Skocz do zawartości
HardeQ

Podanie by HardeQ

Rekomendowane odpowiedzi

Nick: HardeQ

 

Nick na TS'ie: HardeQ

 

Wiek: 15[niedługo 16]

 

Doświadczenie (w byciu adminem): spore... Pomimo młodego wieku byłem wiele razy adminem

 

Znajomość AMXX (W skali 1-10): 8

 

Staż w CS-sie: grałem od kiedy miałem 9 lat więc około 6 lat

 

Steam ID: STEAM_0:0:47517405

 

Dlaczego TY .!: Pewnie dlatego, że nie raz spotkałem się z sytuacją gdzie nie było admina, a gracze pytali czy ja go posiadam bądź czy mogę sprawdzić gracza z powodu aima/wh. Jestem odpowiedzialny i konsekwentny ;) Reszte raczej sami wiecie

 

Czas jaki dziennie poświęcasz na CS-a: Tyle ile mogę ;D 3-4h

 

Kontakt: steam; hardeq3232 - HQ || Multi-Head.pl, gg: 9396355

 

 

 

Na server ściągnął mnie Scooby Doo pod koniec 2011 roku [w grudniu]

 

 

 

Podanie składam by pomóc graczom nie dla własnej korzyści. Nie zmuszam nikogo do pozytywnej opinii, liczę na szczere i konsekwentne opinię.

 

PS. Przyjmę każdą krytyczną opinię i potraktuje ją jako nauczę na przyszłość.

 

Dziękuje i pozdrawiam HardeQ.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Więc tak o :

 

Wiek może nie wystarczający na tą posadę ale liczy się to że nie kłamiesz że masz 16 ukończone

 

Staż gry jest w porządku.

 

Nie przypominam sobie żeby miał kiedykolwiek jakiś problem z tobą.

 

Myślę że można trochę naciągnąć regulamin co do wieku i dać ci admina narazie na okres próbny 14 dni.

 

Jak się sprawdzisz to oczywiście nie będę miał nic przeciwko żebyś został w naszej grupie.

 

Tyle mam dopowiedzenia w twoim podaniu. :P Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Hardeq jak najbardziej na tak. Rolę admina w UnBan Team spełnia bardzo solidnie, jako admin cod sprawdzi się w 100%. Evo napisał wszystko co można powiedzieć o Tobie. NIe dodał tylko informacji o Twojej solidności i rzetelności :).

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Tak, widać, że chłopak ogarnia, UBteam więc i z adminem da sobie radę, a do tego, tak szczerej osoby w świecie CS'a to jeszcze nie widziałem.

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


No niestety muszę być na Tak bo inaczej to być nie może ;D hehe (Jak mnie zbanujesz to masz przeje :D).

 

Dziękuje

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Wielkie TAK! Hardka znam od bardzo dawna jest miły ,ogarnięty,fajnie sie z nim gra / gada i w UB TEAM sprawuje się bardzo dobrze więc z adminem też da sobie rade :)

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Podanie zaakceptowane. Powody zostały podane przez przedmówców. Mam z Tobą bardzo częsty kontakt na steam. Jesteś pomocny i ułożony. Uważam Cię za odpowiedniego człowieka na miejsce admina COD. Pisz do mnie w sprawie dopełnienia formalności.

 

 

 

//zamykam

Odnośnik do komentarza
Udostępnij na innych stronach


Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...