Skocz do zawartości
Trik3r

Podanie.

Rekomendowane odpowiedzi

1.Imie: Beny

 

2.Kontakt:steam,skype

 

3.Lokalizacja:Zachodnio-pomorskie, Koszalin

 

4.Czas jaki Poświęcasz dla CS-a: Duzo

 

5.Czas Który poświęcasz dziennie na forum (około): Siedze praktycznie co chwile

 

6.Posty(min.15 sensownych):Wydaje mi sie ze sa

 

7.Co chciałbym zrobić na Forum (uzasadnienie): hmm ogolnie chcialbym poogarniac, np. gdy widze jak spamuja ciagle, po prostu ogarnac

 

8.Dział którym chciałbyś się zajmować na forum: ktory mi przydzielicie bede zadowolony.

 

9.Posiadanie umiejętności współpracy z ludźmi: Hmm ogolnie to chyba tak, ale po ostatniej sytuacji jaka sie wydarzyla watpie czy wgl ktos ma ochote ze mna rozmawiac

 

10.Posiadanie cierpliwości i systematyczności: Tak

 

11.Coś o sobie: Hmm co tu dodac, znacie mnie wszyscy moze juz nie macie takiego dobrego zdania o mnie ale wydaje mi sie ze nie musze sie tutaj rozpisywac poniewaz tak jak mowilem znacie mnie wszyscy

 

12.Doświadczenie (Czy zajmowałeś już kiedyś takie stanowisko, Oraz jak radzisz sobie w obsłudze skryptu myBB): Wlasnie i tu jest najgorszy problem, mialem kiedys moda ale to bylo kiedys... chcialbym sie tego nauczyc, lecz dzieki temu watpie ze nie przyjmiecie mnie na moda.

 

13.Obowiązkowe mikro: jest.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Jestem na Tak. Często bywa na serwerze, ts. ogarnia, stara się. miał już wiele funkcji na mh i dał radę więc i w tej da rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Ogarnięty ludek oczywiście....

 

Oczywiście jestem na tak

 

Dla tych ludzi którzy go nie lubią zawsze można poprawić tą znajomość nawet jeżeli przegina lecz zawsze powinno się dać 2 szanse takie jest moje zdanie na ten temat :)

 

Oczywiście jak się dostaniesz życzę powodzenia :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Ty no chyba nie Neo kid i wgl drze sie na ts ma chyba 5 lat

 

 

 

 

 

 

 

ps zartuje hahahhahah oczywiscie ze na tak

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Jestem na tak gość bardzo wpoożo ;P nigdy mi nie zalazł za skórę także Zdecydowane TAK! ^^

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość Guest

Przykro mi Triker. Miałeś swoją szansę, niestety Twój wizerunek nieco stracił w naszych oczach. Musisz popracować nieco, żeby odzyskać zaufanie. Nie tym razem. Przykro mi.

 

odrzuc.png

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...