Skocz do zawartości
Gość

Jeszcze raz podanko ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Nick: NEq

 

Wiek: 17

 

Doświadczenie (w byciu adminem): Mialem admina na 2 serwerach

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8/10

 

Staż w CS-sie: W cs'a gram 4 lata

 

Steam / NonSteam: Steam(admina jak cos bede chcial na nick i haslo)

 

Dlaczego TY .!: Jestem ogarnieta osoba, nie jestem nerwowy, potrafie rozpoznac czita od skill'a(czasem mam wahanie ale rzadko) jestem rowniez pomocny.

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: W tygodniu 3-4h w weekendy od 4-5h

 

Kontakt: GG: 46008497 i steam: NEq9604

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

W dalej jestem na nie jak i w tamtym podaniu ledwo tamto odrzucono ty już kolejne składasz ? komedia .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na nie -.-' Nie widze Cie na serverze albo rzadko jestes i zgadzam sie z durexem :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Na nie. Prawie nie widać Cie na serwerze a o ts nie ma co mówić nawet... Więcej aktywności :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

NEq ,,Fuck Yea" nie mam nic do Ciebie poza tym ze nie czytałeś albo zapomniałeś ze podanie kolejne składa się minimum po 2 tygodniach od poprzedniego. W tym podaniu jestem na Nie przykro mi lecz nie mam wyboru.

 

Złożyłeś podanie w zasadzie 2-3 od starego. Co do wypowiedzi ,,xDoGeK" zgadzam sie na forum Cie nie ma ;/

 

Musisz nad tym popracować i zwiększyć wszędzie swoją aktywność mianowicie : Cs,Forym,ts "

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No Okey , w tym momencie jestem na nie . Podanie składałeś ostatnio, zostało odrzucone http://www.multi-head.pl/showthread.php?tid=6659&page=2 było dużo na nie , poprawiłeś czas gry na serverze Wchodź częściej na T'sa , udzielaj się na forum , wtedy dostaniesz swoją szansę. ; P Daj się poznać i nie składaj 2 podań w tak krótkim czasie -,- .

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...