Skocz do zawartości
Gość

Podanie

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: Wyindywidualizowany

 

Wiek: 20 lat.

 

Data rejestracji na forum: 08-10-2012, 19:32 PM

 

Czas spędzony na forum: 1 Tydzień, 4 Dni, 12 Godzin, 12 Minut, 25 Sekund

 

Doświadczenie w ocenianiu: Oceniałem już.

 

Czy obsługiwałeś wcześniej AMXBANS?: Oczywiście.

 

Byłeś banowany na forum lub serwerze?: Tak byłem.

 

Dlaczego Ty?: No wiece jak to się potoczyło z moim wiekiem który był różny w obu podaniach. Jednak tą sprawę uważam za zamkniętą i wyjaśnioną, a za swoje "cwaniackie" zachowanie otrzymałem już należytą karę, jednak w porę przeprosiłem i okazałem skruchę. Teraz odpocząłem i wracam z nowymi siłami oraz nowym nastawieniem do całej społeczności. Myślę że na nowo jest potrzebne mi to stanowisko, ponieważ bardzo go lubiłem, również chce podbudować zaufanie do swojej osoby.

 

Ile czasu poświęcasz na forum dziennie?: Minimum to 2 godziny.

 

Coś od siebie: Liczę na Was że łaskawie spojrzycie na moje wcześniejsze poczynania, dacie szansę a całe zajście puścicie w niepamięć. Pozdrawiam Mateusz.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jeżeli masz dowody i świadków na to że wyzywałem serwerownie bardzo chętnie zobaczę, wysłucham. Dzięki za szczery głos.

 

 

 

//edit: No nie wiem czy byś nic nie powiedział jeżeli ktoś mówi że obrażałem serwerownie. Pomyśl.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak dlaczego ma nie dostac tej funkcji. Ogarnie na pewno, a ty triker wez bo juz ci to tlumaczylem, nie wiem czego ty nie zrozumiales! :DDD

 

i pamietataj one ... :D

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na wielkie NIE !!! Nie dość że oszust z cb to jeszcze po tym jak oszukałeś to drwiłeś z tego nie nadajesz się na to miejsce .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

U mnie masz < TAK > Ponieważ miałeś odwagę przyznać się do swojego grzechu. Sprawowałeś to stanowisko dobrze moim zdaniem... Każdy zasługuje na 2 szansę i na poprawę. uważam ze mogli by Cie przyjąć i patrzeć Ci na ręce tak długo aż nie stwierdzą ze odkupiłeś swoje winy i jesteś na nowo 100% pewniakiem.,..

 

I proszę Cię o cierpliwość i przyjęcie z honorem wypowiedzi ludzi nawet negatywnym i nie pisanie w swoim podaniu. Myślę ze ostateczny głos bd mieli nasi kochani i zarazem surowi h@ którzy podejmą słuszna decyzję ponieważ są autorytetami dla nas. Pozdrawiam Cie i trzymam za ciebie kciuki :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

U mnie masz < TAK > Ponieważ miałeś odwagę przyznać się do swojego grzechu. Sprawowałeś to stanowisko dobrze moim zdaniem... Każdy zasługuje na 2 szansę i na poprawę. uważam ze mogli by Cie przyjąć i patrzeć Ci na ręce tak długo aż nie stwierdzą ze odkupiłeś swoje winy i jesteś na nowo 100% pewniakiem.,..

 

I proszę Cię o cierpliwość i przyjęcie z honorem wypowiedzi ludzi nawet negatywnym i nie pisanie w swoim podaniu. Myślę ze ostateczny głos bd mieli nasi kochani i zarazem surowi h@ którzy podejmą słuszna decyzję ponieważ są autorytetami dla nas. Pozdrawiam Cie i trzymam za ciebie kciuki :)

 

 

 

 

Nie przyznał się, tyle, że czujny WILK go rozszyfrował :)

 

Może i pełnił tą funkcję dobrze, lecz troszkę się zagalopował.

 

Jestem na Nie.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Bad ek` okey. ale jak go na tym złapano to się przyznał ze skłamał. i to jest istotne według mnie

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak :) Dobrze sprawowałeś tą funkcje a to że się przyznałeś powinno zapewnić Ci drugą szanse:) Mam nadzieję że Ci się uda :E

 

 

 

Pozdrawiam T1M3:E

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Fakt, faktem nic zlego sie ie stanie jesli dostanie druga szanse na sprawdzenie sie. Okres probny to rpzeciez nic zlego takze ja jestem an TAK ;):S ale i tak ostateczny glos ma H@ ;)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Co wy piszecie przyznał się ?? nie miał wyboru bo WILKU mu to udowodnił w 100% każdy po takim dowodzie by się przyznał tak ??

 

Na początu to nawet skruchy nie okazywał tylko jeszcze bezczelnie drwił z tego :), przyjęcie go z powrotem na to stanowisko to będzie błąd.

 

 

 

P.S: Sorry że 2x się wypowiedziałem

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

DeXu jak by ktoś mu napisał ze w jednym podaniu masz 16 a w drugiem 20. to może by zmienił napisał post ze się pomylil. ze kopiował całe podanie ctrl+v. i tak wyszło. zgadzam się ze każdy by się przyznał. .. i się przyznał... i uważam ze nie zrobił czegoś nie wybaczalnego.. czytałem wszystkie wypowiedzi w wątku Wilka. i tak na prawdę powstała tam nie potrzebna spina.... i co do tego wszystkiego to nie jest on jakimś cziterem typu ze np. robił za kare reklamy i znowu coś... tylko mógł się pomylić ?.. każdy jest tylko człowiekiem i uważam ze za takie jak by dostał nazat tę funkcję to by miał okazję odpokutować swój grzech,, i cały czas być pod obserwacja aż do upewnienia się przez H@ ze odpokutował swoją winę w całości.. Może np.. zrobić x reklam jako karę ?. Chodź uważam ze to i tak nie jest takie zło jak np. typ na aim lub wh gra robi reklamy i ma 2x szansę....

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

A ja dam Ci drugą szansę bo przeprosiłeś to raz i to publicznie, okazałeś skruchę więc zważając na to że byłeś dobrym "Unbanteamowcem;d" u mnie masz czyste konto ale jako iż mieliśmy spięcie między nami ja decyzji nie podejmę.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Można dać 2 szanse na okres próbny , oczywiście jak odrobisz te 30% które masz. Pozdro

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

akceptht.png

 

 

 

Wyindywidualizowany, dostajesz w tej chwili szansę rehabilitacji po swoim z lekka nietrafnym wybryku. Wraz z tą nominacją zostaje Ci on zapomniany i więcej do niego wracać nie będziemy. Dobrze pełniłeś swoją funkcję w UBT i wierzę, że będziesz to robił równie należycie.

 

Gratuluję

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...