i miły . Jeszcze na TS muszę z tb pogadać . Na TAK!!;

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Znaczy byłbym na gigantyczne tak bo znam cię długo i bardzo cię lubię. Jeeeednak będę na razie neutralny z powodu, że pełnisz pełno funkcji i nie wiadomo czy podołasz patrząc na to, że masz życie prywatne[chyba].

 

 

 

 

 

Jeżeli jednak masz odmienne zdanie i twierdzisz, że dasz rade z tyloma rzeczami na raz to pisz na pw albo gg - 9396355 i podaj ładny dowodzik bo dla mnie jesteś dobrą osobą do tego.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

xDoGeK nigdy mnie nie zawiodłeś.Spełniasz Kryteria.Jesteś miły , kulturalny , ogarnięty , myślę , że funkcję admina COD MOD będziesz pełnił jak najlepiej ( przynajmniej starał się ) Masz moje Tak.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dogeczku :D U mnie masz tak :D :

 

-Wiek

 

-Mily,kulturalny

 

-Nie zawiodlem sie na tobie

 

-Spelniasz wszystkie kryteria ;D

 

Ale :

 

-Nie wiem czy podolasz temu wszystkiemu ;)

 

-Nie mialem z toba okazji rozmawiac na ts a szkoda :C

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jak można być na nie ?

 

Ja też mam admina na awp i co ? I po co mam tam być, jak albo nikt nie gra albo nie mam czasu. Tak samo dogek.

 

Racja multi admin nie jest tutaj dozwolony jakby , ale nie liczmy serwera awp aim fy gdyż tam sporadycznie ktoś gra.

 

 

 

Dogek jest to zarąbisty moderator, spoko koleś z którym można o tak o popisać, jak i również grafik - też zawalisty. Czego więcej chcieć ? Jak można dać na nie ?

 

Nie rozumiem was.

 

 

 

Wielkie tak. ! :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ja jestem na NIE ale to tylko z tego powodu że nie jestem pewien czy ogarniesz te wszystkie funkcje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...