Skocz do zawartości
Gość

Skarga o mapy

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Guest

Witam, już zaczyna mnie to za przeproszeniem wkurwiać, że admini według własnego widzimisie zmieniają sobie mapki. Między godziną 11:15 a 11:25 było głosowanie

 

Wynik: de_westwood

 

admina zmienia sobie na jakiś syf. To ludzie głosują na mapki takie jakie chca grać. Albo 2 dni temu gramy sobie a tu nagle jakiś admin zmieniam mapke bo nowych nie chcecie grać i w środku gry nam zmienia mape. Albo kurwa ogarnijcie adminów, albo zróbcie selekcje !

 


 

A jak mam Ci udowodnić mózgu -,-

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


A ja powiem tak.

 

To 2 dni temu czy tam ile to jest już wyjaśnione chyba w skardze Wyindywidualizowanego.

 

I Vandal ty nie widzisz u@ co się dzieje.

 

Ale tej drugiej sytuacji nie znam więc się nie wypowiadam.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ostatnio z 2 dni temu też taka sytuacja Admin staszekq mapka nowa byku czy coś podobnego nie wiem nie gościu dostaje po dupie i od razu vote...... A później kolejne posty na forum czemu gramy te same mapki.... Moim zdaniem Admini nie powinni wprowadzać coś takiego jak vote zmiany mapy mapa jest ta to gramy tą a nie to co chce 16 graczy na 30 slotów :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Prosze cie...

 

Ja zawsze ale to zawsze, robie vote - "Zmiana" "Tak" "nie" bylem na ts i te osoby tez chcialy, na u@ tez kilka osob plakalo, wiec zrobilem owe vote, a ze bylo wiekszosc na tak, to dlaczego mialem nie zmieniac? A skoro to jest (chyba) skarga to poprosze dowody, ze np nie zrobilem vota...

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Większa ilość graczy lubi grac te same mamy i piszą notorycznie na u@. zrób vote ,zmień mape. i tp.

 

Dla tego Admini robią owe wote. Nie długo się to zmieni bo zostaną prawdopodobnie wgrane pluginy ze mapa 1 może być znowu za 4mapy kolejne. więc nie bd. ze assault i potem znowu albo west i znowu west bd przerwy :)

 

Prosimy na razie o Cierpliwość nie jest tak łato to zrobić jak powiedzieć. i od kąnd gram na Cod a gram naprawdę długo zawsze są grane te same mapki. a jak się gra coś innego to jest płacz ,,o zmianę" i nie ma o co się spinać.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Dobra stary, ale jak po de_westwood jest de_westwood_big, albo po assault jest assault_upc i po nim ten dziwny. To może zdenerwować, dlaczego nei gramy np:

 

de_piranessi

 

de_cbble

 

cs_747 (w sumie troche mała, ale dałby rade)

 

cs_backelly

 

cs_estate (raz w miesiącu)

 

de_storm

 

de_survivor (tego to dawno na serwerach nie widziałem)

 

de_vertigo (raz na rok)

 

de_prodigy (moja ukochana)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


 

Sniper za oskarżanie bez dowodów 10

 

 

 

 

Po 1 eR. ja tu nikogo nie oskarżam tylko napisałem że jest taka sytuacja wiec możesz sobie wlepić nawet +50% mnie to nie strzyka ani nie pika :) Po 2 napisałem że nie potrzebnie są zmiany typu vote bo jak by nie to to było by grane dużo nowych mapek a nie to samo i każdy by się pogodził z losowaniem mapy a nie tak jak napisałem 14 osób chce grać coś nowego a 17 chce zmiany mapy więc temat był by wyjaśniony :). A i co jedno mi się ostatnio spodobało to to że Admin Magik też był proszony o vote zmiany mapki po czym się nie zgodził bo kazał pisać "Jak chcesz zmianę mapki pisz rtv". Od tego jest to rtv jeśli się komuś nie podoba to tu się zmienia mapę a nie wymusza na adminie zmiany. Sam nie ogarniam nowych mapek i tam wychodzi kto ma wh aima i tak dalej bo jak gra się to samo to już wiesz skąd wylecą goście i to taka lipa troszkę bo wtedy tylko jest płacz no ale z drugiej strony nikomu jeszcze nie dogodzili i nie dogodzą :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Spojrzę na swoim przykładzie. Często gracze mają problemy z jakimiś bugami[w większej ilości 1-3 graczy] spowodowane byle czym i proszą o zmianę mapy. Jeżeli ilości są wielkie typu 10 osób tak ma to zmieniamy bez vote. A jak mniejsze ilości to z vote.

 

Możliwe, że były jakieś problemy z załadowaniem czegoś, a może po prostu 3/4 servera narzekało, że ta mapa niewypełnia ich wymagań.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...